Rode kaart NEC-verdediger Sandler wegens handsbal geseponeerd
NIJMEGEN (ANP) - De rode kaart die NEC-verdediger Philippe Sandler woensdagavond in de KNVB-beker kreeg is geseponeerd. Daardoor kan de club uit Nijmegen zaterdag (18.45 uur) een beroep op hem doen in de thuiswedstrijd in de Eredivisie tegen Cambuur, dat laatste staat in de Eredivisie.
Sandler werd tegen Feyenoord in de 89e minuut weggestuurd vanwege een handsbal. "De aanklager betaald voetbal acht het niet bewezen dat de verdediger bewust op onreglementaire wijze een doelpunt voorkwam", aldus NEC, dat door de Rotterdammers werd uitgeschakeld in de achtste finales. De beslissing viel pas na strafschoppen. Na de reguliere speeltijd was het 2-2 en na verlenging 4-4. Op het moment dat Sandler werd weggestuurd, leidde NEC nog met 2-0.
De aanklacht tegen Sandler was één duel schorsing.
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.
4 uur geledenAGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.
5 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.
6 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.
6 uur geleden