
Roeblev verslaat Djokovic in finale ATP-toernooi Belgrado
BELGRADO (ANP) - Andrej Roeblev heeft het ATP-toernooi van Belgrado gewonnen door Novak Djokovic te verslaan. De Rus had drie sets nodig om Djokovic, de nummer één van de wereld, van de titel te houden. Het werd 6-2 6-7 6-0 voor de Russische tennisser.
Roeblev won in Belgrado de eerste set, maar Djokovic trok de stand in de tweede set gelijk. De Serviër, die in eigen land zijn eerste finale van 2022 speelde, kon in de derde set echter geen partij meer bieden en won geen enkele game.
De nummer één van de wereldranglijst speelde in zijn geboortestad Belgrado pas zijn derde toernooi van het jaar. Begin dit jaar moest de Serviër veel toernooien missen omdat hij zich niet heeft laten vaccineren tegen het coronavirus. In Dubai en Monte Carlo werd hij vroeg uitgeschakeld.
Roeblev en Djokovic speelden slechts één keer eerder tegen elkaar. Op de ATP Finals van vorig jaar was Djokovic met 6-3 6-2 nog te sterk voor Roeblev.
Meer uit Sport
BOEDAPEST (ANP/RTR) - Max Verstappen heeft bevestigd dat hij ook komend seizoen voor Red Bull rijdt in de Formule 1. De viervoudig wereldkampioen zei op de persdag van de Grote Prijs van Hongarije tegen verschillende media dat het "tijd was om een einde aan alle geruchten te maken".
30 minuten geledenHAGEN (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp neemt het in de kwartfinales van het challengertoernooi van Hagen op tegen landgenoot Guy den Ouden. Beide tennissers wonnen donderdag hun partij in de tweede ronde van het Duitse graveltoernooi.
1 uur geledenSINGAPORE (ANP) - Zwemmer Caspar Corbeau heeft zich op de WK langebaan in Singapore geplaatst voor de finale van de 200 meter schoolslag. De 24-jarige Nederlands-Amerikaanse zwemmer tikte aan in 2.08,44. Daarmee werd hij tweede in zijn halve finale en zwom hij de derde tijd in totaal. De Japanner Ippei Watanabe was met 2.08,01 de snelste.
3 uur geledenSINGAPORE (ANP) - Zwemmer David Popovici uit Roemenië heeft de wereldtitel op de 100 meter vrije slag veroverd. Op de WK in Singapore tikte hij aan in 46,51 en bleef daarmee de Amerikaan Jack Alexy en de Australiër Kyle Chalmers voor.
3 uur geledenSAN SEBASTIAN (ANP) - Wielrenner Julian Alaphilippe verschijnt zaterdag niet aan de start van de Clásica San Sebastián. De Fransman heeft volgens zijn ploeg Tudor een infectie aan zijn luchtwegen opgelopen.
3 uur geledenSINGAPORE (ANP) - Zwemster Marrit Steenbergen heeft zich op de WK langebaan in Singapore geplaatst voor de finale op de 100 meter vrije slag. De 25-jarige titelverdedigster zwom 52,81 in haar halve finale en kwalificeerde zich als snelste voor de finale.
4 uur geledenSINGAPORE (ANP) - Schoonspringster Else Praasterink is er bij de WK zwemmen in Singapore niet in geslaagd zich te kwalificeren voor de finale op de 10 metertoren. De 22-jarige Brabantse eindigde na vijf sprongen met een totaal van 266,65 punten op de veertiende plaats. De top 12 ging naar de finale.
6 uur geleden