Roeblev bewijst zichzelf in Parijs slechte dienst voor ATP Finals
PARIJS (ANP) - Tennisser Andrej Roeblev heeft zichzelf een slechte dienst bewezen in de strijd om een ticket voor de ATP Finals. De Rus werd in de tweede ronde van het masterstoernooi van Parijs uitgeschakeld door Francisco Cerúndolo. De Argentijnse nummer 29 van de wereld won in twee tiebreaks: 7-6 (5) 7-6 (6).
Roeblev, als zesde geplaatst in de Franse hoofdstad, begon het toernooi in Parijs als de nummer 8 van de jaarranglijst. De beste acht spelers van het seizoen mogen meedoen aan het eindejaarstoernooi dat half november in Turijn plaatsvindt.
De nederlaag van Roeblev biedt kansen voor onder anderen de Australiër Alex de Minaur, die negende staat op de ranking over 2024. Grigor Dimitrov uit Bulgarije staat op de tiende plek.
Er zijn vier spelers zeker van deelname aan de ATP Finals: Jannik Sinner, Carlos Alcaraz, Alexander Zverev en Daniil Medvedev.
Meer uit Sport
HAMAR (ANP) - Schaatser Joep Wennemars gaat vrijdag bij de wereldbekerwedstrijden in het Noorse Hamar van start op de 500 meter, maar zal die race niet uitrijden. De 23-jarige schaatser heeft last van een liesblessure, maar start omdat hij met de punten die hij verdient in de top 21 van het wereldbekerklassement blijft. Dat is voor de Nederlandse schaatsbond KNSB belangrijk om met het maximale aantal van negen schaatsers te mogen deelnemen aan de Olympische Spelen van Milaan in februari.
1 uur geledenPARIJS (ANP) - Wielrenner Olav Kooij gaat bij zijn ploeg Decathlon CMA CGM rijden voor de groene trui tijdens de Tour de France. Dat meldt de Franse wielerformatie.
3 uur geledenST. MORITZ (ANP/DPA) - Tweevoudig olympisch kampioene alpineskiën Michelle Gisin heeft tijdens een training in het Zwitserse St. Moritz een ernstige val gemaakt.
4 uur geledenKELOWNA (ANP) - De Nederlandse curlingmannen ontbreken in februari bij de Olympische Spelen in Milaan. Het team van skip Wouter Gösgens en Laurens Hoekman, Jaap van Dorp en Tobias van den Hurk eindigde bij het olympisch kwalificatietoernooi in Kelowna in Canada als vijfde en had bij de eerste drie landen moeten eindigen om in aanmerking te komen voor de twee olympische startbewijzen.
14 uur geledenLAUSANNE (ANP) - Nederland mag in februari met het maximale aantal shorttrackers meedoen aan de Olympische Spelen in Milaan. Dat heeft de internationale schaatsbond ISU laten weten.
21 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De Nederlandse handbalsters hebben op het WK in eigen land de halve finale bereikt. In Ahoy in Rotterdam versloeg de ploeg van bondscoach Henrik Signell in de kwartfinale Hongarije onder het toeziend oog van koning Willem-Alexander: 28-23.
23 uur geledenPALMA MALLORCA (ANP/RTR) - Remco Evenepoel is niet de enige kopman van Red Bull-BORA-hansgrohe in de Tour de France. De Belg deelt zijn beschermde status met de Duitser Florian Lipowitz.
1 dag geleden