Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Roda JC weer aan kop in eerste divisie na zege bij NAC

Roda JC weer aan kop in eerste divisie na zege bij NAC

BREDA (ANP) - Roda JC heeft de koppositie in de Keuken Kampioen Divisie terug na een overwinning bij NAC. In Breda werd het 3-1 voor de Limburgers van trainer Bas Sibum.

Roda JC heeft na vijf duels 12 punten, twee meer dan SC Cambuur en VVV-Venlo, die eerder zaterdag wonnen van respectievelijk FC Den Bosch en Telstar. NAC blijft staan op 7 punten.

Enrique Peña Zauner opende al in de vierde minuut de score voor Roda. Maximilian Schmid maakte er zelfs 0-2 van. Roy Kuijpers bracht de spanning terug met de 1-2. Diep in blessuretijd maakte Arjen van der Heide de derde voor de Limburgers.

De wedstrijd werd in de tweede helft nog tijdelijk onderbroken. Nadat er een beker op het veld belandde, moesten de ploegen richting de kleedkamers. Het was al de derde wedstrijd van zaterdag in de Keuken Kampioen Divisie die tijdelijk werd stilgelegd vanwege het gooien van een beker. Eerder gebeurde dat ook bij de wedstrijden van Telstar en Cambuur.

Meer uit Voetbal

Real Madrid bevestigt spierblessure Mbappé

MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-aanvaller Kylian Mbappé heeft een spierblessure aan zijn linkerbovenbeen opgelopen. Dat meldt zijn club op de website. De 27-jarige Fransman liep de blessure afgelopen vrijdag op in de competitiewedstrijd tegen Real Betis (1-1).

9 uur geleden
Scheidsrechter Lindhout leidt duel tussen Ajax en PSV

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Allard Lindhout leidt zaterdag de wedstrijd tussen Ajax en landskampioen PSV in de Johan Cruijff ArenA. Dat meldt voetbalbond KNVB.

10 uur geleden
Steun voor Simons na missen WK met Oranje door knieblessure

ZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB wenst Xavi Simons alle sterkte bij zijn herstel van de knieblessure, die hem van het WK houdt deze zomer. "Je komt sterker terug, Xavi", laat de bond via het X-kanaal Ons Oranje weten. Ook teamgenoten van Simons bij Oranje betuigen hun steun.

11 uur geleden
Simons mist WK door zware knieblessure

LONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.

14 uur geleden
FIFA wil prijzengeld voor WK 2026 verder verhogen

ZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.

1 dag geleden
Koploper Internazionale verspeelt punten in titelstrijd Serie A

TURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.

1 dag geleden
Voetbalsters PSV steviger aan kop na zege in Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.

1 dag geleden