Roma houdt met tien man stand tegen Sassuolo
ROME (ANP) - De wedstrijd tussen AS Roma en Sassuolo, respectievelijk vijfde en vierde in de Italiaanse voetbalcompetitie Serie A, is in een remise geëindigd (0-0). Thuisploeg Roma speelde 50 minuten met tien man vanwege een rode kaart. Beide ploegen zagen een doelpunt door de VAR afgekeurd.
Een paar minuten voor rust moest de Spaanse aanvaller Pedro van het veld met zijn tweede gele kaart. Toch dacht Roma kort daarna op voorsprong te komen via Henrikh Mkhitaryan. Het doelpunt werd echter geannuleerd na tussenkomst van de VAR. Een kwartier voor tijd zette invaller Lukáš Haraslín Sassuolo op voorsprong, maar ook zijn doelpunt werd afgekeurd na ingrijpen van de videoscheidsrechter.
Voor Roma, waarbij Rick Karsdorp de hele wedstrijd speelde, en Sassuolo bleef de positie op de ranglijst ongewijzigd. Napoli komt zondagavond nog in actie en klimt bij een zege over de twee ploegen heen.
Het duel tussen Udinese en Atalanta, woensdag tegenstander van Ajax in de laatste groepswedstrijd in de Champions League, werd afgelast. Het veld in Udine stond blank na heftige regenval.
Meer uit Voetbal
SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay kent in aanloop naar het wereldkampioenschap voetbal tegenslag. Het herstel van de blessure van de spits van het Nederlands elftal heeft twee weken vertraging opgelopen door een fout van de medische staf van zijn club Corinthians. Dat melden Braziliaanse media, waaronder de krant O Globo.
1 uur geledenBARCELONA (ANP/BELGA) - FC Barcelona dient opnieuw een klacht in bij de Europese voetbalbond UEFA. De Spaanse voetbalclub voelt zich in de kwartfinale van de Champions League tegen Atlético Madrid benadeeld. FC Barcelona won met 2-1 in Madrid, maar had vorige week de eerste ontmoeting in eigen stadion met 2-0 verloren en is daardoor uitgeschakeld.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ speelt donderdag de thuiswedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League niet in de sterkst denkbare opstelling. Trainer Leeroy Echteld spaart, na de nederlaag van 3-0 in de eerste ontmoeting met de Oekraïners, spelers voor de bekerfinale van zondag tegen NEC. Dat liet hij woensdag weten op een persconferentie in Alkmaar.
2 uur geledenDORDRECHT (ANP) - Dirk Kuijt heeft zijn contract als trainer van FC Dordrecht met twee jaar verlengd tot de zomer van 2028. Dat heeft de club uit de eerste divisie woensdag bekendgemaakt. Kuijt is sinds dit seizoen trainer van Dordrecht, dat op de tiende plaats staat.
4 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda stapt naar de rechter. De Eredivisieclub doet dat na het besluit van de aanklager betaald voetbal en het competitiebestuur betaald voetbal van de KNVB in de veelbesproken paspoortkwestie. NAC wilde dat de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles ongeldig zou worden verklaard of overgespeeld vanwege het meespelen van Dean James, die niet speelgerechtigd zou zijn geweest. Dat gebeurde niet.
4 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft het overlijden van clublegende José Emilio Santamaria bekendgemaakt. De verdediger, die vier keer de Europa Cup I won met de Spaanse voetbalclub, is 96 jaar geworden. "Santamaría zal altijd herinnerd worden als een van de grote iconen van onze club", schrijft voorzitter Florentino Pérez in een verklaring.
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Jan Poortvliet blijft een jaar langer trainer van eerstedivisieclub FC Eindhoven. De 70-jarige oud-international begon in oktober aan zijn tweede periode als hoofdtrainer van de club. Eerder nam hij ook jeugdelftallen onder zijn hoede en was hij interim-trainer in Eindhoven.
10 uur geleden