Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Roeblev in tennisfinale in Cincinnati tegen Zverev

Roeblev in tennisfinale in Cincinnati tegen Zverev

CINCINNATI (ANP) - De Duitse tennisser Alexander Zverev heeft zich ten koste van de Griek Stefanos Tsitsipas geplaatst voor de finale van het masterstoernooi van Cincinnati. De olympisch kampioen van Tokio zegevierde in een spannende partij na 2 uur en 41 minuten in drie sets: 6-4 3-6 7-6 (4). Hij speelt in de eindstrijd tegen de Rus Andrej Roeblev, die zijn landgenoot Daniil Medvedev versloeg: 2-6 6-3 6-3.

Tsitsipas kreeg na de enerverende partij enkele vragen over de relatief lange pauze die hij inlaste na het verlies van de eerste set. De Griek verdween voor 8 minuten naar de kleedkamer, tot ergernis van Zverev. Tsitsipas legde uit dat hij zijn uitrusting moest veranderen, omdat hij veel zweette.

Zverev vond de actie niet helemaal correct van zijn tegenstander. "Sommigen gebruiken zo'n pauze in hun voordeel. De regels zijn flexibel. Ik ben een beetje gefrustreerd want hij deed het ook al in de vijfde set op Roland Garros. Zelf neem ik nooit een break als het niet moet. Maar goed, het is nu zo."

Zverev (24) en Roeblev (23) staan in de finale voor de vijfde keer tegenover elkaar. De Duitser won de vorige vier confrontaties. Hun laatste ontmoeting dateert van begin 2020 op de Australian Open. Zverev mikt zondag op zijn zeventiende titel, Roeblev gaat op jacht naar zijn negende eindzege.

Meer uit Sport

Van Westering sluit tot Spelen aan bij zwemselectie in Eindhoven

NIEUWEGEIN (ANP) - Kai van Westering sluit in ieder geval tot de Olympische Spelen in Los Angeles van 2028 aan bij de Nederlandse zwemselectie in Eindhoven. De 22-jarige Nederlands-Amerikaanse zwemmer trainde de laatste jaren in de Verenigde Staten, waar hij studeerde aan de Universiteit van Indiana. Peter Bishop wordt zijn coach.

1 uur geleden
Basketballers New York winnen weer in finale Eastern Conference

NEW YORK (ANP/RTR) - De basketballers van New York Knicks hebben een 2-0-voorsprong genomen in de finale van de Eastern Conference van de NBA. De ploeg uit New York won in het eigen Madison Square Garden met 109-93 van Cleveland Cavaliers.

2 uur geleden
NASCAR-icoon Busch (41) overleden aan ziekte

CONCORD (ANP/RTR) - NASCAR-coureur Kyle Busch is donderdag op 41-jarige leeftijd aan een ziekte overleden. De Amerikaan wordt gezien als een grootheid in de populaire autosportklasse. Hij boekte in totaal 232 overwinningen en schreef in 2015 en 2019 de NASCAR Cup Series op zijn naam.

4 uur geleden
Uitspraken Verstappen wijzen op langer verblijf in Formule 1

MONTREAL (ANP) - Max Verstappen ziet met de nieuwe regels voor de Formule 1 in 2027 de kans toenemen dat hij volgend jaar in de koningsklasse van de autosport actief blijft. De viervoudig wereldkampioen noemde de aanpassingen van de huidige motorreglementen een stap in de goede richting.

13 uur geleden
Verhoeven en Usyk vechten enkel om wereldtitel van boksbond WBC

GIZEH (ANP) - Rico Verhoeven vecht zaterdag tegen Oleksandr Usyk om de wereldtitel in het zwaargewicht van de World Boxing Council (WBC), de meest prestigieuze boksbond van de wereld.

15 uur geleden
Verhoeven krijgt ook een herkansing als hij verliest van Usyk

GIZEH (ANP) - Rico Verhoeven krijgt ongeacht de uitslag van zijn wedstrijd om de wereldtitel van bond WBC tegen Oleksandr Usyk een nieuwe kans als bokser. "We houden hem erbij, of hij nu wint of verliest", beloofde Turki Al-Sheikh tijdens een persconferentie in The Grand Egyptian Museum. "Hij gaat ook vechten op andere grote evenementen. Het is een legende."

16 uur geleden
Belg Segaert wint twaalfde rit Giro na late aanval

NOVI LIGURE (ANP) - De Belg Alec Segaert heeft de twaalfde etappe van de Giro d'Italia gewonnen. De 23-jarige renner van Bahrain - Victorious plaatste op enkele kilometers van de finish in Novi Ligure een versnelling en bleef het uitgedunde peloton net voor. Zijn landgenoot Toon Aerts won na 175 kilometer de sprint om de tweede plaats, voor Guillermo Silva uit Uruguay.

18 uur geleden