Roda JC verliest bij Jong FC Utrecht maar blijft koploper
UTRECHT(ANP) - Roda JC heeft de eerste nederlaag geleden in de Keuken Kampioen Divisie. De Limburgers gingen bij Jong FC Utrecht met 1-0 onderuit door een late treffer van Jesse van de Haar, na een fout van doelman Koen Bucker. Roda blijft wel de koploper in de eerste divisie met 9 punten.
Jong PSV kwam in punten op gelijke hoogte met Roda. De Eindhovenaren wonnen met 2-1 bij FC Den Bosch. De bezoekers kwamen in Den Bosch nog op achterstand door een doelpunt van Yuya Ikeshita. Door treffers van Emir Bars en Muhlis Dagasan gingen de Eindhovenaren met een voorsprong de rust in en hielden die stand in de tweede helft vast.
FC Groningen boekte de tweede overwinning van het seizoen en kwam op 7 punten. De ploeg van Dick Lukkien won met 2-0 bij Top Oss. Kevin van Veen opende de score vlak voor de rust en maakte in de tweede helft ook de tweede treffer. Trainer Ruud Brood van de thuisploeg werd in de eerste helft weggestuurd.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Een sportrechter heeft Internazionale een boete van 50.000 euro opgelegd voor de vuurwerkbom die zondag in de buurt van doelman Emil Audero van tegenstander Cremonese ontplofte. De club mag ook tot 23 maart van de Italiaanse voetbalbond geen supporters meenemen naar uitduels in de Serie A.
29 minuten geledenALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.
5 uur geledenISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.
5 uur geledenHELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).
18 uur geledenALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.
18 uur geledenBOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.
18 uur geleden