Roda JC zonder geschorste trainer Streppel
KERKRADE (ANP) - Roda JC speelt volgende week de uitwedstrijd tegen FC Eindhoven zonder trainer Jurgen Streppel op de bank. Streppel heeft een schorsing van één wedstrijd gekregen van de KNVB, omdat hij vrijdag tegen FC Dordrecht (4-0) met twee gele kaarten kort achter elkaar naar de tribune werd gestuurd.
Streppel moest vertrekken vanwege aanhoudend commentaar op de arbitrage. De trainer van Roda was, bij een voorsprong van 3-0, boos over de rode kaart die zijn aanvaller Erik Falkenburg had gekregen. Het levert hem een schorsing op voor de volgende wedstrijd, op dinsdag 29 september tegen FC Eindhoven.
Falkenburg wees een schikkingsvoorstel af van vier duels, waarvan één voorwaardelijk. De tuchtcommissie gaat zich nu over de zaak buigen.
Met negen punten uit vier wedstrijden staat Roda JC op de derde plaats in de Keuken Kampioen Divisie.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - Oranje-international Donyell Malen verruilt Aston Villa op huurbasis voor AS Roma. De nummer 5 van de Serie A heeft een koopoptie opgenomen in de overeenkomst van de 26-jarige aanvaller. Dat meldt de Italiaanse club op de eigen website.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - FC Volendam heeft in de achtste finales van het toernooi om de KNVB-beker voor een verrassing gezorgd. De Noord-Hollanders waren op Het Kasteel te sterk voor Sparta Rotterdam: 1-2.
11 uur geledenCOMO (ANP) - AC Milan heeft de achterstand op koploper Internazionale in de Italiaanse voetbalcompetitie weer tot 3 punten verkleind. Het elftal van trainer Massimiliano Allegri won na een achterstand bij Como: 1-3. Milan speelde de twee vorige competitieduels gelijk, tegen Genoa (1-1) en Fiorentina (1-1).
12 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De Friezen wonnen in het Abe Lenstra Stadion met 3-1 van RKC Waalwijk, de huidige nummer 10 uit de eerste divisie. Vorig seizoen verloor Heerenveen in de achtste finales van de amateurs van Quick Boys.
14 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van de FIFA is in de ogen van voormalig UEFA-voorzitter Michel Platini de voorbije jaren "meer een autocraat geworden". Dat zegt de Fransman in een interview met de Britse krant The Guardian.
15 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur kan naar verwachting zeven weken niet beschikken over Richarlison. De Braziliaanse spits heeft een hamstringblessure, zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie.
16 uur geledenISTANBUL (ANP/BELGA) - De Nederlandse voetballer Jayden Oosterwolde en zijn Turkse teamgenoot Mert Hakan Yandas zijn in Turkije veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van zestien maanden. De spelers van Fenerbahçe krijgen de straf voor het slaan en verwonden van de stadiondirecteur van Galatasaray.
17 uur geleden