Ronaldo definitief niet met United mee naar Thailand, Malacia wel
MANCHESTER (ANP) - Cristiano Ronaldo reist definitief niet met Manchester United mee naar Thailand en Australië voor een trainingskamp. De club zegt de 37-jarige sterspeler uit Portugal extra vrij te hebben gegeven vanwege familieomstandigheden. Trainer Erik ten Hag kan in de komende oefenduels wel beschikken over aanwinst Tyrell Malacia, die overkwam van Feyenoord.
Britse media meldden eerder al dat Ronaldo nog extra vrij zou krijgen. De aanvaller ontbrak deze week ook al op de training in Manchester vanwege familiezaken. Volgens Britse media zou Ronaldo willen vertrekken bij United.
Manchester United speelt op 12 juli in Bangkok tegen Liverpool. Daarna volgen wedstrijden tegen Melbourne Victory en Crystal Palace. De club speelt ook nog tegen Aston Villa in Perth. United begint het nieuwe seizoen in de Premier League op 7 augustus met een thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
12 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de derby van Noord-Londen met 4-1 gewonnen bij Tottenham Hotspur. Door de overwinning is de voorsprong van koploper Arsenal weer 5 punten op nummer 2 Manchester City, dat een wedstrijd minder heeft gespeeld. Tottenham blijft 16e.
14 uur geledenALKMAAR (ANP) - Invallers Sven Mijnans en Kees Smit hebben AZ aan een thuiszege op Sparta Rotterdam geholpen (3-1). De invallers troffen in de tweede helft doel voor de club uit Alkmaar. Vervolgens maakte Milan Zonneveld het duel in de slotfase nog even spannend en bepaalde Troy Parrott de eindstand.
15 uur geleden