Ronaldo doet op korte termijn zijn verhaal over United
MANCHESTER (ANP) - Cristiano Ronaldo gaat binnenkort zijn verhaal over zijn situatie bij Manchester United vertellen. Dat heeft de Portugese vedette van de Engelse club aangekondigd op Instagram.
"Over enkele weken zal ik een interview geven om uit te leggen hoe het zit", stelt de aanvaller. "De media vertellen leugens. Ik heb een notitieboekje bijgehouden en in de laatste paar maanden klopten slechts vijf van de honderd berichten over mij."
Volgens veel Britse media wil de 37-jarige Ronaldo ondanks een doorlopend contract vertrekken bij United. Hij zou door zijn gedrag slecht in de groep liggen en vaak alleen lunchen op de club. Ronaldo zou ook een slechte relatie hebben met zijn nieuwe trainer Erik ten Hag. United verloor de eerste twee competitiewedstrijden van het nieuwe seizoen. Liverpool is komende maandag de volgende tegenstander van de huidige hekkensluiter van de Premier League.
Oud-speler Gary Neville snapt niet waarom Ronaldo pas over enkele weken naar buiten treedt. "Waarom moet de beste United-speler ooit twee weken wachten tot hij zijn fans de waarheid vertelt?", reageerde hij. "Sta nu op en spreek. De club verkeert in een grote crisis en heeft leiders nodig. Hij is de enige die de situatie kan aanpakken."
Meer uit Voetbal
GIRONA (ANP) - Real Madrid heeft de koppositie in La Liga in de veertiende speelronde verspeeld aan FC Barcelona. De ploeg van trainer Xabi Alonso kwam bij Girona niet verder dan een 1-1-gelijkspel.
3 uur geledenROME (ANP) - David Neres heeft Napoli aan een uitzege op AS Roma geholpen. De oud-aanvaller van Ajax maakte het enige doelpunt in Stadio Olimpico. De Braziliaan scoorde in de 36e minuut.
4 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - Stanley Menzo heeft zijn functie als bondscoach van Suriname neergelegd. Die beslissing komt op een opvallend moment. Suriname kan zich in maart via intercontinentale play-offs voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico plaatsen.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het gestaakte duel tussen Ajax en FC Groningen wordt dinsdag vanaf 14.30 uur zonder publiek in de Johan Cruijff ArenA uitgespeeld. Dat meldt de club uit Amsterdam.
4 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB baalt dat het duel tussen Ajax en FC Groningen definitief is gestaakt nadat fans van de thuisploeg tot tweemaal toe veel vuurwerk voor een overleden supporter hadden afgestoken. "De veiligheid van spelers en alle anderen die op en rond het veld hun werk moeten doen, kan niet worden gegarandeerd", reageert de voetbalbond.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Financieel directeur Shashi Baboeram Panday heeft namens Ajax excuses aangeboden aan iedereen die gedupeerd is door het definitief staken van het duel met FC Groningen. "Als Ajax vinden we dit schandalig", zei hij bij ESPN.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Supportersvereniging Ajax heeft zich gedistantieerd van het massaal afgestoken vuurwerk bij Ajax - FC Groningen. De Eredivisiewedstrijd werd aanvankelijk na 5 minuten stilgelegd door scheidsrechter Bas Nijhuis omdat supporters massaal vuurwerk hadden afgestoken om zo een overleden supporter te herdenken. Nadat bij de hervatting van het duel zo'n 40 minuten later meteen weer vuurwerk werd afgestoken, werd de wedstrijd opnieuw stilgelegd en kort daarop definitief gestaakt.
5 uur geleden