Roglic hervat seizoen in Tour de l'Ain
MONACO (ANP) - Primoz Roglic zal zijn eerste wedstrijdkilometers van dit jaar rijden in de Tour de l'Ain die, mits de coronamaatregelen het mogelijk maken, wordt verreden van 7 tot en met 9 augustus. Dat zei de Sloveense wielrenner van Jumbo-Visma in een interview met RTV Slovenija.
Roglic, afgelopen jaar winnaar van de Ronde van Spanje, heeft de Tour de France dit jaar als hoofddoel gesteld. Die is door de coronacrisis uitgesteld en moet nu op 29 augustus beginnen.
"Ik ga in juli op hoogtestage, rijd begin augustus de Tour de l'Ain en daarna de Dauphiné." Die laatste wedstrijd, voluit het Critérium du Dauphiné, staat nu van 12 tot en met 16 augustus op de wielerkalender. "Voor de Tour wacht dan nog een hoogtestage."
Roglic is misschien wat voorbarig met zijn uitspraken, de ploeg zegt nog druk bezig te zijn met de planning voor het resterende seizoen.
Meer uit Sport
CHORZOW (ANP) - Het EK atletiek wordt in 2028 georganiseerd in de Poolse regio Silezië. Dat maakte de Europese atletiekbond bekend. Het toernooi vindt plaats in het Slaski Stadion in de stad Chorzow.
2 uur geledenMADRID (ANP) - Tallon Griekspoor heeft zijn eerste gravelzege van het seizoen geboekt. De beste tennisser van Nederland won in de tweede ronde van het masterstoernooi van Madrid met 6-3 6-4 van Damir Dzumhur uit Bosnië en Herzegovina. Hij had een bye in de eerste ronde.
2 uur geledenNIEUWEGEIN (ANP) - Oud-zwemster Sharon van Rouwendaal gaat aan de slag bij zwembond KNZB. De tweevoudig olympisch kampioene zal in samenwerking met bondscoach Marcel Wouda "een belangrijke bijdrage leveren aan de verdere ontwikkeling van de lange afstanden binnen het Nederlandse topzwemmen", meldde de KNZB.
6 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Voor de Olympische Spelen van 2028 in Los Angeles zijn tijdens de eerste verkoopronde meer dan 4 miljoen tickets verkocht. Dat maakten de organisatoren donderdag bekend.
19 uur geledenHENGELO (ANP) - Lieke Klaver komt op de FBK Games op 21 juni in actie op de 400 meter. De organisatie van de atletiekmeeting in Hengelo meldt de deelname van de 27-jarige atlete op "haar eigen" afstand in de 45e editie van de FBK Games.
1 dag geledenTEHERAN (ANP/RTR) - Ondanks de oorlog is het Iraanse nationale voetbalteam "volledig voorbereid" om deze zomer deel te nemen aan het WK. Dat zei regeringswoordvoerder Fatemeh Mohajerani, meldt Al Jazeera.
1 dag geledenHOEI (ANP) - Demi Vollering heeft voor de tweede keer in haar loopbaan de Waalse Pijl op haar naam geschreven. De 29-jarige wielrenster van FDJ United - Suez was na 148 kilometer de beste op de Muur van Hoei en bleef Puck Pieterse, de winnares van vorig jaar, nipt voor. Paula Blasi, de Spaanse winnares van de Amstel Gold Race van afgelopen zondag, werd derde.
1 dag geleden