Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Rommens schiet Go Ahead Eagles in blessuretijd langs PEC Zwolle

Rommens schiet Go Ahead Eagles in blessuretijd langs PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - Go Ahead Eagles heeft ook de tweede IJsselderby van dit seizoen gewonnen. Philippe Rommens schoot de club uit Deventer in de 3e minuut van de blessuretijd langs PEC Zwolle: 0-1. De Belg mocht van buiten het strafschopgebied vrij uithalen en krulde de bal met links over doelman Kostas Lamprou in de kruising. Begin dit seizoen won Go Ahead Eagles in de eigen Adelaarshorst met dezelfde cijfers van de streekgenoot.

De ploeg van trainer Kees van Wonderen is met 33 punten nu vrijwel zeker van een langer verblijf in de Eredivisie. PEC Zwolle staat met 20 punten onderaan en heeft nog zes wedstrijden om degradatie te voorkomen.

Go Ahead Eagles startte sterk en creƫerde in de eerste 10 minuten drie kansen, waarvan twee via Isac Lidberg. De Zweedse spits kreeg in de 28e minuut zijn grootste kans, maar hij kopte de bal naast.

PEC Zwolle was in de openingsfase ook een keer dicht bij een doelpunt. Na een snelle uitbraak, ingeleid door Lamprou, tikte Djavan Anderson de bal op de lat. Met heel wat ingevallen aanvallers ging de thuisclub na rust op jacht naar een doelpunt. Gervane Kastaneer scoorde na een schot van Sai van Wermeskerken op de paal, maar hij stond meters buitenspel. De derby leek in 0-0 te eindigen, tot Rommens in de extra tijd doeltreffend uithaalde.

Meer uit Voetbal

Ajax begint met Bounida aan thuiswedstrijd tegen FC Volendam

AMSTERDAM (ANP) - Rayane Bounida begint met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen FC Volendam. De 19-jarige aanvaller krijgt de voorkeur boven Oscar Gloukh, die op de bank zit als het duel om 16.45 uur begint.

10 minuten geleden
Rechtsback Sampsted volgt Deijl op bij Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft snel gereageerd op het aanstaande vertrek van Mats Deijl naar Feyenoord. De club heeft rechtsback Alfons Sampsted terug naar de Eredivisie gehaald. De rechtsback is een contract tot medio 2028 overeengekomen.

33 minuten geleden
Inter knokt zich tegen Pisa terug van achterstand en wint ruim

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse voetbalcompetitie versterkt. Het elftal van coach Cristian Chivu toonde in eigen stadion veerkracht tegen Pisa en won alsnog ruim: 6-2.

16 uur geleden
Drie stewards van FC Utrecht gewond na rellen met fans KRC Genk

UTRECHT (ANP) - Drie veiligheidsmedewerkers van FC Utrecht en een speurhond zijn donderdag gewond geraakt bij ongeregeldheden met fans van KRC Genk. De club uit de domstad gaat de rellen samen met de lokale driehoek grondig evalueren, zo staat in een statement.

23 uur geleden
Trainer Slot rekent niet op versterkingen voor Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot verwacht niet dat Liverpool zich in deze transferperiode gaat versterken. "Ik denk dat we het met de huidige selectie blijven doen", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth. "Tenzij er zich een buitenkans voordoet."

1 dag geleden
PSV mist geblesseerden Til en Salah-Eddine tegen NAC Breda

EINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine missen zaterdag de thuiswedstrijd van PSV tegen NAC Breda. "Ze moeten nog verder onderzocht worden", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Ik kan er inhoudelijk niet meer over vertellen."

1 dag geleden
Feyenoord bevestigt vertrek Timber naar Marseille

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het vertrek van Quinten Timber bevestigd. De 24-jarige middenvelder vervolgt zijn loopbaan bij Olympique Marseille.

1 dag geleden