Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Roda JC pakt diep in blessuretijd een punt bij Helmond Sport

Roda JC pakt diep in blessuretijd een punt bij Helmond Sport

HELMOND (ANP) - Roda JC heeft in de eerste divisie de vierde nederlaag maar net weten te voorkomen. Op bezoek bij Helmond Sport werd het diep in blessuretijd 3-3 door een doelpunt van Walid Ould-Chikh met zijn hoofd. Giannis-Fivos Botos viel aan de kant van de thuisploeg op met een hattrick.

Door het gelijkspel kijkt nummer 2 Roda JC tegen een achterstand van 6 punten aan ten opzichte van koploper Willem II. Het gat met nummer 3 ADO Den Haag, dat eerder op zaterdag met 2-1 won bij Jong AZ, is 2 punten. De eerste twee clubs in de eerste divisie promoveren rechtstreeks naar de Eredivisie.

Botos kopte in de eerste helft eerst raak na een corner en verdubbelde binnen het halfuur de marge met een fraaie knal. Maximilian Schmid (voor rust) en Enrique Peña Zauner (kort na de pauze) brachten Roda JC terug in de wedstrijd, maar Botos maakte snel na de gelijkmaker met links de 3-2. Diep in blessuretijd bezorgde Ould-Chikh Roda JC toch nog een punt.

FC Eindhoven speelde ook gelijk, tegen Jong Ajax: 2-2. De Amsterdammers kwamen tot twee keer toe op voorsprong, eerst via Raphaël Sarfo en daarna via Gabriel Misehouy. De doelpunten van Eindhoven kwamen op naam van Dyon Dorenbosch en Ozan Kökcü. FC Eindhoven staat tiende met 30 punten en Jong Ajax is de nummer 15 met 22 punten.

Meer uit Voetbal

NAC Breda met tien man ten onder tegen Excelsior

BREDA (ANP) - NAC Breda is na een nieuwe nederlaag naar de laatste plaats in de Eredivisie gezakt. De kwakkelende ploeg van coach Carl Hoefkens verloor in eigen huis van Excelsior met 2-0. NAC speelde het overgrote deel van de wedstrijd met tien man, omdat Rio Hillen in de 12e minuut de rode kaart kreeg. Excelsior nam de drie punten dankbaar aan; het elftal van trainer Ruben den Uil klom naar de tiende plaats.

1 uur geleden
Real Madrid voorlopig zonder geblesseerde Rodrygo

MADRID (ANP) - Real Madrid kan voorlopig geen beroep doen op de Braziliaan Rodrygo. De aanvaller heeft een peesontsteking in zijn rechterhamstring, meldt de Spaanse voetbalclub op zijn website. Real doet geen mededeling over de duur van zijn afwezigheid, maar de aard van de blessure vraagt om een zorgvuldige behandeling.

3 uur geleden
Boze Ronaldo ontbreekt opnieuw bij Al Nassr

RIYAD (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo mist vrijdag ook de thuiswedstrijd van Al Nassr tegen Al Ittihad. Volgens veel media is de Portugese vedette nog steeds teleurgesteld in het staatsinvesteringsfonds PIF uit Saudi-Arabië.

4 uur geleden
Feyenoord haalt Kraaijeveld bij selectie van eerste elftal

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Thijs Kraaijeveld definitief naar de selectie van het eerste elftal gehaald. De 18-jarige verdediger trainde al vaak mee met de ploeg van trainer Robin van Persie.

6 uur geleden
Torino neemt per direct afscheid van verdediger Schuurs

TURIJN (ANP) - Perr Schuurs heeft per direct afscheid genomen van Torino. Dat meldt de nummer 13 van de Serie A op de eigen website.

6 uur geleden
Van Persie: bedreigingen aan Te Kloese respectloos en ongepast

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie veroordeelt de bedreigingen aan het adres van directeur Dennis te Kloese van Feyenoord. "Ik vind het respectloos tegenover Dennis", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zondag met FC Utrecht.

8 uur geleden
Verdediger Nuytinck na bijna een jaar revalideren terug bij NEC

NIJMEGEN (ANP) - Bram Nuytinck (35) keert terug in de selectie van NEC voor de Eredivisiewedstrijd tegen Heracles Almelo van zaterdag. De ervaren centrale verdediger scheurde zijn kruisband in april vorig jaar en is nu voldoende hersteld.

11 uur geleden