Rolling Stones eerste band met nummer 1 in zes decennia
LONDEN (ANP) - The Rolling Stones is er als eerste band ter wereld in geslaagd om in zes verschillende decennia de Britse lijst met bestverkochte albums aan te voeren. Dat gebeurde deze week met een geremasterde heruitgave van het album Goats Head Soup uit 1973. Destijds bereikte dit album ook de eerste plaats, maakte de Official Charts Company, die de Britse hitlijsten samenstelt, vrijdagavond bekend.
De Britse band bestaat sinds 1962. The Stones, die nog steeds regelmatig touren ondanks dat zanger Mick Jagger, gitaristen Keith Richards en Ronnie Wood en drummer Charlie Watts, ver in de zeventig zijn, hebben met dertien verschillende albums de Britse hitlijsten aangevoerd.
Dat is hetzelfde aantal als Elvis Presley en Robbie Williams. Alleen The Beatles zijn er met 15 meer in geslaagd, aldus de Official Charts Company.
Meer uit Buitenland
GENÈVE (ANP) - Iran is klaar om over compromissen te praten met de Verenigde Staten, zegt onderminister van Buitenlandse Zaken Majid Takht-Ravanchi tegen de BBC. Maar hij vindt dat de Amerikanen dan ook bereid moeten zijn om te praten over het stoppen van sancties tegen zijn land.
5 minuten geledenWASHINGTON (ANP/AFP) - De Amerikaanse voormalige president Barack Obama heeft het optreden van de immigratiedienst ICE in Minnesota vergeleken met de handelwijze in dictaturen. Dat deed hij in een interview met de progressieve youtuber Brian Tyler Cohen.
3 uur geledenGUAYAQUIL (ANP/AFP) - De politie in de provincie Guayas in het zuidwesten van Ecuador heeft acht hoofden gevonden met daarbij het bericht 'Verboden te stelen'. Dat maakte de politie zaterdag bekend.
5 uur geledenCAPE CANAVERAL (ANP/AFP/DPA) - Een nieuw team astronauten is aangekomen op het ruimtestation ISS. Dat blijkt uit beelden die de Amerikaanse ruimtevaartorganisatie NASA zaterdag vrijgaf.
7 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Het parket van Parijs richt een team op voor onderzoek naar zedendelinquent Jeffrey Epstein. De focus ligt daarbij op mogelijke misdrijven waarbij Fransen betrokken zijn.
11 uur geledenBERN (ANP/AFP) - Oman faciliteert volgende week het overleg tussen de Verenigde Staten en Iran in het Zwitserse Genève. "Zwitserland verwelkomt en ondersteunt deze gesprekken", aldus het Zwitserse ministerie van Buitenlandse Zaken.
12 uur geledenABUJA (ANP/AFP) - Gewapende mannen hebben meer dan veertig mensen gedood bij drie nieuwe aanvallen op dorpen in Nigeria, zo vertelde een humanitaire bron zaterdag aan AFP.
12 uur geleden