Rolling Stones bevestigen nieuwe plaat: Hackney Diamonds
LONDEN (ANP) - The Rolling Stones hebben maandag bevestigd dat woensdag een nieuw album wordt gelanceerd. Na weken vol teasers en hints meldt de groep nu op zijn sociale media dat woensdag alle details over Hackney Diamonds naar buiten worden gebracht. Het is het eerste studio-album van de Stones sinds 2005.
De groep zal woensdagmiddag (Nederlandse tijd) vanuit Londen een live-interview doen met Tonight Show-presentator Jimmy Fallon. Het evenement wordt live uitgezonden via YouTube. Aan de sessie doen Mick Jagger, Ron Wood en Keith Richards mee.
De afgelopen weken werd al met regelmaat het beroemde logo van de groep geprojecteerd op gebouwen in wereldsteden als New York, Los Angeles, Londen en Parijs.
The Rolling Stones zinspeelden eerder al met een advertentie in een lokale Britse krant op de komst van een nieuwe plaat. Het is het eerste album sinds het overlijden van drummer Charlie Watts in augustus 2021.
Meer uit Buitenland
LA PAZ (ANP/AFP) - De Boliviaanse president Rodrigo Paz heeft zaterdag de noodtoestand afgekondigd om het hoofd te kunnen bieden aan de droogtes en overstromingen als gevolg van "el Súper Niño". De maatregel maakt het mogelijk om meer economische middelen en hulpdiensten in te zetten in de kritieke gebieden.
3 uur geledenMAR-A-LAGO (ANP/AFP) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft zaterdag gezegd dat de Verenigde Staten nog één of twee doelen in Iran moeten "aanpakken", met name de berg Kolang, waarvan wordt vermoed dat daar een nucleair complex is gevestigd. Dat zei hij in gesprek met journalisten in zijn resort Mar-a-Lago.
3 uur geledenMIAMI (ANP/BLOOMBERG/AFP) - Een Amerikaanse federale rechter heeft zaterdag een aanklacht wegens smaad van de Amerikaanse president Donald Trump tegen The Wall Street Journal afgewezen. De aanklacht had betrekking op een artikel waarin hem een brief in de vorm van een naakte vrouw werd toegeschreven die hij in 2003 aan zedendelinquent Jeffrey Epstein zou hebben geschreven.
3 uur geledenPALM BEACH (ANP/RTR) - De naar de Verenigde Staten gevluchte Flávio Bolsonaro kan zolang blijven als hij wil. Dat heeft de Amerikaanse president Donald Trump zaterdag gezegd.
3 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - In Londen zijn zaterdag minstens 139 mensen gearresteerd omdat ze deelnamen aan een bijeenkomst ter ondersteuning van de organisatie Palestine Action. Deze pro-Palestijnse beweging is sinds juli 2025 in het Verenigd Koninkrijk verboden en wordt aangemerkt als terroristisch.
7 uur geledenFRANKFURT (ANP/DPA) - De Duitse politie heeft zaterdagavond een belangrijke winkelstraat in het centrum van Frankfurt afgezet na plunderingen. Relschoppers hadden etalages ingeslagen, winkels leeggeroofd en agenten aangevallen.
8 uur geledenWARSCHAU (ANP/AFP) - De Poolse premier Donald Tusk heeft zaterdag gezegd dat de conservatieve en nationalistische oppositie de democratie en de rechtsstaat wil "vernietigen". Hij reageert daarmee op de onrust die is ontstaan rond het Constitutioneel Hof.
9 uur geleden