Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ronaldo buiten selectie Juventus, topscorerstitel voor Immobile

Ronaldo buiten selectie Juventus, topscorerstitel voor Immobile

ROME (ANP) - Ciro Immobile kan de topscorerstitel in de Italiaanse voetbalcompetitie niet meer ontgaan. De aanvaller van Lazio kan de laatste speeldag niet meer worden ingehaald door Cristiano Ronaldo, omdat de Portugees buiten de wedstrijdselectie van Juventus is gelaten voor het slotduel met AS Roma van zaterdag.

De kans was al niet zo groot dat Immobile nog gepasseerd zou worden. De 30-jarige spits maakte in 36 competitiewedstrijden liefst 35 doelpunten. Ronaldo trof in 33 competitieduels 31 maal doel. Het record van Ronaldo staat op 48 doelpunten in 35 competitiewedstrijden. Dat deed hij in het seizoen 2014/2015 voor Real Madrid.

Immobile, die zijn aantal zaterdag in de laatste wedstrijd tegen Napoli nog kan uitbreiden, is dit seizoen direct ook topscorer van Europa. De Pool Robert Lewandowski scoorde 34 keer voor Bayern München.

Net als Ronaldo is verdediger Matthijs de Ligt buiten de selectie van Juventus gelaten. De club uit Turijn behaalde vorige week voor de negende keer de Italiaanse landstitel en richt zich nu op de Champions League. In de achtste finales moet Juventus een achterstand van 1-0 tegen Olympique Lyon zien weg te werken.

Meer uit Voetbal

Koploper Internazionale boekt ruime zege bij Sassuolo

REGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.

2 uur geleden
Manchester City wint bij Liverpool na hectische slotfase

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.

2 uur geleden
Bayern München herpakt zich met zege op tien man van Hoffenheim

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.

2 uur geleden
Bosz noemt overwinning van PSV bij Groningen 'zwaar bevochten'

GRONINGEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz noemde de zege van PSV bij FC Groningen "een zwaar bevochten overwinning". "Dat we winnen is bevredigend", zei Bosz bij ESPN na de 2-1-overwinning in de Euroborg. PSV won voor de zestiende keer op rij een uitduel in de Eredivisie.

3 uur geleden
PSV wint in Groningen zestiende uitduel in Eredivisie op rij

GRONINGEN (ANP) - PSV stevent af op de derde landstitel op rij. Het elftal van coach Peter Bosz had zondag enige moeite om met 2-1 bij FC Groningen te winnen. Het was de zestiende keer op rij dat PSV zegevierde in een uitwedstrijd in de Eredivisie. PSV gaat na 22 wedstrijden met 59 punten aan de leiding. FC Groningen staat op de achtste plaats met 31 punten.

3 uur geleden
Go Ahead Eagles speelt in Adelaarshorst gelijk tegen Telstar

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles weet dit jaar nog niet wat winnen is. Het elftal van Melvin Boel speelde zondag met 1-1 gelijk tegen Telstar. De Eagles hebben nu negen competitieduels op rij niet gewonnen. Go Ahead staat op de veertiende plek. Telstar is de nummer 16 van de Eredivisie.

5 uur geleden
Ajax komt in slotfase langszij in uitduel met AZ

ALKMAAR (ANP) - Ajax heeft in de blessuretijd een nieuwe nederlaag tegen AZ voorkomen. Nadat de Alkmaarders vorige maand in het bekertoernooi met 6-0 te sterk waren, eindigde het competitieduel tussen AZ en Ajax in 1-1. AZ-verdediger Wouter Goes en Kian Fitz-Jim maakten de doelpunten in Alkmaar. AZ staat na 22 duels met 33 punten op de zevende plaats. Ajax staat vierde met 6 punten meer dan AZ.

5 uur geleden