Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Roma houdt met tien man stand tegen Sassuolo

Roma houdt met tien man stand tegen Sassuolo

ROME (ANP) - De wedstrijd tussen AS Roma en Sassuolo, respectievelijk vijfde en vierde in de Italiaanse voetbalcompetitie Serie A, is in een remise geëindigd (0-0). Thuisploeg Roma speelde 50 minuten met tien man vanwege een rode kaart. Beide ploegen zagen een doelpunt door de VAR afgekeurd.

Een paar minuten voor rust moest de Spaanse aanvaller Pedro van het veld met zijn tweede gele kaart. Toch dacht Roma kort daarna op voorsprong te komen via Henrikh Mkhitaryan. Het doelpunt werd echter geannuleerd na tussenkomst van de VAR. Een kwartier voor tijd zette invaller Lukáš Haraslín Sassuolo op voorsprong, maar ook zijn doelpunt werd afgekeurd na ingrijpen van de videoscheidsrechter.

Voor Roma, waarbij Rick Karsdorp de hele wedstrijd speelde, en Sassuolo bleef de positie op de ranglijst ongewijzigd. Napoli komt zondagavond nog in actie en klimt bij een zege over de twee ploegen heen.

Het duel tussen Udinese en Atalanta, woensdag tegenstander van Ajax in de laatste groepswedstrijd in de Champions League, werd afgelast. Het veld in Udine stond blank na heftige regenval.

Meer uit Voetbal

Ancelotti blijft tot medio 2030 bondscoach van Brazilië

RIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.

36 minuten geleden
Doelman Scherpen wint Belgische beker met Union

BRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.

1 uur geleden
Herstelde Mbappé keert terug bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.

3 uur geleden
International Timber mist ook thuisduel Arsenal met Burnley

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.

8 uur geleden
Slot weet vrijwel zeker dat hij trainer van Liverpool mag blijven

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.

8 uur geleden
PEC-aanvoerder Thomas opgenomen in WK-selectie Nieuw-Zeeland

WELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.

9 uur geleden
Messi komt met twee doelpunten en assist in vorm voor WK

CINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.

9 uur geleden