Roda JC zonder geschorste trainer Streppel
KERKRADE (ANP) - Roda JC speelt volgende week de uitwedstrijd tegen FC Eindhoven zonder trainer Jurgen Streppel op de bank. Streppel heeft een schorsing van één wedstrijd gekregen van de KNVB, omdat hij vrijdag tegen FC Dordrecht (4-0) met twee gele kaarten kort achter elkaar naar de tribune werd gestuurd.
Streppel moest vertrekken vanwege aanhoudend commentaar op de arbitrage. De trainer van Roda was, bij een voorsprong van 3-0, boos over de rode kaart die zijn aanvaller Erik Falkenburg had gekregen. Het levert hem een schorsing op voor de volgende wedstrijd, op dinsdag 29 september tegen FC Eindhoven.
Falkenburg wees een schikkingsvoorstel af van vier duels, waarvan één voorwaardelijk. De tuchtcommissie gaat zich nu over de zaak buigen.
Met negen punten uit vier wedstrijden staat Roda JC op de derde plaats in de Keuken Kampioen Divisie.
Meer uit Voetbal
KANSAS CITY (ANP) - Doelman Bart Verbruggen van het Nederlands elftal baalde ervan dat hij op het wereldkampioenschap voetbal ook in de derde en laatste groepswedstrijd tegen Tunesië een doelpunt tegen kreeg. Het werd 3-1. Ook tegen Japan (2-2) en Zweden (5-1 winst) wist Oranje de nul niet te houden.
15 minuten geledenKANSAS CITY (ANP) - Nathan Aké kan na een seizoen met weinig speeltijd bij Manchester City leven met een rol als reserve bij het Nederlands elftal. De 31-jarige verdediger mocht in de met 3-1 gewonnen laatste groepswedstrijd tegen Tunesië wel vanaf het begin meedoen, omdat bondscoach Ronald Koeman Micky van de Ven op de bank hield. Van de Ven kreeg in het openingsduel met Japan een gele kaart en zou bij een gele kaart tegen Tunesië geschorst zijn voor de ontmoeting in de zestiende finales met Marokko.
15 minuten geledenKANSAS CITY (ANP) - Brian Brobbey hecht niet veel waarde aan zijn uitverkiezing als beste speler van de wedstrijd tussen het Nederlands elftal en Tunesië (3-1). "Ik weet niet of je dat moet vieren", zei hij in een flashinterview vlak na de wedstrijd.
15 minuten geledenKANSAS CITY (ANP) - Justin Kluivert heeft goede hoop dat hij dit wereldkampioenschap nog belangrijk kan zijn voor het Nederlands elftal. Dat zei de 27-jarige aanvallende middenvelder van Bournemouth na zijn WK-debuut tegen Tunesië. Oranje won met 3-1 en plaatste zich zo als groepswinnaar voor de knock-outfase.
15 minuten geledenKANSAS CITY (ANP) - Het Nederlands elftal heeft tot nu toe 11 miljoen dollar (ongeveer 9,68 miljoen euro) verdiend op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Oranje dankt het bedrag aan deelname aan de groepsfase en plaatsing voor de zestiende finales.
15 minuten geledenKANSAS CITY (ANP) - Virgil van Dijk baalde dat het Nederlands elftal ook tijdens het gewonnen groepsduel met Tunesië (3-1) een doelpunt na een hoekschop moest incasseren. "Weer een tegentreffer na een spelhervatting", mopperde de aanvoerder. "Ik werd opnieuw geblokt, dat moeten we beter doen."
1 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Ronald Koeman benadrukte dat het Nederlands elftal tegen Marokko beter moet spelen dan in de poule van het WK. "Ik zag slordige momenten die je de kop kunnen kosten", zei de bondscoach na een zege op Tunesië (3-1) in de laatste groepswedstrijd in Kansas City.
1 uur geleden