Ronaldo door vertrek Aboubakar speelgerechtigd voor Al-Nassr
RIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is speelgerechtigd voor zijn nieuwe club Al-Nassr. De Portugese vedette kan zijn debuut voor de Saudische club maken op 22 januari in de competitie tegen Ettifaq. Dat meldt persbureau AFP op basis van een bron bij de club.
Het was onduidelijk of Ronaldo wel op korte termijn in actie kon komen omdat hij de negende buitenlander in de selectie was, terwijl een maximum van acht buitenlandse spelers is toegestaan in Saudi-Arabië. Volgens AFP heeft Al-Nassr het contract met de Kameroense spits Vincent Aboubakar beëindigd en is er nu ruimte in de selectie.
Ronaldo moet nog wel één wedstrijd aan de kant blijven, het gevolg van een schorsing die de Engelse voetbalbond hem oplegde toen hij nog bij Manchester United speelde. Het betrof een schorsing van twee duels, waarvan hij er één al heeft uitgezeten.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Ramiz Zerrouki wil niet meer terug naar Feyenoord. Dat zei de middenvelder na de laatste wedstrijd van FC Twente bij PSV. Zerrouki speelde dit seizoen op huurbasis voor Twente en heeft bij Feyenoord nog een contract tot de zomer van 2027.
24 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman stelt zich niet meer beschikbaar voor het Nederlands elftal zolang Ronald Koeman de bondscoach is. Dat maakte de middenvelder van PSV duidelijk na de laatste competitiewedstrijd tegen FC Twente, die de Eindhovenaren met 5-1 wonnen. "Hij hoeft mij niet meer te bellen, nee", aldus Veerman tegen ESPN.
1 uur geledenZWOLLE (ANP) - Ayase Ueda is de topscorer van de Eredivisie. De Japanse spits van Feyenoord kwam dit seizoen tot 25 doelpunten. Ueda is daarmee de opvolger van ploeggenoot Sem Steijn, die vorig seizoen als speler van FC Twente tot 24 treffers kwam.
1 uur geledenZWOLLE (ANP) - Feyenoord heeft de competitie afgesloten met een overwinning. Het elftal van trainer Robin van Persie versloeg PEC Zwolle: 0-2. Feyenoord was al zeker van de tweede plaats en sluit de Eredivisie af met 19 punten minder dan kampioen PSV.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is er niet in geslaagd zich alsnog te kwalificeren voor de play-offs voor Europees voetbal. De Rotterdammers van de scheidende coach Maurice Steijn verloren hun laatste wedstrijd in het eigen Kasteel met 3-2 van stadgenoot Excelsior.
2 uur geledenALMELO (ANP) - FC Groningen heeft zich geplaatst voor de play-offs om Europees voetbal. De ploeg van trainer Dick Lukkien eindigde op de negende plaats in de Eredivisie na een 2-1-zege bij het gedegradeerde Heracles Almelo.
2 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Telstar heeft zich door een zege van 2-1 bij FC Volendam gehandhaafd in de Eredivisie. Volendam eindigde door de nederlaag als zestiende. De ploeg van coach Rick Kruys moet het nu in de play-offs om promotie/degradatie opnemen tegen Willem II.
2 uur geleden