Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Rodrygo schiet Real Madrid naar eerste zege in Champions League

Rodrygo schiet Real Madrid naar eerste zege in Champions League

MADRID (ANP) - Na een teleurstellende start is Real Madrid in de Champions League tot leven gekomen. De Spaanse kampioen behaalde in de thuiswedstrijd tegen Internazionale de eerste groepszege. Het enerverende duel eindigde in 3-2.

Dankzij treffers van Karim Benzema en Sergio Ramos leidde Real na 33 minuten met 2-0. Lautaro Martínez verkleinde nog voor de rust de achterstand, met dank aan een prachtige assist van Nicolò Barella. In de 68e minuut kopte Martínez de bal door op Ivan Perisic, die de verre hoek achter de Belgische doelman Thibaut Courtois vond: 2-2. Het was invaller Rodrygo die op aangeven van Vinícius Júnior, die ook al was ingevallen, Real Madrid naar de eerste groepszege schoot. Verdediger Stefan de Vrij speelde bij Inter de gehele wedstrijd.

Verdediger Ramos scoorde voor de 100e keer voor Real in alle competities. Van die reeks maakte hij er 55 met zijn hoofd. De 34-jarige aanvoerder produceerde zijn eerste treffer voor de 'Koninklijke' in december 2005. Benzema staat nu op 67 treffers in de Champions League. Daarmee neemt de Franse spits op een topscorerslijst aller tijden de vijfde plek in.

Eerder op de avond haalde Borussia Mönchengladbach verrassend uit bij Sjachtar Donetsk: 0-6. De Franse aanvaller Alassane Pléa scoorde drie keer. De Duitse ploeg leidt in groep B met vijf punten, gevolgd door Sjachtar en Real met vier punten en Inter met twee punten.

Meer uit Voetbal

Hoofd scouting De Lang vertrekt voortijdig bij Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Ajax raakt na ruim twee jaar hoofd scouting Kelvin de Lang kwijt. De 44-jarige Amsterdammer had nog een contract tot medio 2027, maar heeft besloten Ajax te verlaten, meldt de club op zijn website. De Lang kwam in de zomer van 2023 van Manchester City naar Ajax.

43 minuten geleden
AS Roma houdt top 3 Serie A in het vizier door zege op Como

ROME (ANP) - AS Roma heeft de aansluiting gehouden bij de top 3 in de Serie A. De club uit Rome won met 1-0 van Como door een treffer van Wesley Franca.

14 uur geleden
Ajax legt verdediger Bouwman vast tot medio 2030

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft met Aaron Bouwman overeenstemming bereikt over een contractverlenging. De Amsterdammers hebben de 18-jarige verdediger vastgelegd tot en met 30 juni 2030. Het vorige contract van Bouwman liep tot medio 2027.

15 uur geleden
Reguilón gaat bij Inter Miami met Messi spelen

MIAMI (ANP) - Sergio Reguilón wordt ploeggenoot van Lionel Messi bij Inter Miami. De linksback is volgens zijn nieuwe Amerikaanse club een tweejarig contract overeengekomen. Hij is de opvolger van Jordi Alba, die zijn loopbaan heeft beëindigd.

19 uur geleden
Fortuna Düsseldorf presenteert Mislintat als sportief directeur

DÜSSELDORF (ANP) - Sven Mislintat is gepresenteerd als nieuwe sportief directeur van Fortuna Düsseldorf. De oud-directeur voetbalzaken van Ajax moet de Duitse club behoeden voor degradatie uit de Tweede Bundesliga.

19 uur geleden
Doelman Ter Stegen staat mogelijk voor rentree bij FC Barcelona

BARCELONA (ANP) - Doelman Marc-André ter Stegen maakt dinsdag mogelijk na een half jaar zijn rentree bij FC Barcelona. De Duitser is een kandidaat voor een basisplaats voor het bekerduel met CD Guadalajara.

21 uur geleden
Voetbalclub KRC Genk ontslaat trainer Fink

GENK (ANP/BELGA) - De Belgische voetbalclub KRC Genk heeft maandag de samenwerking met trainer Thorsten Fink beëindigd. Het ontslag van de 58-jarige Duitser volgt een dag na het late gelijkspel tegen Westerlo (1-1). Assistenten Domenico Olivieri en Michel Ribeiro nemen voorlopig de taken over.

23 uur geleden