Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Rodrygo schiet Real Madrid naar eerste zege in Champions League

Rodrygo schiet Real Madrid naar eerste zege in Champions League

MADRID (ANP) - Na een teleurstellende start is Real Madrid in de Champions League tot leven gekomen. De Spaanse kampioen behaalde in de thuiswedstrijd tegen Internazionale de eerste groepszege. Het enerverende duel eindigde in 3-2.

Dankzij treffers van Karim Benzema en Sergio Ramos leidde Real na 33 minuten met 2-0. Lautaro Martínez verkleinde nog voor de rust de achterstand, met dank aan een prachtige assist van Nicolò Barella. In de 68e minuut kopte Martínez de bal door op Ivan Perisic, die de verre hoek achter de Belgische doelman Thibaut Courtois vond: 2-2. Het was invaller Rodrygo die op aangeven van Vinícius Júnior, die ook al was ingevallen, Real Madrid naar de eerste groepszege schoot. Verdediger Stefan de Vrij speelde bij Inter de gehele wedstrijd.

Verdediger Ramos scoorde voor de 100e keer voor Real in alle competities. Van die reeks maakte hij er 55 met zijn hoofd. De 34-jarige aanvoerder produceerde zijn eerste treffer voor de 'Koninklijke' in december 2005. Benzema staat nu op 67 treffers in de Champions League. Daarmee neemt de Franse spits op een topscorerslijst aller tijden de vijfde plek in.

Eerder op de avond haalde Borussia Mönchengladbach verrassend uit bij Sjachtar Donetsk: 0-6. De Franse aanvaller Alassane Pléa scoorde drie keer. De Duitse ploeg leidt in groep B met vijf punten, gevolgd door Sjachtar en Real met vier punten en Inter met twee punten.

Meer uit Voetbal

Nederlands elftal onderweg naar de Verenigde Staten voor WK

SCHIPHOL (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal is onderweg naar de Verenigde Staten. Het KLM-vliegtuig vertrok even na 16.30 uur, iets later dan gepland, vanaf Schiphol naar New York. Volgende week begint het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico.

46 minuten geleden
WK-selectie Iran heeft visa voor Mexico binnen

TEHERAN (ANP/DPA/BELGA) - Alle leden van het Iraanse voetbalteam hebben hun visum gekregen om Mexico binnen te komen. Dat heeft de Iraanse voetbalbond FFIRI donderdag bekendgemaakt.

3 uur geleden
WK-debutant Wieffer had Oranje al even uit zijn hoofd gezet

ROTTERDAM (ANP) - Mats Wieffer stapt donderdagmiddag als een van de 26 Oranje-internationals in het vliegtuig richting de Verenigde Staten voor zijn eerste wereldkampioenschap. De 26-jarige speler van Brighton & Hove Albion had lange tijd geen rekening gehouden met een uitnodiging, maar speelde zich in de slotfase van het seizoen toch nog in de kijker van bondscoach Ronald Koeman.

10 uur geleden
Teleurgestelde Koeman: we gingen steeds slordiger spelen

ROTTERDAM (ANP) - Ronald Koeman was teleurgesteld na de nederlaag van het Nederlands elftal in de oefenwedstrijd tegen Algerije (0-1). "Ik kan gewoon niet tegen mijn verlies", zei de bondscoach in de perskamer van De Kuip. "Het was ook ongelooflijk dat we na twintig minuten niet met 2-0 voorstonden, maar na rust werd het minder. Ik wil niet de schuld geven aan de wissels, maar we werden wel slordiger en creëerden minder dan in de eerste helft."

13 uur geleden
De Jong heeft nog steeds 'heel veel vertrouwen' in goed WK

ROTTERDAM (ANP) - Frenkie de Jong heeft ondanks de verrassende nederlaag in een oefenwedstrijd tegen Algerije (0-1) nog altijd "heel veel vertrouwen" in een goed wereldkampioenschap met het Nederlands elftal. Dat zei de reserveaanvoerder van Oranje in De Kuip.

17 uur geleden
Rechtsback Dumfries medisch gekeurd door Real Madrid

ROTTERDAM (ANP) - Denzel Dumfries is woensdag medisch gekeurd door Real Madrid. Dat bevestigde bondscoach Ronald Koeman na de verloren oefenwedstrijd van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip.

17 uur geleden
Van Dijk: hopelijk komt scherpte snel terug bij Oranje

ROTTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk baalde van de nederlaag van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip. "Dit wil je niet in een 'uitzwaaiwedstrijd'", zei de aanvoerder, die donderdagmiddag met zijn ploeggenoten van de nationale ploeg naar New York voor een trainingskamp vliegt. "Als je naar de wedstrijd kijkt, hadden we met minstens 2-0 voor moeten staan. Hopelijk komt de scherpte snel terug en maken we het voortaan wel af."

18 uur geleden