Roglic ook trots op tweede plaats in Tour
MANTES-LA-JOLIE (ANP) - De afloop van de Tour de France was niet zoals gehoopt voor Primoz Roglic. Toch zei de Sloveen van Jumbo-Visma zondag voor de start van de slotetappe met een goed gevoel terug te kijken. "Ik ben supertrots, we hebben met de ploeg drie weken lang een goede show laten zien", zei de renner die zaterdag de gele trui verspeelde aan zijn landgenoot Tadej Pogacar. Roglic gaat de Tour besluiten als nummer 2.
"Je droomt van het winnen van de Tour. Ik heb alles gegeven, maar de beste heeft gewonnen", was een dag later de conclusie van de man die een kleine twee weken de gele trui had gedragen. "Ik ben ook blij dat we de Tour überhaupt hebben kunnen rijden", zei Roglic. De wedstrijd moest net als vele andere koersen worden uitgesteld vanwege het coronavirus. "Om hem op deze manier af te mogen sluiten, is nog steeds heel mooi. Daarbij, dit is gewoon het einde van de wedstrijd, er komen nog veel koersen."
Meer uit Sport
CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Snowboardster Lisa Bunschoten-Vos heeft bij de Paralympische Winterspelen een zilveren medaille behaald. De 30-jarige Nederlandse noteerde op het onderdeel banked slalom een beste tijd van 1.03,53. Het goud ging met 1.02,99 naar de Amerikaanse Kate Delson. Haar landgenote Brenna Huckaby eindigde in 1.03,98 als derde.
1 uur geledenCORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Zitskiër Jeroen Kampschreur is er bij de Paralympische Winterspelen van Milaan en Cortina d'Ampezzo niet in geslaagd voor de derde keer een gouden medaille te winnen. De 26-jarige Nederlander was goed bezig aan zijn eerste run op de reuzenslalom, maar tegen het einde van zijn race ging hij onderuit.
2 uur geledenMEPPEL (ANP) - Arianne Hartono stopt met tennissen. Dat zegt de 29-jarige Nederlandse tegen RTV Drenthe.
2 uur geledenSHANGHAI (ANP) - Max Verstappen hield een slecht gevoel over aan de kwalificatie voor de sprintrace en de vrije training voor de Grote Prijs van China in Shanghai. "De hele dag was een ramp, qua tempo", aldus Verstappen op zijn website verstappen.com.
2 uur geledenSHANGHAI (ANP) - Formule 1-coureur George Russell heeft zich verzekerd van poleposition voor de sprintrace bij de Grote Prijs van China. De 28-jarige Brit van Mercedes was vrijdag de snelste in de kwalificatie. Max Verstappen moest zich tevredenstellen met de achtste positie. In de vrije training noteerde Verstappen ook de achtste tijd.
3 uur geledenINDIAN WELLS (ANP/AFP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft voor het vijfde jaar op rij de halve finale van het masterstoernooi van Indian Wells bereikt. De 22-jarige Spanjaard won met 6-3 6-4 van de Brit Cameron Norrie.
4 uur geledenSHANGHAI (ANP) - Max Verstappen heeft in de enige vrije training van de Grote Prijs van China de achtste tijd gereden. De Nederlandse viervoudig wereldkampioen van Red Bull kwam op het Shanghai International Circuit tot 1:34,541. Daarmee was hij 1,8 seconde langzamer dan George Russell, die met 1:32,741 het snelste was.
7 uur geleden