Roep om rentree Müller in Mannschaft klinkt luider
MÜNCHEN (ANP) - De Duitse bondscoach Joachim Löw kan niet meer om Thomas Müller heen. Dat is de mening van steeds meer mensen in de Duitse voetbalwereld nu de 31-jarige aanvaller van Bayern München weer helemaal is opgeleefd.
Löw nam na het teleurstellend verlopen WK van 2018 in Rusland afscheid van Müller, Mats Hummels en Jérôme Boateng. Hij vond het tijd om de nationale ploeg te verjongen. Löw kreeg aanvankelijk veel kritiek omdat zijn ploeg zonder de drie routiniers matig bleef presteren.
Müller noteerde vorig seizoen in de Bundesliga met 21 assists een record. Dit seizoen trekt hij die goede vorm met vijf doelpunten en vier assists voorlopig door. Müller scoorde zaterdag nog twee keer tegen Arminia Bielefeld (4-1).
"Als ik bondscoach was, zouden zowel Müller als Boateng bij de nationale ploeg zitten", aldus Sebastian Schweinsteiger maandag tegen het Duitse tijdschrift Kicker. Schweinsteiger, inmiddels 36 jaar, maakte met onder anderen Müller deel uit van de Duitse selectie die in 2014 het WK won.
Meer uit Voetbal
NYON (ANP) - De Europese voetbalbond UEFA blijft, ondanks excuses van FIFA-voorzitter Gianni Infantino, bij de eerder aangekondigde boycot van alle FIFA-competities. Dat meldt de Europese bond in een verklaring aan het ANP. Volgens de UEFA is niet aan de eerder gestelde voorwaarden voldaan.
13 minuten geledenMONTEVIDEO (ANP/BELGA) - Diego Forlán (47) is de nieuwe bondscoach van Uruguay. Dat heeft de voetbalbond van het Zuid-Amerikaanse land donderdag bekendgemaakt. De oud-international werd vorige maand al aangesteld als tijdelijke opvolger van Marcelo Bielsa, die na een teleurstellend verlopen WK voetbal was vertrokken.
58 minuten geledenTRABZON (ANP) - Mohamed Salah heeft zijn overstap naar Trabzonspor afgerond. De 34-jarige aanvaller uit Egypte heeft voor twee seizoenen getekend bij de Turkse nummer 3 van afgelopen seizoen. Woensdag deelde Trabzonspor al beelden op sociale media van Salah om de transfer aan te kondigen.
1 uur geledenMADRID (ANP/DPA) - Spanje wil nog altijd de WK-finale van 2030 organiseren. Dat zei de Spaanse sportminister Milagros Tolón donderdag tegen de Spaanse radiozender Cadena SER. De Britse krant The Times berichtte woensdag dat FIFA-voorzitter Gianni Infantino Marokko het organiseren van de WK-finale had aangeboden in ruil voor steun.
1 uur geledenLEIPZIG (ANP/DPA) - Real Madrid gaat het eigen transferrecord breken voor de Ivoriaanse aanvaller Yan Diomande van RB Leipzig. Volgens veel internationale media, waaronder het Spaanse Marca, hebben de clubs na lang onderhandelen een akkoord bereikt over een transfersom van minimaal 125 miljoen euro. Middenvelder Jude Bellingham is nu nog de duurste speler ooit voor Real Madrid met zijn komst van Borussia Dortmund in 2023 voor minimaal 103 miljoen euro.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP/RTR) - Bestuurder Laura McAllister van de Europese voetbalbond UEFA verwacht een moeilijk proces om een geschikte uitdager te vinden voor FIFA-voorzitter Gianni Infantino. "Het is niet zo makkelijk als mensen misschien denken. Er komt zoveel politiek bij kijken. De kandidaat moet de hele voetbalwereld kunnen verenigen en dus niet alleen Europa", zei de vicevoorzitter van de UEFA uit Wales in een interview met de Duitse omroep Deutsche Welle.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Joël Veltman speelt komend seizoen in het Engelse Championship bij het gedegradeerde West Ham United. De 34-jarige verdediger was transfervrij en heeft in Londen getekend voor één seizoen, met een optie voor nog een extra jaar.
3 uur geleden