Rojer meldt zich met voetblessure af voor grastoernooi Rosmalen
ROSMALEN (ANP) - Tennisser Jean-Julien Rojer heeft zich vanwege een blessure aan zijn linkervoet afgemeld voor het grastoernooi van Rosmalen. De 40-jarige Rojer won afgelopen weekend met partner Marcelo Arévalo uit El Salvador nog het mannen dubbelspel van Roland Garros.
De twee versloegen in de finale in Parijs de Kroaat Ivan Dodig en Austin Krajicek uit de Verenigde Staten in drie sets, 6-7 (4) 7-6 (5) 6-3.
Rojer was in 2014 samen met zijn Roemeense partner Horia Tecău nog de sterkste in het grastoernooi van Rosmalen.
Dubbels
Wesley Koolhof, die op Roland Garros met zijn Japanse dubbelpartner Ena Shibahara de zege pakte in het gemengd dubbelspel, komt wel in actie in Rosmalen. Samen met zijn Britse dubbelpartner Neal Skupski neemt hij het op tegen Julio Peralta uit Chili en David Vega Hernandez uit Spanje.
Botic van de Zandschulp speelt in Rosmalen samen met de Amerikaan Mackenzie McDonald, terwijl Tallon Griekspoor een koppel vormt met de Rus Daniil Medvedev, de nummer drie van de wereld.
Ook de koppels Robin Haase en Matwé Middelkoop en Jesper de Jong en Bart Stevens komen in actie in het dubbelspel.
Meer uit Sport
GLASGOW (ANP) - Darter Michael van Gerwen ontbreekt donderdag op de Premier League-avond in Glasgow omdat hij ziek is. Wereldkampioen Luke Littler, zijn tegenstander in de kwartfinales, staat daardoor direct in de halve finales. Dat meldt dartsbond PDC.
12 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - Schaakgrootmeester Jan Timman is woensdag op 74-jarige leeftijd overleden. Dat bevestigt de Koninklijke Nederlandse Schaakbond (KNSB) na berichtgeving van de NOS. Timman was al langere tijd ziek.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Shorttracker Melle van 't Wout was al vanaf de zomer bezig met de olympische 500 meter. "Toen werd het programma van de Spelen bekend en zag ik dat deze afstand op mijn verjaardag was ingepland. Dat kan geen toeval zijn. Ik wist dat het op deze dag moest gebeuren", sprak de rijder van TeamNL, die in Milaan zijn 26e verjaardag vierde met een zilveren medaille. Zijn broer Jens behaalde, na zijn olympische titels op de 1000 en 1500 meter, brons.
8 uur geledenMILAAN (ANP) - Diepe ontgoocheling overheerst bij de shorttracksters na de olympische finale van de aflossing. Daarin kwam Michelle Velzeboer ten val waardoor het team met verder Xandra Velzeboer, Selma Poutsma en Zoë Florence Deltrap als nummer 4 naast de medailles greep. "Dit is ontzettend teleurstellend, het is heel veel pech", zei Xandra Velzeboer.
11 uur geledenMILAAN (ANP) - Nederland is bij de Olympische Spelen in het medailleklassement weer een plaats gestegen. Dat is te danken aan de shorttrackbroers Melle en Jens van 't Wout, die in Milaan op de 500 meter respectievelijk als tweede en derde eindigden.
12 uur geledenMILAAN (ANP) - Shorttracker Melle van 't Wout heeft bij de Olympische Spelen een zilveren medaille behaald op de 500 meter. Zijn broer Jens van 't Wout eindigde als derde en pakte het brons. De zege ging naar de Canadees Steven Dubois. Teun Boer, de derde Nederlandse deelnemer, ging in de finale onderuit.
12 uur geledenMILAAN (ANP) - De Nederlandse shorttracksters hebben bij de Spelen in Milaan na een val naast een medaille gegrepen op de aflossing. In de Milano Ice Skating Arena eindigde het team van Xandra Velzeboer, Michelle Velzeboer, Selma Poutsma en Zoë Florence Deltrap in de finale als vierde. Het goud ging naar Zuid-Korea, voor Italië en Canada.
13 uur geleden