Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Roma-trainer Mourinho laat toekomst dag voor Europese finale open

Roma-trainer Mourinho laat toekomst dag voor Europese finale open

BOEDAPEST (ANP) - AS Roma-trainer José Mourinho heeft zijn toekomst een dag voor de finale van de Europa League tegen Sevilla opengelaten. "Ik heb met mijn aanvoerders gesproken", aldus de 60-jarige Portugees. "Ze hebben me gevraagd of ik wil blijven. Ze weten precies wat ik denk, maar dat zullen ze jullie niet vertellen."

Mourinho is bezig aan zijn tweede seizoen bij Roma. Vorig seizoen won hij met de Italiaanse club de Conference League ten koste van Feyenoord. Als Mourinho nu ook de Europa League wint, lijkt een vertrek niet ondenkbaar.

Mourinho, die bij Roma nog een contract heeft tot de zomer van 2024, zegt nog niet met andere clubs te hebben gesproken. "In 2010 vertrok ik bij Inter, omdat ik helemaal rond was met Real Madrid. Maar er was voor de finale van de Champions League nog niets getekend. Nu is de situatie helemaal anders en heb ik met niemand gesproken. Ik denk alleen maar aan morgen en wat we willen presteren op het veld."

Buitengewone gebeurtenis

Sevilla won de Europa League al zes keer en in 2020, met een hoofdrol voor Luuk de Jong, als laatst. "Sevilla heeft de ervaring in finales, voor ons is het haast een buitengewone gebeurtenis. Maar wij hebben met Roma de voorbije jaren ook veel Europese wedstrijden gespeeld", aldus Mourinho, die de niet helemaal fitte sterspeler Paulo Dybala slechts een deel van de wedstrijd mee kan laten doen, een half uur lang maximaal.

Mourinho speelde als trainer tot dusverre vijf Europese finales en won die allemaal.

Meer uit Voetbal

RC Lens verliest bij Lorient en laat kans op koppositie liggen

LORIENT (ANP) - RC Lens heeft in de Franse voetbalcompetitie de kans op de koppositie laten liggen. FC Lorient was met 2-1 te sterk voor de nummer 2, die 1 punt minder heeft dan Paris Saint-Germain. Het elftal van trainer Luis Enrique komt dit weekend niet in actie.

1 uur geleden
Fortuna Sittard boekt tiende seizoenszege bij FC Volendam

VOLENDAM (ANP) - Fortuna Sittard heeft bij FC Volendam de tiende overwinning van het seizoen behaald. De ploeg van coach Danny Buijs won met 2-1 door treffers van Paul Gladon en Dimitrios Limnios. Robert Mühren scoorde nog voor de thuisploeg.

1 uur geleden
De Graafschap klimt na overwinning op Dordrecht naar derde plaats

DOETINCHEM (ANP) - De Graafschap is in de eerste divisie naar de derde plaats gestegen. De Doetinchemmers wonnen voor eigen publiek met 2-1 van FC Dordrecht en passeerden daardoor Jong PSV en Willem II.

1 uur geleden
Molina leidt Atlético Madrid met fraaie treffer langs Getafe

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de derde plaats van Villarreal overgenomen. Het elftal van trainer Diego Simeone boekte zaterdag een kleine zege op Getafe: 1-0.

1 uur geleden
PSV mist middenvelder Veerman in thuisduel met NEC

EINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman doet zaterdag niet mee in de thuiswedstrijd van PSV tegen NEC. De Volendamse middenvelder is niet helemaal fit en ontbreekt in de selectie van trainer Peter Bosz.

1 uur geleden
Bayern München blijft op 1-1 steken bij Bayer Leverkusen

LEVERKUSEN (ANP) - Koploper Bayern München heeft in de Bundesliga voor de vierde keer dit seizoen gelijkgespeeld. Bij Bayer Leverkusen bleef de club van coach Vincent Kompany steken op 1-1.

1 uur geleden
Hoofdrol Dumfries bij puntenverlies Inter tegen Atalanta

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de strijd om de Italiaanse voetbaltitel punten verspeeld. De koploper incasseerde in de thuiswedstrijd tegen Atalanta kort voor tijd de 1-1.

3 uur geleden