
Roemenië mist geschorste linksback Bancu tegen Oranje
MÜNCHEN (ANP) - Nicusor Bancu mist dinsdag de achtste finale van Roemenië tegen het Nederlands elftal op het EK. De 31-jarige linksback kreeg woensdagavond in de laatste groepswedstrijd tegen Slowakije (1-1) zijn tweede gele kaart van het toernooi. Hij verscheen in alle drie de groepsduels van Roemenië aan de aftrap.
Roemenië heeft zich als groepswinnaar voor de achtste finales geplaatst, na verder een zege op Oekraïne (3-0) en een nederlaag tegen België (0-2). Geen enkele speler van het Nederlands elftal is geschorst voor de achtste finale. Jerdy Schouten en Joey Veerman kunnen zich geen kaart meer permitteren. Zij missen bij een volgende gele kaart een mogelijke kwartfinale tegen Oostenrijk of Turkije.
Meer uit Voetbal
LAS PALMAS (ANP) - Atlético Madrid lijkt afgehaakt in de strijd om de Spaanse titel. De ploeg van coach Diego Simeone blameerde zich met een nederlaag tegen het laaggeklasseerde Las Palmas. De club van Gran Canaria won met 1-0 door een doelpunt van Javier Muñoz in blessuretijd.
3 uur geledenLEIPZIG (ANP/DPA) - Keeper Peter Gulacsi van RB Leipzig en verdediger David Zec van Holstein Kiel zijn allebei even bewusteloos geweest nadat ze hard met hun hoofden tegen elkaar botsten tijdens de wedstrijd. Dat vertelden de coaches van beide ploegen na afloop van het duel in de Bundesliga. Beide spelers liepen een hersenschudding op.
4 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft de degradatiezorgen van Almere City FC verder vergroot. De ploeg van trainer Robin Veldman was in Friesland met 2-1 te sterk voor de hekkensluiter.
4 uur geledenOSS (ANP) - FC Dordrecht heeft dure punten verspeeld in de strijd om de bovenste plaatsen in de Keuken Kampioen Divisie. De nummer 4 van de ranglijst verloor met 2-0 van het laaggeklasseerde TOP Oss.
5 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Mede dankzij een treffer van Oranje-international Ian Maatsen heeft Aston Villa een ruime zege geboekt op Newcastle United. De ploeg uit Birmingham was op Villa Park met 4-1 te sterk voor de nummer 3 van de Premier League.
5 uur geledenMONZA (ANP) - Napoli is in punten weer gelijk gekomen met koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A boekte een nipte zege bij hekkensluiter Monza: 0-1.
5 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie puntenverlies op miraculeuze wijze voorkomen. De koploper keek voor eigen publiek tegen Celta de Vigo na ruim een uur spelen tegen een achterstand van 3-1 aan, maar trok de wedstrijd toch nog naar zich toe: 4-3. Raphinha maakte uit een strafschop in de 98e minuut het winnende doelpunt.
7 uur geleden