Roma houdt met tien man stand tegen Sassuolo
ROME (ANP) - De wedstrijd tussen AS Roma en Sassuolo, respectievelijk vijfde en vierde in de Italiaanse voetbalcompetitie Serie A, is in een remise geëindigd (0-0). Thuisploeg Roma speelde 50 minuten met tien man vanwege een rode kaart. Beide ploegen zagen een doelpunt door de VAR afgekeurd.
Een paar minuten voor rust moest de Spaanse aanvaller Pedro van het veld met zijn tweede gele kaart. Toch dacht Roma kort daarna op voorsprong te komen via Henrikh Mkhitaryan. Het doelpunt werd echter geannuleerd na tussenkomst van de VAR. Een kwartier voor tijd zette invaller Lukáš Haraslín Sassuolo op voorsprong, maar ook zijn doelpunt werd afgekeurd na ingrijpen van de videoscheidsrechter.
Voor Roma, waarbij Rick Karsdorp de hele wedstrijd speelde, en Sassuolo bleef de positie op de ranglijst ongewijzigd. Napoli komt zondagavond nog in actie en klimt bij een zege over de twee ploegen heen.
Het duel tussen Udinese en Atalanta, woensdag tegenstander van Ajax in de laatste groepswedstrijd in de Champions League, werd afgelast. Het veld in Udine stond blank na heftige regenval.
Meer uit Voetbal
NAPELS (ANP) - Rasmus Højlund vervolgt zijn carrière bij Napoli. De 23-jarige aanvaller kwam het afgelopen seizoen al op huurbasis uit voor de club uit Napels, die de Deen nu definitief overneemt van Manchester United.
3 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft de Noor Travis Hernes definitief vastgelegd. De 20-jarige middenvelder werd het afgelopen seizoen al gehuurd van Newcastle United en kwam bij Groningen tot elf optredens, waarvan drie als basisspeler. Groningen heeft de koopoptie in het huurcontract gelicht en de voetballer voor vier jaar vastgelegd.
3 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Aan het komende WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico doen meer spelers van Nederlandse clubs mee dan ooit. Uit de Eredivisie zijn 33 voetballers geselecteerd, uit de eerste divisie 5. Gezamenlijk is dat het dubbele van de 19 van het WK in 2022 in Qatar. Het komende wereldkampioenschap telt met 48 ook meer deelnemers dan ooit.
5 uur geledenRABAT (ANP) - Ismael Saibari heeft Marokko in aanloop naar het WK voetbal op weg geholpen naar een ruime zege in een oefenduel met Madagaskar. De middenvelder van PSV, die onlangs werd gekozen tot beste speler van de Eredivisie in het afgelopen seizoen, tekende voor de eerste twee doelpunten bij de 4-0-overwinning in Rabat.
18 uur geledenRIJEKA (ANP/BELGA) - België heeft in aanloop naar het WK voetbal een oefenwedstrijd tegen Kroatië gewonnen. De ploeg van bondscoach Rudi Garcia was in het Kroatische Rijeka met 2-0 te sterk.
18 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de komst van de nieuwe hoofdtrainer Míchel afgerond. De 50-jarige Spanjaard, voluit Miguel Ángel Sánchez Muñoz, heeft een contract voor twee seizoenen getekend, tot en met 30 juni 2028. Míchel komt over van Girona, waar hij vorige week al zijn vertrek aankondigde na de degradatie van afgelopen maand.
20 uur geledenLA LÍNEA DE LA CONCEPCIÓN (ANP/AFP) - De burgemeester van La Línea de la Concepción in Spanje heeft het oefenduel tussen de voetbalploegen van de Democratische Republiek Congo en Chili verboden vanwege gezondheidsrisico's in verband met de ebola-uitbraak in het Afrikaanse land. Het duel stond op 9 juni op het programma in de plaats in de provincie Cádiz.
20 uur geleden