Rojer schakelt Griekspoor uit in dubbelspel Australian Open
MELBOURNE (ANP) - Jean-Julien Rojer heeft ervoor gezorgd dat Tallon Griekspoor zich volledig kan richten op het enkelspel op de Australian Open. De op Curaçao geboren tennisser schakelde samen met zijn Britse partner Lloyd Glasspool in de eerste ronde het volledig Nederlandse koppel Griekspoor/Bart Stevens uit. Na een klein anderhalf uur stonden de setstanden 7-6 (2) en 6-2 op het scorebord van baan 14 op Melbourne Park.
Rojer en Glasspool zijn als elfde geplaatst. Het nieuwe koppel won begin dit jaar het ATP-toernooi van Brisbane.
Griekspoor komt donderdag uit in de tweede ronde van het enkelspel. Hij neemt het dan op tegen de Fransman Arthur Fils.
Middelkoop
Botic van de Zandschulp vloog er ook in het dubbelspel in de eerste ronde uit. Samen met de Amerikaan Mackenzie McDonald verloor de Nederlander van de Mexicaan Santiago Gonzalez en de Brit Neal Skupski. Het als vijfde geplaatste koppel won met 7-6 (6) 6-1.
Ook dubbelspecialist Matwé Middelkoop strandde met zijn Braziliaanse partner Marcelo Melo in de eerste ronde. De Amerikaan Rajeev Ram en de Brit Joe Salisbury, de nummers 3 van de plaatsingslijst, wonnen in twee sets: 7-6 (4) 7-5.
De dubbelpartijen van Wesley Koolhof en Demi Schuurs werden na oponthoud door de regen verplaatst naar donderdag.
Meer uit Sport
ROME (ANP) - Coco Gauff heeft als eerste de finale van het tennistoernooi van Rome bereikt. De als derde geplaatste Amerikaanse versloeg de Roemeense Sorana Cirstea: 6-4 6-3.
16 uur geledenROME (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft voor de 32e keer op rij een wedstrijd op een masterstoernooi gewonnen. De Italiaan verbrak daarmee het record van de Serviër Novak Djokovic, die in 2011 tot 31 achtereenvolgende zeges kwam.
19 uur geledenROME (ANP/RTR) - Tennisser Luciano Darderi heeft zich bij het masterstoernooi van Rome voor de halve finale geplaatst. De Italiaan rekende in een partij die tot diep na middernacht duurde af met de Spaanse tiener Rafael Jodar: 7-6 (5) 5-7 6-0.
1 dag geledenPOTENZA (ANP) - Igor Arrieta heeft de vijfde etappe in de Giro d'Italia op zijn naam geschreven. De Spanjaard bezorgde UAE Team Emirates de tweede dagzege op rij door na 203 kilometer in Potenza de rit te winnen. Hij finishte voor medevluchter Afonso Eulálio uit Portugal in de finale waarin beide renners ten val kwamen en Arrieta zelfs nog verkeerd reed.
1 dag geledenNEW YORK (ANP/DPA) - De NBA rouwt om het verlies van Jason Collins. De voormalige profbasketballer is op 47-jarige leeftijd overleden aan een hersentumor, meldt zijn familie. Collins kreeg tijdens zijn actieve carrière veel aandacht toen hij in 2013 als eerste speler in de Noord-Amerikaanse competitie openlijk uitkwam voor zijn homoseksualiteit.
2 dagen geledenNÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen kijkt uit naar het racen in de nacht tijdens de 24 uur van de Nürburgring komend weekend. Voor de viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 is het zijn eerste deelname aan de langeafstandsrace op het Duitse circuit in de Eifel.
2 dagen geledenROME (ANP) - Jannik Sinner heeft de kwartfinales van het masterstoernooi van Rome bereikt. De als eerste geplaatste Italiaan versloeg in twee sets zijn landgenoot Andrea Pellegrino: 6-2 6-3.
2 dagen geleden