Roma houdt met tien man stand tegen Sassuolo
ROME (ANP) - De wedstrijd tussen AS Roma en Sassuolo, respectievelijk vijfde en vierde in de Italiaanse voetbalcompetitie Serie A, is in een remise geëindigd (0-0). Thuisploeg Roma speelde 50 minuten met tien man vanwege een rode kaart. Beide ploegen zagen een doelpunt door de VAR afgekeurd.
Een paar minuten voor rust moest de Spaanse aanvaller Pedro van het veld met zijn tweede gele kaart. Toch dacht Roma kort daarna op voorsprong te komen via Henrikh Mkhitaryan. Het doelpunt werd echter geannuleerd na tussenkomst van de VAR. Een kwartier voor tijd zette invaller Lukáš Haraslín Sassuolo op voorsprong, maar ook zijn doelpunt werd afgekeurd na ingrijpen van de videoscheidsrechter.
Voor Roma, waarbij Rick Karsdorp de hele wedstrijd speelde, en Sassuolo bleef de positie op de ranglijst ongewijzigd. Napoli komt zondagavond nog in actie en klimt bij een zege over de twee ploegen heen.
Het duel tussen Udinese en Atalanta, woensdag tegenstander van Ajax in de laatste groepswedstrijd in de Champions League, werd afgelast. Het veld in Udine stond blank na heftige regenval.
Meer uit Voetbal
DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zijn 116e verjaardag gevierd met een overwinning in de Bundesliga. De jarige club versloeg Borussia Mönchengladbach met 2-0 en nam door de zege voorlopig de tweede plaats in achter koploper Bayern München.
7 uur geledenRIYAD (ANP) - Bologna heeft de finale bereikt van de Italiaanse Supercup. De ploeg van trainer Vincenzo Italiano won in de halve finale van het bekertoernooi in Riyad in Saudi-Arabië van Internazionale. De stand na de reguliere speeltijd was 1-1, waarna Bologna de beslissende strafschoppen beter nam. Napoli, dat donderdag won van AC Milan in de andere halve finale, is komende maandag de tegenstander in de finale.
7 uur geledenLEEUWARDEN/DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft zijn tweede nederlaag van dit seizoen geleden. De koploper van de eerste divisie liet zich in eigen huis verrassen door Jong PSV, dat won met 2-1. Spits Robin van Duiven maakte vijf minuten voor tijd de winnende goal voor de beloftenploeg uit Eindhoven.
8 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft het lopende contract met centrale verdediger Alexandre Penetra opengebroken en met een jaar verlengd tot medio 2029. De Portugees kwam in de zomer van 2023 naar de Alkmaarders en is uitgegroeid tot een vaste waarde. Hij speelde inmiddels al 109 wedstrijden voor de huidige nummer zes van de Eredivisie.
9 uur geledenTURIJN (ANP) - Arek Milik keert na achttien maanden terug in de selectie van Juventus. Trainer Luciano Spalletti heeft de oud-aanvaller van Ajax opgenomen in zijn keurkorps voor het thuisduel van zaterdag met AS Roma.
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Fenerbahçe maakt serieus werk van de komst van Joey Veerman. De club uit Istanbul wil de middenvelder van PSV in de winterstop naar Istanbul halen.
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax speelt een uitwedstrijd tegen AZ in de achtste finales van de KNVB-beker. Landskampioen PSV gaat op bezoek bij FC Den Bosch en bekerhouder Go Ahead Eagles werd in de loting gekoppeld aan Heracles Almelo.
12 uur geleden