Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Roda JC stuurt technisch directeur Van As weg

Roda JC stuurt technisch directeur Van As weg

KERKRADE (ANP) - Technisch directeur Jeffrey van As is bij Roda JC met onmiddellijke ingang zijn baan kwijt. Volgens de Limburgse eerstedivisieclub is er in de nieuwe structuur geen ruimte meer voor zijn functie.

Van As (49) werd in februari vorig jaar aangesteld en ondertekende destijds een contract tot medio 2022 in Kerkrade. Eerder had hij vergelijkbare rollen bij NAC Breda en ADO Den Haag. Van As speelde zelf voor NAC, ADO en MVV Maastricht. Hij is het niet eens met zijn gedwongen vertrek bij Roda en zei tegen De Limburger dat hij het gaan aanvechten. "Dit kan natuurlijk niet zomaar", laat hij weten.

"Om de sportieve ambities overeind te houden zal de club het beschikbare budget herverdelen en waar mogelijk efficiënter inzetten. Daarbij is onder andere kritisch gekeken naar de interne organisatie, de rolverdelingen en de focus op talentontwikkeling. Roda heeft daardoor moeten besluiten de rol van technisch directeur te laten vervallen. Daarmee komt per direct een einde aan de samenwerking met Jeffrey van As", zo valt op de website van Roda JC te lezen.

Algemeen directeur Martijn Wismans zal de Limburgse club in het najaar gaan verlaten.

Meer uit Voetbal

Hoofdrol Feyenoorder Hwang bij winst van Zuid-Korea op Tsjechië

GUADALAJARA (ANP) - Zuid-Korea heeft het groepsduel in de Mexicaanse stad Guadalajara met 2-1 gewonnen van Tsjechië. De Feyenoorder In-beom Hwang maakte een doelpunt voor Zuid-Korea en gaf een assist. De eerste wedstrijd in groep A vond donderdag plaats in het Mexico City Stadium. Gastland Mexico versloeg Zuid-Afrika in de openingswedstrijd van het WK met 2-0 en gaat aan de leiding.

1 uur geleden
Chávez beleeft WK-droom als international van Mexico

MEXICO-STAD (ANP) - Mateo Chávez (22) beleeft de droom van zijn leven als international van Mexico. "Het is fantastisch om een WK in eigen land mee te maken. Het enige wat eraan ontbrak, was dat ik geen speeltijd kreeg. Dan was het helemaal mooi geweest", zei de linksback van AZ na afloop van de openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika, die het Midden-Amerikaanse land met 2-0 won.

6 uur geleden
Spelers Congo ondanks zorgen om ebola toegelaten tot VS

HOUSTON (ANP/AFP) - De spelers van het nationale elftal van de Democratische Republiek Congo zijn zonder problemen toegelaten tot de Verenigde Staten, ondanks zorgen om de uitbraak van het ebolavirus in Congo. Dat zei Aaron Wan-Bissaka, speler van het Congolese elftal en West Ham United, donderdag tegen het Franse persbureau AFP.

8 uur geleden
Mexico zet met winst op Zuid-Afrika grote stap naar laatste 32

MEXICO-STAD (ANP) - Mexico heeft donderdag een grote stap op weg naar de zestiende finales van het 23e WK voetbal gezet. Het gastland won de openingswedstrijd in het uitverkochte Mexico City Stadium met 2-0 van Zuid-Afrika. Het duel werd ontsierd door drie rode kaarten. Mexico gaat door de zege met 3 punten aan de leiding van groep A, waarvan verder Tsjechië en Zuid-Korea deel uitmaken.

8 uur geleden
Mexico wint WK-opening in Mexico City Stadium van Zuid-Afrika

MEXICO-STAD (ANP) - Mexico heeft de openingswedstrijd van het WK voetbal in het sfeervolle Mexico City Stadium met 2-0 gewonnen van Zuid-Afrika. De Mexicanen Julián Quiñones en Raúl Jiménez maakten voor 80.824 toeschouwers de doelpunten. Het duel werd ontsierd door drie rode kaarten. Twee spelers van Zuid-Afrika en één van Mexico werden in de tweede helft naar de kant gestuurd.

8 uur geleden
23e WK voetbal afgetrapt met openingsduel in Mexico-Stad

MEXICO-STAD (ANP) - Het 23e WK voetbal is op donderdag in Mexico begonnen. De aftrap bij de openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika is iets na 21.00 uur (Nederlandse tijd) verricht in het Mexico City Stadium. De Braziliaan Wilton Pereira Sampaio fluit het duel.

10 uur geleden
Mourinho keert na 13 jaar terug als trainer van Real Madrid

MADRID (ANP) - José Mourinho keert komend seizoen terug als coach van Real Madrid. De club uit Madrid haalt de 63-jarige Portugees terug, die eerder van 2010 tot en met 2013 de leiding had. Dat heeft Real donderdag officieel bekendgemaakt. Mourinho komt over van het Portugese Benfica waar hij nog een contract tot 2027 had.

11 uur geleden