Rojer als eerste Nederlandse dubbelspeler door op Australian Open
MELBOURNE (ANP) - Jean-Julien Rojer heeft zich met zijn Tsjechische dubbelpartner Adam Pavlasek geplaatst voor de tweede ronde van de Australian Open. Het ongeplaatste duo won met 6-3 6-7 (4) 6-4 van de Monegask Romain Arneodo en Arthur Cazaux uit Frankrijk.
Rojer was de eerste Nederlandse dubbelspeler die in actie kwam op de Australian Open. In de tweede ronde staat hij met samen met Pavlasek tegenover de Spanjaarden Pedro Martinez en Jaume Munar.
De 43-jarige Rojer kwam vorig jaar met de Brit Lloyd Glasspool tot de derde ronde van de Australian Open. De Nederlander haalde in 2011 en 2015 de halve finale in Melbourne.
Meer uit Sport
MANCHESTER (ANP) - Darter Gian van Veen heeft voor de vierde keer in zijn debuutseizoen de finale van een Premier League-avond verloren. In Manchester was Gerwyn Price uit Wales met 6-2 te sterk voor de Nederlander. Michael van Gerwen werd donderdagavond vroegtijdig uitgeschakeld door de Engelsman Stephen Bunting.
39 minuten geledenDEN BOSCH (ANP) - De hockeysters van Den Bosch hebben de halve finale van de Euro Hockey League (EHL) bereikt. Op eigen veld was de titelverdediger met 6-0 te sterk voor Watsonians uit het Schotse Edinburgh, mede dankzij vijf doelpunten van Frédérique Matla. Zaterdag is Club Campo de Madrid tegenstander van Den Bosch in de halve finale.
3 uur geledenDEN HAAG (ANP/BELGA) - Tennisster Iga Swiatek heeft met Francisco Roig een nieuwe coach gevonden. De 58-jarige Spanjaard was jarenlang trainer van toptennisser Rafael Nadal.
10 uur geledenZANDVOORT (ANP) - De zaterdag en zondag van de laatste editie van de Dutch Grand Prix van dit jaar zijn uitverkocht. De organisatie van de Formule 1-race op het circuit van Zandvoort meldt dat alleen voor de zogenoemde 'Super Friday' nog kaarten beschikbaar zijn.
15 uur geledenMARTIN COUNTY (ANP/RTR) - Tiger Woods heeft zich teruggetrokken voor de rol van captain van het Amerikaanse team in de Ryder Cup van 2027. Dat heeft de Amerikaanse tour PGA bekendgemaakt.
15 uur geledenARNHEM (ANP) - De Nederlandse Ski Vereniging (NSkiV) moet het in de komende vier jaar met fors minder budget doen voor de snowboarders en de paraskiërs en parasnowboarders. Dat staat in de verdeling van de budgetten voor de olympische cyclus 2026-2030 door NOC*NSF. Bobsleeën en curling krijgen juist meer geld.
1 dag geledenWAREGEM (ANP) - Wielrenster Marlen Reusser heeft de wielerkoers Dwars door Vlaanderen op haar naam geschreven. De 34-jarige Zwitserse van Movistar won na 129 kilometer in een sprint van de Nederlandse rensters Demi Vollering en Lieke Nooijen.
1 dag geleden