Roglic hervat seizoen in Tour de l'Ain
MONACO (ANP) - Primoz Roglic zal zijn eerste wedstrijdkilometers van dit jaar rijden in de Tour de l'Ain die, mits de coronamaatregelen het mogelijk maken, wordt verreden van 7 tot en met 9 augustus. Dat zei de Sloveense wielrenner van Jumbo-Visma in een interview met RTV Slovenija.
Roglic, afgelopen jaar winnaar van de Ronde van Spanje, heeft de Tour de France dit jaar als hoofddoel gesteld. Die is door de coronacrisis uitgesteld en moet nu op 29 augustus beginnen.
"Ik ga in juli op hoogtestage, rijd begin augustus de Tour de l'Ain en daarna de Dauphiné." Die laatste wedstrijd, voluit het Critérium du Dauphiné, staat nu van 12 tot en met 16 augustus op de wielerkalender. "Voor de Tour wacht dan nog een hoogtestage."
Roglic is misschien wat voorbarig met zijn uitspraken, de ploeg zegt nog druk bezig te zijn met de planning voor het resterende seizoen.
Meer uit Sport
TORUN (ANP) - Sprinter Taymir Burnet is als zesde geëindigd in de finale van de 60 meter op de WK indooratletiek in het Poolse Torun. De 33-jarige atleet miste de scherpte en klokte 6,61, een tiende boven zijn Nederlands record van 6,51.
50 minuten geledenTORUN (ANP) - Sprinter Taymir Burnet heeft zich verrassend geplaatst voor de finale van de 60 meter op de WK indooratletiek in het Poolse Torun. Hij spurtte in zijn heat naar de tweede plaats in 6,56 seconden, de klassering die hem direct doorgang gaf naar de finale, die later vrijdag om 21.22 uur wordt afgewerkt.
1 uur geledenTORUN (ANP) - Lieke Klaver is op de WK indooratletiek in het Poolse Torun met een overtuigend optreden doorgedrongen tot de finale van de 400 meter. De 27-jarige atlete won in de Kujawsko Pomorska Arena haar heat in de halve finales in een tijd van 51,23. De finale is zaterdagavond.
2 uur geledenTORUN (ANP) - Jessica Schilder ging voor goud op de WK indoor bij het kogelstoten, maar de uitkomst in de atletiekhal van het Poolse Torun was de ondankbare vierde plaats. De Volendamse stootte in haar beste poging de 4 kilo zware kogel naar een afstand van 19,63.
2 uur geledenTORUN (ANP) - Samuel Chapple heeft zich op de WK indooratletiek in het Poolse Torun geplaatst voor de finale van de 1500 meter. De 27-jarige atleet eindigde in zijn serie als derde in een tijd van 3.39,03. Zijn klassering volstond om rechtstreeks te worden toegelaten tot de finale, die voor zondag staat gepland. De Spanjaard Mariano García won de heat in 3.38,19.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - Marianne Vos gaat zaterdag niet van start in Milaan-Sanremo. Dat meldt haar ploeg Visma - Lease a Bike op X. Vos is naar huis gegaan vanwege de kritieke gezondheidstoestand van haar vader. "Onze gedachten zijn bij Marianne en haar naasten", schrijft haar ploeg.
4 uur geledenMILAAN (ANP) - Elisa Longo Borghini gaat zaterdag niet van start in Milaan-Sanremo door ziekte. Dat heeft haar ploeg UAE Team ADQ vrijdag bekendgemaakt. Volgens haar ploeg is de Italiaans kampioene 's nachts ziek geworden door een virus.
4 uur geleden