Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Roeblev ten koste van Shapovalov naar vierde ronde US Open

Roeblev ten koste van Shapovalov naar vierde ronde US Open

NEW YORK (ANP) - Andrej Roeblev heeft zich ten koste van Denis Shapovalov geplaatst voor de vierde ronde van de US Open. De als negende geplaatst Rus was de Canadees in een spannende vijfsetter van 4 uur en 7 minuten met 4-6 6-2 7-6 (3) 4-6 7-6 (7) de baas. In de vijfde set wordt een tiebreak tot de tien punten gespeeld.

Roeblev verzuimde het duel in de beslissende set bij 5-4 uit te serveren en miste op eigen opslag drie wedstrijdpunten, maar toonde veerkracht in het restant. In de supertiebreak benutte hij zijn vijfde wedstrijdpunt met een forehand die de Canadees te machtig was.

De 24-jarige Roeblev - die op een grand slam nog nooit voorbij de kwartfinales is gekomen - neemt het in de volgende ronde op tegen de Brit Cameron Norrie, die Holger Rune uit Denemarken met 7-5 6-4 6-1 kansloos liet.

De als derde geplaatste Carlos Alcaraz kende op zijn beurt weinig problemen met de Amerikaan Jenson Brooksby, die met 6-3 6-3 6-3 werd verslagen.

Meer uit Sport

Atleet Takele wint marathon Tokio opnieuw, parcoursrecord Kosgei

TOKIO (ANP) - De Ethiopische atleet Tadese Takele heeft in de nacht van zaterdag op zondag zijn titel op de stadsmarathon van Tokio geprolongeerd. Hij klopte twee Keniaanse atleten op de streep en eindigde in een tijd van 2 uur, 3 minuten en 37 seconden. Daarmee was hij 14 seconden langzamer dan een jaar geleden. De overwinningen in Tokio waren de eerste twee grote marathonzeges in zijn carrière.

8 minuten geleden
Olympisch schaatspak Leerdam levert 195.000 euro op bij veiling

ARNHEM (ANP/DPA) - Het schaatspak van olympisch kampioene Jutta Leerdam is geveild voor 195.000 euro. Dat is te zien op de website van veilingaanbieder MatchWornShirt. De opbrengst gaat naar IJsvereniging Pijnacker, de jeugdclub van de kampioene op de 1000 meter in Milaan.

13 uur geleden
Schaatsster Schulting ruim aan de leiding na eerste dag NK sprint

HEERENVEEN (ANP) - Schaatsster Suzanne Schulting heeft haar leiding op de NK sprint in Heerenveen uitgebouwd met de winst op de eerste 1000 meter. De 28-jarige Schulting was eerder op zaterdag ook al de beste op de eerste 500 meter.

16 uur geleden
Van der Poel soleert naar zege in eerste Omloop Het Nieuwsblad

NINOVE (ANP) - Mathieu van der Poel heeft bij zijn debuut in de Omloop Het Nieuwsblad direct overtuigend gewonnen. De oud-wereldkampioen van Alpecin-Premier Tech, die in de openingskoers van het Belgische voorjaar zijn rentree op de weg beleefde, maakte het verschil op de Muur van Geraardsbergen. In de resterende 16 kilometer soleerde de 31-jarige Nederlander onbedreigd naar de finish in Ninove.

16 uur geleden
Schaatsster Schulting wint 500 meter op NK sprint

HEERENVEEN (ANP) - Suzanne Schulting heeft de eerste 500 meter van het NK sprint op haar naam geschreven. Ze kwam na 37,24 seconden over de finish in ijsstadion Thialf. Marrit Fledderus klokte de tweede tijd (37,39) en Isabel Grevelt werd derde (37,73).

17 uur geleden
Schaatser Bosker grijpt macht op NK allround

HEERENVEEN (ANP) - Schaatser Marcel Bosker heeft de macht gegrepen op het NK allround. Hij won de 5000 meter in 6.10,47 en gaat na twee afstanden aan de leiding in ijsstadion Thialf.

18 uur geleden
Tennisser Griekspoor meldt zich geblesseerd af voor finale Dubai

DUBAI (ANP) - Tallon Griekspoor heeft zich afgemeld voor de finale van het toernooi van Dubai. De beste tennisser van Nederland heeft te veel last van een hamstringblessure. De Rus Daniil Medvedev heeft daardoor de titel gepakt.

18 uur geleden