Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Rolstoeltennisster De Groot wint opnieuw alle grand slams

Rolstoeltennisster De Groot wint opnieuw alle grand slams

NEW YORK (ANP) - Rolstoeltennisster Diede de Groot heeft voor de vijfde keer de US Open op haar naam geschreven. De als eerste geplaatste Nederlandse en nummer 1 van de wereld deed dat door de Japanse Yui Kamiji, de nummer 2 van de plaatsingslijst te verslaan in drie sets: 3-6 6-1 6-1. De partij duurde 2 uur en 13 minuten.

Het is voor het tweede jaar op rij dat de 25-jarige De Groot alle vier de titels op de grand slams verovert. Een dag eerder won ze ook al het vrouwendubbelspel door met Aniek van Koot te winnen van Kamiji en Kgothatso Montjane uit Zuid-Afrika in twee sets: 6-2 6-2. Alleen de finale van Wimbledon in het vrouwendubbel wist ze niet te winnen.

De titel bij de rolstoeltennissers ging naar de Brit Alfie Hewett die de als eerste geplaatste Shingo Kunieda uit Japan, de titelverdediger en nummer 1 van de wereld versloeg in twee sets: 7-6 (2) 6-1.

Meer uit Sport

De Boo wint met Nederlands record op 500 meter in Salt Lake City

SALT LAKE CITY (ANP) - Schaatser Jenning de Boo heeft de tweede 500 meter bij de wereldbeker in Salt Lake City op zijn naam geschreven. De wereldkampioen zette het Nederlands record op 33,63, waarmee hij 0,02 seconde boven het wereldrecord bleef en zich herpakte van een teleurstellende rit van een dag eerder.

17 minuten geleden
Kok schaatst naar wereldrecord op 500 meter

SALT LAKE CITY (ANP) - Femke Kok heeft bij de wereldbekerwedstrijden in Salt Lake City het wereldrecord op de 500 meter verbeterd. De regerend wereldkampioen op deze afstand kwam tot 36,09 en was daarmee ruim sneller dan het oude record van 36,36 van Lee Sang-hwa uit Zuid-Korea uit 2016. Op de dag precies tien jaar later is Kok 0,27 seconde sneller.

42 minuten geleden
Tennisser Sinner klopt Alcaraz en prolongeert titel ATP Finals

TURIJN (ANP) - Titelverdediger Jannik Sinner heeft voor eigen publiek in Turijn voor de tweede keer in zijn carrière de ATP Finals gewonnen. De 24-jarige Italiaan won het eindejaarstoernooi, waarin de beste tennissers van het seizoen het tegen elkaar opnemen, door in twee sets af te rekenen met de huidige nummer 1 van de wereld, Carlos Alcaraz: 7-6 (4) 7-5.

2 uur geleden
Springruiter Greve wint wereldbekerwedstrijd in Stuttgart

STUTTGART (ANP) - Springruiter Willem Greve heeft met zijn merrie Pretty Woman van 't Paradijs de wereldbekerwedstrijd van Stuttgart gewonnen. Het is het beste internationale resultaat tot nu toe van de Nederlandse kampioen en de tweede Nederlandse zege na Sanne Thijssen vorige maand in Oslo in dit wereldbekerseizoen.

3 uur geleden
Zilver voor judoka Spijkers op Grand Prix van Zagreb

ZAGREB (ANP) - Judoka Jur Spijkers heeft op de Grand Prix-wedstrijd van Zagreb bij de zwaargewichten (+100 kg) het zilver gepakt. In de finale versloeg de Azerbeidzjaan Kanan Nasibov de 28-jarige Tilburger op ippon.

4 uur geleden
Littler houdt Noppert uit finale Grand Slam of Darts

WOLVERHAMPTON (ANP) - Darter Danny Noppert is er niet in geslaagd de finale van de Grand Slam of Darts te bereiken. De 34-jarige Fries verloor in Wolverhampton in de halve finale van wereldkampioen en titelverdediger Luke Littler uit Engeland met 16-9 in legs.

6 uur geleden
Brand geeft met zege in veldrit Hamme mijlpaal extra glans

HAMME (ANP) - Lucinda Brand heeft dankzij haar zege in de Flandriencross van het Oost-Vlaamse Hamme een unieke mijlpaal bereikt. De 36-jarige Dordtse eindigde voor de vijftigste keer op rij op het podium in een veldrit. Die reeks werd ingezet op 27 januari 2024, toevallig ook in Hamme.

7 uur geleden