Roda JC ontslaat trainer De Jong vanwege slechte resultaten
KERKRADE (ANP) - Roda JC heeft trainer Jean-Paul de Jong ontslagen. De club uit Kerkrade is tot dit besluit gekomen vanwege de tegenvallende resultaten. Roda JC staat zeventiende in de Keuken Kampioen Divisie. De Limburgers wonnen dit seizoen pas vier keer en voor het laatst op 25 oktober vorig jaar.
De Jong werd in juni vorig jaar aangesteld als de nieuwe trainer van de Limburgse club. De trainer, die eerder actief was bij FC Eindhoven en FC Utrecht, had een contract voor één seizoen in Kerkrade.
Assistent-coach Maurice Verberne zal de taken van de hoofdtrainer op zich nemen totdat er een opvolger is benoemd.
Meer uit Voetbal
CORNELLÀ DE LLOBREGAT (ANP) - FC Barcelona heeft een zwaarbevochten uitzege op Espanyol geboekt. Dani Olmo en Robert Lewandowski maakten in de slotfase de doelpunten in Cornellà de Llobregat (0-2).
4 uur geledenBOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal heeft de uitwedstrijd tegen Bournemouth gewonnen (2-3). Declan Rice scoorde twee keer voor de ploeg van trainer Mikel Arteta, die de koppositie in de Premier League verstevigde.
6 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus is slecht aan de tweede helft van het seizoen begonnen. De ploeg uit Turijn bleef in het thuisduel met Lecce steken op een gelijkspel (1-1).
6 uur geledenTANGER (ANP) - Pape Gueye heeft Senegal naar de kwartfinale van de Afrika Cup in Marokko geholpen. De middenvelder van Villarreal had met twee doelpunten een groot aandeel in de zege op Soedan (3-1).
7 uur geledenWOLVERHAMPTON (ANP) - Wolverhampton Wanderers is het nieuwe jaar begonnen met de eerste competitiezege van het seizoen. De hekkensluiter van de Premier League rekende voor eigen publiek af met West Ham United (3-0).
9 uur geledenSOFIA (ANP/RTR) - Dimitar Penev is op 80-jarige leeftijd overleden. De voormalige bondscoach van Bulgarije leidde zijn landenploeg in 1994 naar de halve finales van het WK.
9 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft in de Premier League met 3-1 gewonnen van Nottingham Forest. De ploeg van trainer Unai Emery nam door de zege de tweede plaats op de ranglijst weer over van Manchester City.
10 uur geleden