Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Rodrygo schiet Real Madrid naar eerste zege in Champions League

Rodrygo schiet Real Madrid naar eerste zege in Champions League

MADRID (ANP) - Na een teleurstellende start is Real Madrid in de Champions League tot leven gekomen. De Spaanse kampioen behaalde in de thuiswedstrijd tegen Internazionale de eerste groepszege. Het enerverende duel eindigde in 3-2.

Dankzij treffers van Karim Benzema en Sergio Ramos leidde Real na 33 minuten met 2-0. Lautaro Martínez verkleinde nog voor de rust de achterstand, met dank aan een prachtige assist van Nicolò Barella. In de 68e minuut kopte Martínez de bal door op Ivan Perisic, die de verre hoek achter de Belgische doelman Thibaut Courtois vond: 2-2. Het was invaller Rodrygo die op aangeven van Vinícius Júnior, die ook al was ingevallen, Real Madrid naar de eerste groepszege schoot. Verdediger Stefan de Vrij speelde bij Inter de gehele wedstrijd.

Verdediger Ramos scoorde voor de 100e keer voor Real in alle competities. Van die reeks maakte hij er 55 met zijn hoofd. De 34-jarige aanvoerder produceerde zijn eerste treffer voor de 'Koninklijke' in december 2005. Benzema staat nu op 67 treffers in de Champions League. Daarmee neemt de Franse spits op een topscorerslijst aller tijden de vijfde plek in.

Eerder op de avond haalde Borussia Mönchengladbach verrassend uit bij Sjachtar Donetsk: 0-6. De Franse aanvaller Alassane Pléa scoorde drie keer. De Duitse ploeg leidt in groep B met vijf punten, gevolgd door Sjachtar en Real met vier punten en Inter met twee punten.

Meer uit Voetbal

Sportief directeur Kuntz moest weg bij HSV om ernstig wangedrag

HAMBURG (ANP/DPA) - Hamburger SV heeft onlangs het dienstverband van sportief directeur Stefan Kuntz beëindigd vanwege beschuldigingen van ernstig wangedrag. Eerder voerde de Bundesliga-club familieomstandigheden aan voor het plotselinge vertrek van de Duitse oud-international.

1 uur geleden
Internazionale blijft na gelijkspel tegen Napoli aan kop Serie A

MILAAN (ANP) - Internazionale blijft aan de leiding gaan in de Italiaanse Serie A. De club uit Milaan speelde zondagavond in eigen huis met 2-2 gelijk tegen Napoli. Inter heeft na negentien wedstrijden 3 punten voorsprong op stadsgenoot AC Milan. Napoli volgt op 4 punten van de koploper.

15 uur geleden
Voormalig Ajax-coach Farioli verlengt contract bij FC Porto

PORTO (ANP) - De Italiaan Francesco Farioli (36) blijft langer bij FC Porto. De voormalige trainer van Ajax verlengde zijn contract in de Portugese stad tot medio 2028 bij de koploper van Portugal. Farioli maakte vorig seizoen na één jaar de overstap van de Amsterdamse club naar FC Porto.

15 uur geleden
De Jong mag Supercup niet als captain als eerste omhooghouden

JEDDAH (ANP) - Frenkie de Jong mocht zondag niet als captain van FC Barcelona de Spaanse Supercup als eerste omhooghouden. Hij kreeg in de blessuretijd een rode kaart waarna de aanvoerdersband vlak voor tijd naar Ronald Araújo ging. De Jong stond op de achtergrond toen de Uruguayaanse verdediger de beker na de 3-2-overwinning op Real Madrid als eerste in handen kreeg.

15 uur geleden
Barcelona verovert Supercup na zege op Real Madrid, rood De Jong

JEDDAH (ANP) - FC Barcelona heeft voor de zestiende keer de Spaanse Supercup gewonnen. Het elftal van aanvoerder Frenkie de Jong, die in de slotfase met een rode kaart van het veld moest, versloeg aartsrivaal Real Madrid in het King Abdullah Sports City Stadium van Jeddah met 3-2. De Catalaanse topclub krijgt in totaal circa 9 miljoen euro als winnaar van het voetbaltoernooi, waarvan Saudi-Arabië opnieuw het gastland was.

15 uur geleden
Lazio boekt met debutant Taylor nipte zege bij Hellas Verona

VERONA (ANP) - Met oud-Ajacied Kenneth Taylor in de basis heeft Lazio in de Serie A een nipte overwinning geboekt bij Hellas Verona. De middenmoter uit Rome won dankzij een laat eigen doelpunt van de thuisploeg met 1-0.

17 uur geleden
Bayern München begint 2026 met grote zege op Wolfsburg

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de eerste competitiewedstrijd van 2026 de grootste zege van het seizoen geboekt. De Duitse koploper van coach Vincent Kompany versloeg in eigen huis VfL Wolfsburg met 8-1 en verstevigde daarmee de koppositie.

18 uur geleden