Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ronaldo breekt records met Portugal tegen Hongarije

Ronaldo breekt records met Portugal tegen Hongarije

BOEDAPEST (ANP) - Cristiano Ronaldo begint in Boedapest als aanvoerder van Portugal bij het EK aan de eerste groepswedstrijd tegen Hongarije (aanvang: 18.00 uur). De 36-jarige vedette vormt bij de titelverdediger met Bernardo Silva en Diogo Jota een driemansaanval.

Ronaldo neemt voor de vijfde keer deel aan het EK. Daarmee wordt hij recordhouder. Hij kan ook de topscorer van alle EK's worden. Die titel deelt hij met negen treffers nog met de Franse oud-international Michel Platini. Het wordt voor Ronaldo zijn 22e wedstrijd op het EK. Daarmee krijgt hij ook het record voor de speler met de meeste EK-duels op zijn naam.

Bij het duel in de Puskás Aréna zullen naar verwachting ongeveer 50.000 Hongaarse fans aanwezig zijn. Het stadion in Boedapest is de enige accommodatie die bij dit EK ondanks de coronapandemie vrijwel de volledige capaciteit mag benutten. Volgens de UEFA is het maximale aantal bezoekers tijdens het toernooi in de Puskás Aréna vastgesteld op 61.000. Normaal kunnen er bijna 68.000 toeschouwers het stadion in.

In de uitverkochte arena is het niet verplicht om een mondkapje te dragen. Buitenlandse fans moeten bij de ingang een negatieve coronatest laten zien, die niet ouder is dan 72 uur. De Hongaarse supporters mogen alleen naar binnen als ze kunnen aantonen dat ze tenminste één keer zijn gevaccineerd of al besmet zijn geweest met het coronavirus.

Meer uit Voetbal

FC Barcelona neemt Gordon over van Newcastle United

BARCELONA (ANP) - Anthony Gordon verlaat Newcastle United voor FC Barcelona. De kampioen van Spanje betaalt volgens veel media maximaal 80 miljoen euro voor de aanvaller die zijn handtekening onder een vijfjarig contract heeft gezet.

1 uur geleden
Voetbalsters PSV verslaan Ajax en winnen Eredivisie Cup

EINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben de Eredivisie Cup gewonnen. Ze versloegen in de finale Ajax in Eindhoven (3-0). Chimera Ripa, Fenna Kalma en Sisca Folkertsma maakten de doelpunten op de Herdgang in Eindhoven.

1 uur geleden
NAC Breda neemt afscheid van verdediger Leemans

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft afscheid genomen van Clint Leemans. De naar de eerste divisie gedegradeerde club heeft besloten het contract van de verdediger niet te verlengen.

1 uur geleden
Voetballers Iran verslaan Gambia op weg naar WK

ANTALYA (ANP) - De voetballers van Iran hebben een oefenwedstrijd tegen Gambia gewonnen (3-1). Aria Yousefi, Ramin Rezaeian en Mehdi Taremi maakten de doelpunten voor de WK-deelnemer in Antalya.

2 uur geleden
Coach Arteta: Timber fit voor basisplaats bij Arsenal in finale

BOEDAPEST (ANP) - Jurriën Timber is fit voor een basisplaats in de finale van de Champions League. Dat vertelde zijn trainer Mikel Arteta op een persconferentie in Boedapest, waar zaterdag de eindstrijd tegen Paris Saint-Germain op het programma staat. "Hij is fit en kan starten", zei de trainer die Arsenal dit seizoen naar de eerste landstitel sinds 2004 leidde.

3 uur geleden
Miedema terug in selectie Manchester City voor finale FA Cup

MANCHESTER (ANP) - Vivianne Miedema maakt zondag deel uit van de selectie van Manchester City voor de finale van de FA Cup tegen Brighton & Hove Albion. De Nederlandse spits raakte begin april geblesseerd en miste daardoor de twee WK-kwalificatiewedstrijden tegen Frankrijk. Miedema maakt geen deel uit van de selectie van Oranje voor de twee komende WK-kwalificatieduels met Ierland (5 juni) en Polen (9 juni).

7 uur geleden
Gastlanden WK voetbal nemen maatregelen tegen uitbraak ebola

WASHINGTON (ANP/DPA) - De Verenigde Staten, Canada en Mexico nemen bij het wereldkampioenschap voetbal maatregelen vanwege de uitbraak van ebola in Centraal-Afrika. Dat heeft de Amerikaanse regering namens de drie organiserende landen aangekondigd.

8 uur geleden