Roemeense Halep rekent binnen een uur af met Martic
INDIAN WELLS (ANP) - Simona Halep heeft zich op overtuigende wijze geplaatst voor de halve finales van het masterstoernooi van Indian Wells. De Roemeense tennisster, die het toernooi in 2015 won, had minder dan een uur nodig om te winnen van de Kroatische Petra Martic: 6-1 6-1.
De ongeplaatste Martic behaalde eerder in het toernooi nog knappe zeges op de Russische Liudmila Samsonova en de Britse Emma Raducanu, winnares van de US Open. Tegen Halep leek ze al haar krachten al te hebben verspeeld.
"Voor mijn gevoel heb ik mijn beste tennis van dit jaar laten zien", aldus de 30-jarige Halep, die in 2018 in de kwartfinale van Martic won, toen in drie sets. "Die partij was zwaarder en duurde langer."
Halep treft in de halve eindstrijd Iga Swiatek. De als derde geplaatste Poolse had in haar kwartfinale ook minder dan een uur nodig om de zege binnen te halen. Swiatek klopte de Amerikaanse Madison Keys (6-1 6-0).
Meer uit Sport
DEN BOSCH (ANP) - De hockeysters van Den Bosch hebben de halve finale van de Euro Hockey League (EHL) bereikt. Op eigen veld was de titelverdediger met 6-0 te sterk voor Watsonians uit het Schotse Edinburgh, mede dankzij vijf doelpunten van Frédérique Matla. Zaterdag is Club Campo de Madrid tegenstander van Den Bosch in de halve finale.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP/BELGA) - Tennisster Iga Swiatek heeft met Francisco Roig een nieuwe coach gevonden. De 58-jarige Spanjaard was jarenlang trainer van toptennisser Rafael Nadal.
8 uur geledenZANDVOORT (ANP) - De zaterdag en zondag van de laatste editie van de Dutch Grand Prix van dit jaar zijn uitverkocht. De organisatie van de Formule 1-race op het circuit van Zandvoort meldt dat alleen voor de zogenoemde 'Super Friday' nog kaarten beschikbaar zijn.
13 uur geledenMARTIN COUNTY (ANP/RTR) - Tiger Woods heeft zich teruggetrokken voor de rol van captain van het Amerikaanse team in de Ryder Cup van 2027. Dat heeft de Amerikaanse tour PGA bekendgemaakt.
13 uur geledenARNHEM (ANP) - De Nederlandse Ski Vereniging (NSkiV) moet het in de komende vier jaar met fors minder budget doen voor de snowboarders en de paraskiërs en parasnowboarders. Dat staat in de verdeling van de budgetten voor de olympische cyclus 2026-2030 door NOC*NSF. Bobsleeën en curling krijgen juist meer geld.
1 dag geledenWAREGEM (ANP) - Wielrenster Marlen Reusser heeft de wielerkoers Dwars door Vlaanderen op haar naam geschreven. De 34-jarige Zwitserse van Movistar won na 129 kilometer in een sprint van de Nederlandse rensters Demi Vollering en Lieke Nooijen.
1 dag geledenWAREGEM (ANP) - De Italiaan Filippo Ganna heeft de wielerkoers Dwars door Vlaanderen gewonnen. De renner van Ineos Grenadiers haalde vlak voor de finish in Waregem de Belgische favoriet Wout van Aert in, die een solo net niet kon afmaken.
1 dag geleden