Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Rommens schiet Go Ahead Eagles in blessuretijd langs PEC Zwolle

Rommens schiet Go Ahead Eagles in blessuretijd langs PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - Go Ahead Eagles heeft ook de tweede IJsselderby van dit seizoen gewonnen. Philippe Rommens schoot de club uit Deventer in de 3e minuut van de blessuretijd langs PEC Zwolle: 0-1. De Belg mocht van buiten het strafschopgebied vrij uithalen en krulde de bal met links over doelman Kostas Lamprou in de kruising. Begin dit seizoen won Go Ahead Eagles in de eigen Adelaarshorst met dezelfde cijfers van de streekgenoot.

De ploeg van trainer Kees van Wonderen is met 33 punten nu vrijwel zeker van een langer verblijf in de Eredivisie. PEC Zwolle staat met 20 punten onderaan en heeft nog zes wedstrijden om degradatie te voorkomen.

Go Ahead Eagles startte sterk en creƫerde in de eerste 10 minuten drie kansen, waarvan twee via Isac Lidberg. De Zweedse spits kreeg in de 28e minuut zijn grootste kans, maar hij kopte de bal naast.

PEC Zwolle was in de openingsfase ook een keer dicht bij een doelpunt. Na een snelle uitbraak, ingeleid door Lamprou, tikte Djavan Anderson de bal op de lat. Met heel wat ingevallen aanvallers ging de thuisclub na rust op jacht naar een doelpunt. Gervane Kastaneer scoorde na een schot van Sai van Wermeskerken op de paal, maar hij stond meters buitenspel. De derby leek in 0-0 te eindigen, tot Rommens in de extra tijd doeltreffend uithaalde.

Meer uit Voetbal

AC Milan verliest bij Lazio en verzuimt in te lopen op Inter

ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.

10 uur geleden
Malen scoort opnieuw voor AS Roma maar verliest van Como

COMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.

12 uur geleden
Liverpool verspeelt in slotfase zege tegen Tottenham Hotspur

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.

13 uur geleden
Go Ahead Eagles vergroot met zes doelpunten problemen bij NAC

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.

14 uur geleden
Raphinha scoort drie keer voor FC Barcelona tegen Sevilla

BARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).

14 uur geleden
ManUnited steviger op derde plaats na zege op Aston Villa

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.

16 uur geleden
Spits Parrott ook belangrijk voor AZ tegen Heracles Almelo

ALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.

16 uur geleden