Roep om rentree Müller in Mannschaft klinkt luider
MÜNCHEN (ANP) - De Duitse bondscoach Joachim Löw kan niet meer om Thomas Müller heen. Dat is de mening van steeds meer mensen in de Duitse voetbalwereld nu de 31-jarige aanvaller van Bayern München weer helemaal is opgeleefd.
Löw nam na het teleurstellend verlopen WK van 2018 in Rusland afscheid van Müller, Mats Hummels en Jérôme Boateng. Hij vond het tijd om de nationale ploeg te verjongen. Löw kreeg aanvankelijk veel kritiek omdat zijn ploeg zonder de drie routiniers matig bleef presteren.
Müller noteerde vorig seizoen in de Bundesliga met 21 assists een record. Dit seizoen trekt hij die goede vorm met vijf doelpunten en vier assists voorlopig door. Müller scoorde zaterdag nog twee keer tegen Arminia Bielefeld (4-1).
"Als ik bondscoach was, zouden zowel Müller als Boateng bij de nationale ploeg zitten", aldus Sebastian Schweinsteiger maandag tegen het Duitse tijdschrift Kicker. Schweinsteiger, inmiddels 36 jaar, maakte met onder anderen Müller deel uit van de Duitse selectie die in 2014 het WK won.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink wil met de voetbalsters van het Nederlands elftal vaker eerder op de avond spelen. Zo hoopt hij meer publiek naar de thuiswedstrijden te trekken. Bij het gewonnen WK-kwalificatieduel met Frankrijk (2-1), dat dinsdagavond om 20.45 uur begon, was het Rat Verlegh Stadion in Breda met zo'n 6500 mensen voor slechts iets meer dan een kwart gevuld.
5 uur geledenBREDA (ANP) - Debutante Renee van Asten "wist niet wat ze voelde" bij haar openingstreffer voor Oranje tegen Frankrijk (2-1-winst). "Dit heb ik nog nooit gevoeld. Het was puur geluk, enthousiasme. Onbeschrijflijk eigenlijk. Ik zakte bijna door mijn voeten", zei de 19-jarige verdedigster van Ajax na het duel in Breda.
5 uur geledenBREDA (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink was naar eigen zeggen niet verbaasd na de knappe 2-1-zege van de Oranjevrouwen op Frankrijk, maar wel "enorm trots". "Dat komt door hoe de groep het plan heeft vertaald naar het veld en met hoeveel passie zij hebben gespeeld", zei Veurink tijdens zijn persconferentie.
8 uur geledenBREDA (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben het WK-kwalificatieduel met Frankrijk verrassend gewonnen. Zonder veel ervaren speelsters won de ploeg van bondscoach Arjan Veurink in Breda met 2-1 van de nummer 6 van de wereld. Debutante Renee van Asten en Esmee Brugts scoorden namens Oranje.
9 uur geledenBREDA (ANP) - Verdedigster Renee van Asten debuteert bij de voetbalsters van Oranje in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Frankrijk. De 19-jarige speelster van Ajax staat centraal in de verdediging met Veerle Buurman. De ploeg van bondscoach Arjan Veurink moet het door blessures zonder veel ervaren speelsters doen vanaf 20.45 uur in Breda.
12 uur geledenMIAMI (ANP) - Javier Mascherano (41) heeft per direct zijn functie als trainer van Inter Miami neergelegd. Dat meldt de Amerikaanse voetbalclub dinsdag in een verklaring op de eigen website. De Argentijn zegt in die verklaring op te stappen om privéredenen.
12 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé stapt met Real Madrid op het vliegtuig naar Duitsland voor het uitduel met Bayern München in de kwartfinale van de Champions League. De spits is op tijd hersteld van een hoofdwond die hij zaterdag tijdens een duel met Girona opliep.
20 uur geleden