Roeblev bewijst zichzelf in Parijs slechte dienst voor ATP Finals
PARIJS (ANP) - Tennisser Andrej Roeblev heeft zichzelf een slechte dienst bewezen in de strijd om een ticket voor de ATP Finals. De Rus werd in de tweede ronde van het masterstoernooi van Parijs uitgeschakeld door Francisco Cerúndolo. De Argentijnse nummer 29 van de wereld won in twee tiebreaks: 7-6 (5) 7-6 (6).
Roeblev, als zesde geplaatst in de Franse hoofdstad, begon het toernooi in Parijs als de nummer 8 van de jaarranglijst. De beste acht spelers van het seizoen mogen meedoen aan het eindejaarstoernooi dat half november in Turijn plaatsvindt.
De nederlaag van Roeblev biedt kansen voor onder anderen de Australiër Alex de Minaur, die negende staat op de ranking over 2024. Grigor Dimitrov uit Bulgarije staat op de tiende plek.
Er zijn vier spelers zeker van deelname aan de ATP Finals: Jannik Sinner, Carlos Alcaraz, Alexander Zverev en Daniil Medvedev.
Meer uit Sport
PARIJS (ANP) - Aryna Sabalenka is goed begonnen aan Roland Garros, het grandslamtoernooi dat de Belarussische nummer 1 van de wereld nog nooit wist te winnen. In de eerste ronde was ze in twee sets te sterk voor de Spaanse Jéssica Bouzas Maneiro, de nummer 50 op de wereldranglijst: 6-4 6-2.
3 uur geledenCLEVELAND (ANP) - De basketballers van New York Knicks hebben zich voor het eerst sinds 1999 geplaatst voor de finale van de NBA. De ploeg van trainer Mike Brown won in de eindstrijd van de Eastern Conference ook het vierde duel van Cleveland Cavaliers (93-130). In de strijd om de titel is regerend kampioen Oklahoma City Thunder of San Antonio Spurs de tegenstander. De finale van de Western Conference kent na vier wedstrijden een 2-2-tussenstand.
8 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is er niet in geslaagd de tweede ronde van Roland Garros te bereiken. De nummer 55 van de wereldranglijst ging in vier sets met 3-6 4-6 7-6 (7) 4-6 onderuit tegen de Argentijn Francisco Cerúndolo.
20 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De hockeyers van Rotterdam zijn voor de tweede keer in het bestaan van de club landskampioen geworden. De ploeg van trainer Erik van Driel speelde in het eigen stadion in het tweede duel met 2-2 gelijk tegen titelverdediger Amsterdam. Dat was voldoende na de 3-2-zege van de Rotterdammers in het eerste duel.
23 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Jesper de Jong heeft voor het derde jaar op rij de tweede ronde van Roland Garros bereikt. De 25-jarige Nederlander won na iets meer dan drie uur met 6-3 3-6 6-3 6-4 van de zestien jaar oudere Stan Wawrinka. De Zwitserse oud-winnaar speelde zijn laatste partij in Parijs. Hij beëindigt na het seizoen zijn carrière.
1 dag geledenDEN BOSCH (ANP) - De hockeysters van Amsterdam hebben de landstitel gewonnen. Het elftal van trainer Jesse Mahieu versloeg regerend kampioen Den Bosch na shoot-outs. Voor Amsterdam is het de 22e landstitel uit de clubgeschiedenis en de vijfde deze eeuw. Den Bosch blijft op 23 landstitels staan.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - De Poolse tennisster Iga Swiatek heeft zich eenvoudig geplaatst voor de tweede ronde van Roland Garros. De viervoudig winnares van het grandslamtoernooi in Parijs was met 6-1 6-2 te sterk voor Emerson Jones uit Australië.
1 dag geleden