Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Roglic start niet in Waalse Pijl en Luik, Van Aert wel in Luik

Roglic start niet in Waalse Pijl en Luik, Van Aert wel in Luik

AMSTERDAM (ANP) - Wielrenner Primoz Roglic doet niet mee aan de Waalse Pijl en Luik-Bastenaken-Luik. De deelname van de Sloveen van Jumbo-Visma, die in 2020 de door het coronavirus uitgestelde editie van Luik-Bastenaken-Luik won, was al onzeker vanwege knieklachten. De ploeg bevestigt dat Roglic de twee koersen komende week niet gaat rijden. Wout van Aert gaat zondag 24 april wel van start in 'Luik'.

Roglic liet vorige week na de Ronde van Baskenland al aan verschillende media weten dat hij last had van een spier in een knie. In de Spaanse rittenkoers raakte de kopman van Jumbo-Visma na de voorlaatste etappe de leiderstrui kwijt. Hij finishte als achtste.

Jumbo-Visma maakte bekend dat Van Aert zijn deelname aan Luik-Bastenaken-Luik wel heeft bevestigd. De Belgische kampioen moest als gevolg van een coronabesmetting de Ronde van Vlaanderen en de Amstel Gold Race overslaan. Van Aert maakte zondag zijn rentree in Parijs-Roubaix, waarin hij achter Dylan van Baarle als tweede eindigde.

"We zouden afwachten en zien hoe het vandaag zou gaan", meldde Van Aert via zijn ploeg. "Als het goed zou gaan, zou ik volgende zondag starten. Als je als tweede eindigt, moet je je geen zorgen meer maken."

Meer uit Sport

Verstappen kijkt uit naar racen in het donker op Nürburgring

NÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen kijkt uit naar het racen in de nacht tijdens de 24 uur van de Nürburgring komend weekend. Voor de viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 is het zijn eerste deelname aan de langeafstandsrace op het Duitse circuit in de Eifel.

7 uur geleden
Sinner met 31e masterszege op rij naar kwartfinale in Rome

ROME (ANP) - Jannik Sinner heeft de kwartfinales van het masterstoernooi van Rome bereikt. De als eerste geplaatste Italiaan versloeg in twee sets zijn landgenoot Andrea Pellegrino: 6-2 6-3.

11 uur geleden
Gehavende wielrenner Kelderman verlaat Giro d'Italia

CATANZARO (ANP) - Wielrenner Wilco Kelderman gaat niet van start in de vierde etappe van de Giro d'Italia. Hij heeft volgens zijn ploeg Visma - Lease a Bike te veel last van de gevolgen van een valpartij in de tweede etappe.

16 uur geleden
Basketballer LeBron James twijfelt over toekomst in NBA

LOS ANGELES (ANP/RTR) - LeBron James weet niet of hij volgend seizoen nog terugkeert in de NBA. "Ik weet niet wat de toekomst voor mij in petto heeft", zei hij na de nederlaag van LA Lakers tegen Oklahoma City (115-110) in de play-offs.

18 uur geleden
NOC*NSF bevestigt formele gesprekken Thialf voor Spelen 2030

HEERENVEEN (ANP) - Het organisatiecomité van de Olympische Winterspelen van 2030 in de Franse Alpen wil formeel onderhandelen met Nederland over de organisatie van het schaatstoernooi in schaatsstadion Thialf in Heerenveen. Dat bevestigt NOC*NSF maandagavond aan het ANP. Tot dusver was naast Heerenveen ook Turijn in beeld.

1 dag geleden
Organisatie Spelen 2030 wil 'exclusieve gesprekken' met Thialf

HEERENVEEN (ANP/AFP) - Het organisatiecomité van de Olympische Winterspelen van 2030 in de Franse Alpen wil "exclusieve gesprekken" aangaan met schaatsstadion Thialf in Heerenveen met het oog op het organiseren van het olympische schaatstoernooi. Dat meldt het Franse persbureau AFP maandag.

1 dag geleden
Tennisser Sinner probleemloos naar vierde ronde in Rome

ROME (ANP) - Jannik Sinner heeft zonder al te veel moeite de vierde ronde van het tennistoernooi in Rome bereikt. De Italiaanse nummer 1 van de wereld gunde Alexei Popyrin slechts twee games en won in twee sets: 6-2 6-0.

1 dag geleden