Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Roda wint Limburgse derby, nummer laatst Dordrecht wint ook

Roda wint Limburgse derby, nummer laatst Dordrecht wint ook

HELMOND (ANP) - Nummer laatst in de Keuken Kampioen Divisie FC Dordrecht is het nieuwe jaar begonnen met een zeldzame overwinning. Bij nummer 16 Helmond Sport won de ploeg uit Zuid-Holland bij de hervatting van de competitie na de winterstop met 2-1. Roda JC won later op de avond de Limburgse derby van MVV met 1-0.

De vorige editie van de derby eindigde eind oktober in ongeregeldheden waarbij ook de ME moest ingrijpen. Supporters betraden het veld. Die wedstrijd werd vlak voor rust definitief gestaakt. Zonder supporters in het stadion ging het er dit keer rustiger aan toe. Roda had de beste kansen en raakte meerdere keren de lat. Uiteindelijk zorgde Patrick Pflücke vlak na rust voor de beslissing met zijn achtste competitiedoelpunt van het seizoen. Roda en MVV blijven staan op plaats 7 en 13.

Bij Dordrecht - Helmond Sport kwam Feyenoord-huurling Christian Conteh als invaller bij zijn debuut voor de thuisploeg al na een minuut tot scoren met zijn eerste schot. Dat was de openingstreffer na bijna een uur spelen. Helmond Sport kwam een ruime minuut later alweer op gelijke hoogte door een knap doelpunt van Ilias Breugelmans. Dordrecht-spits Stijn Meijer werd in de slotfase de matchwinner door alert binnen te tikken uit een rebound.

Dordrecht verkleint met de derde overwinning van dit seizoen de achterstand op nummer 19 Almere City tot 3 punten. Helmond Sport staat met 20 punten weer 3 punten boven Almere.

Meer uit Voetbal

Galatasaray verspeelt ruime voorsprong en ontsnapt in verlenging

TURIJN (ANP) - Galatasaray heeft met heel veel moeite de achtste finale van de Champions League bereikt. De kampioen van Turkije verspeelde in reguliere speeltijd van het uitduel met Juventus een voorsprong van 5-2 uit het eerste duel (3-0). Victor Osimhen en Barış Alper Yılmaz schoten de club uit Istanbul in de verlenging alsnog naar de laatste zestien (3-2).

2 uur geleden
Real Madrid naar achtste finale van Champions League

MADRID (ANP) - Real Madrid staat in de achtste finale van de Champions League. De club won voor eigen publiek van Benfica (2-1), na de zege van vorige week in Lissabon (0-1).

2 uur geleden
Como meldt blessure en operatie voor aanvaller Addai

COMO (ANP) - Jayden Addai komt dit seizoen waarschijnlijk niet meer in actie voor Como. De Nederlandse buitenspeler heeft een achillespeesblessure op de training opgelopen. Hij wordt volgens zijn Italiaanse club snel geopereerd.

3 uur geleden
Geblesseerde topscorer Mbappé mist komende duels van Real Madrid

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé mist de komende wedstrijden van Real Madrid. De aanvaller heeft last van zijn linkerknie. "Ik weet niet hoelang hij nodig zal hebben, maar ik denk dat het geen kwestie van dagen zal zijn. Het zal wat langer duren, hopelijk zo kort mogelijk", zei trainer Álvaro Arbeloa vlak voor het thuisduel met Benfica in de tussenronde van de Champions League.

3 uur geleden
De Roon met Atalanta naar achtste finales Champions League

BERGAMO (ANP) - Atalanta is ten koste van Borussia Dortmund doorgedrongen tot de achtste finales van de Champions League. De ploeg van aanvoerder Marten de Roon werkte thuis in de returnwedstrijd van de tussenronde de opgelopen achterstand uit het eerste duel (2-0) weg met een 4-1-zege. Lazar Samardzic maakte diep in de blessuretijd vanaf de strafschopstip de belangrijke 4-1 van de Italianen.

5 uur geleden
Benfica gaat vergeefs in beroep en mist Prestianni tegen Real

MADRID (ANP) - Gianluca Prestianni ontbreekt definitief in de uitwedstrijd van Benfica tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League. De club uit Portugal is vergeefs in beroep gegaan tegen de schorsing van de Argentijn, zo meldt de UEFA.

8 uur geleden
Bondscoach Veurink blijft scherp op sfeer na onthullingen Spitse

ZEIST (ANP) - Bondscoach Andries Veurink blijft ook na de recente onthullingen van oud-international Sherida Spitse scherp op de sfeer tussen de Nederlandse voetbalsters. De vorig jaar gestopte recordinternational schrijft in haar pas verschenen boek dat zij en middenveldster Daniëlle van de Donk door een teamgenoot "voor de bus zijn gegooid". De collega-international zou aan oud-bondscoach Andries Jonker hebben verteld dat het tweetal niet met hem verder wilde.

8 uur geleden