Rode kaart NEC-verdediger Sandler wegens handsbal geseponeerd
NIJMEGEN (ANP) - De rode kaart die NEC-verdediger Philippe Sandler woensdagavond in de KNVB-beker kreeg is geseponeerd. Daardoor kan de club uit Nijmegen zaterdag (18.45 uur) een beroep op hem doen in de thuiswedstrijd in de Eredivisie tegen Cambuur, dat laatste staat in de Eredivisie.
Sandler werd tegen Feyenoord in de 89e minuut weggestuurd vanwege een handsbal. "De aanklager betaald voetbal acht het niet bewezen dat de verdediger bewust op onreglementaire wijze een doelpunt voorkwam", aldus NEC, dat door de Rotterdammers werd uitgeschakeld in de achtste finales. De beslissing viel pas na strafschoppen. Na de reguliere speeltijd was het 2-2 en na verlenging 4-4. Op het moment dat Sandler werd weggestuurd, leidde NEC nog met 2-0.
De aanklacht tegen Sandler was één duel schorsing.
Meer uit Voetbal
DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zijn 116e verjaardag gevierd met een overwinning in de Bundesliga. De jarige club versloeg Borussia Mönchengladbach met 2-0 en nam door de zege voorlopig de tweede plaats in achter koploper Bayern München.
13 uur geledenRIYAD (ANP) - Bologna heeft de finale bereikt van de Italiaanse Supercup. De ploeg van trainer Vincenzo Italiano won in de halve finale van het bekertoernooi in Riyad in Saudi-Arabië van Internazionale. De stand na de reguliere speeltijd was 1-1, waarna Bologna de beslissende strafschoppen beter nam. Napoli, dat donderdag won van AC Milan in de andere halve finale, is komende maandag de tegenstander in de finale.
13 uur geledenLEEUWARDEN/DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft zijn tweede nederlaag van dit seizoen geleden. De koploper van de eerste divisie liet zich in eigen huis verrassen door Jong PSV, dat won met 2-1. Spits Robin van Duiven maakte vijf minuten voor tijd de winnende goal voor de beloftenploeg uit Eindhoven.
14 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft het lopende contract met centrale verdediger Alexandre Penetra opengebroken en met een jaar verlengd tot medio 2029. De Portugees kwam in de zomer van 2023 naar de Alkmaarders en is uitgegroeid tot een vaste waarde. Hij speelde inmiddels al 109 wedstrijden voor de huidige nummer zes van de Eredivisie.
15 uur geledenTURIJN (ANP) - Arek Milik keert na achttien maanden terug in de selectie van Juventus. Trainer Luciano Spalletti heeft de oud-aanvaller van Ajax opgenomen in zijn keurkorps voor het thuisduel van zaterdag met AS Roma.
16 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Fenerbahçe maakt serieus werk van de komst van Joey Veerman. De club uit Istanbul wil de middenvelder van PSV in de winterstop naar Istanbul halen.
18 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax speelt een uitwedstrijd tegen AZ in de achtste finales van de KNVB-beker. Landskampioen PSV gaat op bezoek bij FC Den Bosch en bekerhouder Go Ahead Eagles werd in de loting gekoppeld aan Heracles Almelo.
18 uur geleden