Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Roma-trainer Mourinho laat toekomst dag voor Europese finale open

Roma-trainer Mourinho laat toekomst dag voor Europese finale open

BOEDAPEST (ANP) - AS Roma-trainer José Mourinho heeft zijn toekomst een dag voor de finale van de Europa League tegen Sevilla opengelaten. "Ik heb met mijn aanvoerders gesproken", aldus de 60-jarige Portugees. "Ze hebben me gevraagd of ik wil blijven. Ze weten precies wat ik denk, maar dat zullen ze jullie niet vertellen."

Mourinho is bezig aan zijn tweede seizoen bij Roma. Vorig seizoen won hij met de Italiaanse club de Conference League ten koste van Feyenoord. Als Mourinho nu ook de Europa League wint, lijkt een vertrek niet ondenkbaar.

Mourinho, die bij Roma nog een contract heeft tot de zomer van 2024, zegt nog niet met andere clubs te hebben gesproken. "In 2010 vertrok ik bij Inter, omdat ik helemaal rond was met Real Madrid. Maar er was voor de finale van de Champions League nog niets getekend. Nu is de situatie helemaal anders en heb ik met niemand gesproken. Ik denk alleen maar aan morgen en wat we willen presteren op het veld."

Buitengewone gebeurtenis

Sevilla won de Europa League al zes keer en in 2020, met een hoofdrol voor Luuk de Jong, als laatst. "Sevilla heeft de ervaring in finales, voor ons is het haast een buitengewone gebeurtenis. Maar wij hebben met Roma de voorbije jaren ook veel Europese wedstrijden gespeeld", aldus Mourinho, die de niet helemaal fitte sterspeler Paulo Dybala slechts een deel van de wedstrijd mee kan laten doen, een half uur lang maximaal.

Mourinho speelde als trainer tot dusverre vijf Europese finales en won die allemaal.

Meer uit Voetbal

Oranje ontvangt Noorwegen en Ecuador in Amsterdam en Eindhoven

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal oefent op 27 maart tegen Noorwegen in de Johan Cruijff ArenA. De KNVB heeft het Philips Stadion in Eindhoven uitgekozen voor de vriendschappelijke interland van vier dagen later tegen Ecuador. Beide duels beginnen om 20.45 uur, meldt de voetbalbond.

56 minuten geleden
Coach Slot beslist na gesprek of Salah terugkeert bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Arne Slot gaat vrijdag in gesprek met Mohamed Salah. De trainer van Liverpool beslist vervolgens of de aanvaller uit Egypte in de selectie zit voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Brighton & Hove Albion.

1 uur geleden
Middenvelder Taylor twijfelgeval voor duel van Ajax met Feyenoord

AMSTERDAM (ANP) - Kenneth Taylor is mogelijk beschikbaar voor Ajax in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. "Er zijn mogelijkheden voor de winterstop voor hem", zei interim-trainer Fred Grim. "Misschien al wel richting de wedstrijd van zondag."

1 uur geleden
Van Persie ziet veel foute keuzes bij pijnlijk verlies Feyenoord

BOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemenië heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.

10 uur geleden
Feyenoord geeft ruime voorsprong weg en verliest van FCSB

BOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.

13 uur geleden
Go Ahead Eagles verliest ook bij Lyon in Europa League

LYON (ANP) - Go Ahead Eagles heeft voor de derde keer op rij verloren in de Europa League. De ploeg van trainer Melvin Boel ging bij Olympique Lyon onderuit met 2-1.

13 uur geleden
Supportersvereniging hekelt 'buitensporige' ticketprijzen WK

LAUSANNE (ANP/Belga) - Supportersorganisatie Football Supporters Europe (FSE) klaagt over 'buitensporige' ticketprijzen voor het WK voetbal van 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. FSE roept de FIFA op om onmiddellijk de ticketverkoop te stoppen, in overleg te treden met alle betrokken partijen en de prijsstructuur opnieuw te bekijken.

15 uur geleden