Roland Garros-finaliste Pavlioetsjenkova 2,5 maand uitgeschakeld
MOSKOU (ANP) - De Russische tennisster Anastasia Pavlioetsjenkova staat nog ongeveer 2,5 maand aan de kant vanwege een knieblessure. Daardoor is het onzeker of de nummer 14 van de wereld vanaf 22 mei kan deelnemen aan Roland Garros, het tweede grandslamtoernooi van het jaar. De 30-jarige tennisster haalde vorig jaar in Parijs de finale, waarin ze verloor van Barbora Krejcikova uit Tsjechië.
Pavlioetsjenkova deed begin dit jaar nog wel mee aan de Australian Open, waar ze bleef steken in de derde ronde. Als gevolg van knieklachten moest ze daarna de toernooien van Sint-Petersburg, Dubai en Doha overslaan.
"Helaas ben ik er tien weken uit, vanwege mijn aanhoudende knieblessure. Ik ben bezig met mijn revalidatie en doe alles wat ik kan om snel en zo fit als altijd terug te zijn", aldus de Russin op Twitter.
Meer uit Sport
MONACO (ANP) - Max Verstappen rijdt vanaf komend seizoen in de Formule 1 met startnummer 3. Dat zegt de viervoudig wereldkampioen in een eindejaarsinterview met Viaplay.
15 minuten geledenARNHEM (ANP) - Schaatsster Ireen Wüst heeft tijdens het Sportgala op sportcentrum Papendal de Fanny Blankers-Koen Carrièreprijs ontvangen. Die oeuvreprijs wordt jaarlijks uitgereikt aan een sporter met buitengewone verdiensten voor de Nederlandse sport.
13 uur geledenARNHEM (ANP) - Atlete Jessica Schilder is tijdens het Sportgala op sportcentrum Papendal gekozen tot Sportvrouw van het Jaar. De 26-jarige Volendamse veroverde op de WK atletiek in Tokio als eerste Nederlandse de wereldtitel bij het kogelstoten.
13 uur geledenARNHEM (ANP) - Baanwielrenner Harrie Lavreysen is tijdens het Sportgala op sportcentrum Papendal voor de tweede keer op rij gekozen tot Sportman van het Jaar. De 28-jarige Brabander veroverde dit jaar voor de zevende keer op rij de wereldtitel op de sprint en werd de eerste baanwielrenner met vier gouden medailles op één WK.
13 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft na zeven jaar afscheid genomen van zijn coach Juan Carlos Ferrero. Dat meldde de nummer 1 van de wereldranglijst woensdag op Instagram. De 22-jarige Spanjaard won onder meer zes grandslamtoernooien tijdens de samenwerking met zijn landgenoot.
21 uur geledenLONDEN (ANP) - Danny Noppert heeft in de eerste ronde van het WK darts geen fout gemaakt tegen zijn landgenoot Jurjen van der Velde. In het Alexandra Palace in Londen werd het 3-1 voor de als zesde geplaatste Nederlander. De 23-jarige Van der Velde beleefde zijn WK-debuut.
1 dag geledenMAASTRICHT (ANP) - De provincie Limburg is niet van plan de start van de Ronde van Spanje in 2029 of 2030 binnen te halen. Het provinciebestuur werd daar begin dit jaar over gepolst door een "externe partij", maar concludeert na onderzoek dat de financiële en organisatorische risico's te groot zijn. Ook zou de Vuelta-start vergeleken met andere wielerevenementen zoals de Amstel Gold Race economisch relatief weinig opleveren voor Limburg.
1 dag geleden