Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ronaldo buiten selectie Juventus, topscorerstitel voor Immobile

Ronaldo buiten selectie Juventus, topscorerstitel voor Immobile

ROME (ANP) - Ciro Immobile kan de topscorerstitel in de Italiaanse voetbalcompetitie niet meer ontgaan. De aanvaller van Lazio kan de laatste speeldag niet meer worden ingehaald door Cristiano Ronaldo, omdat de Portugees buiten de wedstrijdselectie van Juventus is gelaten voor het slotduel met AS Roma van zaterdag.

De kans was al niet zo groot dat Immobile nog gepasseerd zou worden. De 30-jarige spits maakte in 36 competitiewedstrijden liefst 35 doelpunten. Ronaldo trof in 33 competitieduels 31 maal doel. Het record van Ronaldo staat op 48 doelpunten in 35 competitiewedstrijden. Dat deed hij in het seizoen 2014/2015 voor Real Madrid.

Immobile, die zijn aantal zaterdag in de laatste wedstrijd tegen Napoli nog kan uitbreiden, is dit seizoen direct ook topscorer van Europa. De Pool Robert Lewandowski scoorde 34 keer voor Bayern München.

Net als Ronaldo is verdediger Matthijs de Ligt buiten de selectie van Juventus gelaten. De club uit Turijn behaalde vorige week voor de negende keer de Italiaanse landstitel en richt zich nu op de Champions League. In de achtste finales moet Juventus een achterstand van 1-0 tegen Olympique Lyon zien weg te werken.

Meer uit Voetbal

FC Utrecht hoopt dat spits Min tegen Ajax weer beschikbaar is

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht hoopt zondag in de finale van de play-offs voor deelname aan Europees voetbal tegen Ajax weer te kunnen beschikken over David Min. De spits miste donderdag de ontmoeting met sc Heerenveen in de halve finale wegens een liesblessure.

12 minuten geleden
Voetballers Congo moeten van VS 21 dagen in quarantaine om ebola

NEW YORK (ANP/DPA) - Het nationale voetbalteam van de Democratische Republiek Congo moet vanwege ebola voorafgaand aan het wereldkampioenschap 21 dagen lang in quarantaine blijven. Gebeurt dat niet, dan lopen de voetballers de kans de Verenigde Staten niet binnen te komen. "We willen ervoor zorgen dat er op deze manier niets in onze buurt of aan onze grenzen komt", aldus Andrew Giuliani, hoofd van de WK-taskforce van het Witte Huis, tegen zender ESPN.

54 minuten geleden
Mexico doet richting WK vertrouwen op met zege op Ghana

PUEBLA (ANP/RTR) - De Mexicaanse voetballers hebben richting het wereldkampioenschap in eigen land vertrouwen opgedaan. Het elftal van bondscoach Javier Aguirre rekende in Puebla af met Ghana: 2-0.

3 uur geleden
Voetbalsters Ajax tweede achter kampioen PSV, Feyenoord derde

HEERENVEEN/ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede plaats in de Vrouwen Eredivisie veroverd. De ploeg van coach Anouk Bruil won met 3-1 van Heerenveen en grijpt achter landskampioen PSV het tweede ticket voor de voorronde van de Champions League.

13 uur geleden
Voetbalsters Hera United degraderen na één seizoen uit Eredivisie

AMSTERDAM (ANP) - Hera United is gedegradeerd uit de Vrouwen Eredivisie. De club die dit seizoen zijn debuut maakte, verloor met 2-1 van FC Utrecht. Door de 3-0-zege van ADO Den Haag tegen PEC Zwolle eindigt Hera met 20 punten als tiende en degradeert uit de hoogste klasse, net als NAC Breda en Excelsior. ADO handhaaft zich met 22 punten als nummer negen.

13 uur geleden
Verdediger Alaba (33) na vijf jaar weg bij Real Madrid

MADRID (ANP) - David Alaba vertrekt aan het einde van het seizoen bij Real Madrid. Het aflopende contract van de 33-jarige verdediger wordt niet verlengd, zo meldt de nummer 2 van de Spaanse competitie.

15 uur geleden
Aanvaller De Jong (35) na één seizoen weg bij FC Porto

PORTO (ANP) - Luuk de Jong vertrekt na één seizoen bij FC Porto. De 35-jarige aanvaller heeft zijn afscheid op Instagram aangekondigd. Het is nog niet duidelijk of en waar De Jong zijn carrière zal vervolgen.

16 uur geleden