Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Roda JC ontloopt punt aftrek

Roda JC ontloopt punt aftrek

KERKRADE (ANP) - Roda JC krijgt niet nog een punt aftrek. De Limburgse eerstedivisieclub is met succes in beroep gegaan tegen de straf die de licentiecommissie van de KNVB wilde opleggen.

Eind november vorig jaar diende Roda JC een bankgarantie in bij de bond voor het begrotingstekort. Met de toezeggingen van een aantal ondernemers kon Roda zich uit de financiële sores werken. De benodigde handtekening van Hessel Meijer, destijds de interim-directeur, ontbrak voor het verstrijken van een deadline, maar werd pas uren later toegevoegd.

De licentiecommissie vond die overtreding een punt aftrek waard, maar in beroep heeft Roda JC kunnen aantonen dat de club dankzij de garantstelling weer financieel gezond is geworden.

Roda had in oktober wel drie punten aftrek gekregen voor het overtreden van licentieregels. Het beroep tegen die straf werd nadien verworpen.

Meer uit Voetbal

Messi krijgt boete voor uitdelen tik in nek tegen Philadelphia

NEW YORK (ANP/DPA) - Lionel Messi heeft een boete gekregen van de Major League Soccer (MLS). De Argentijnse spelmaker van Inter Miami wordt bestraft omdat hij in de blessuretijd van de wedstrijd tegen Philadelphia Union met zijn hand een tik gaf in de nek van Quinn Sullivan. De hoogte van de boete is niet bekendgemaakt.

2 uur geleden
Nieuwe videoclip Depay zorgt voor ophef onder fans Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - De videoclip die hoort bij het net uitgebrachte nieuwe nummer Don't Panic van Memphis Depay leidt tot ophef onder fans van Corinthians, de Braziliaanse club waar de Nederlandse spits voetbalt. In de clip is onder meer te zien dat het historische hoofdkwartier van Corinthians in vlammen opgaat.

2 uur geleden
Titelhouder Arsenal begint met ruime zege aan Premier League

LONDEN (ANP) - Arsenal is overtuigend begonnen aan het nieuwe seizoen in de Premier League. De titelverdediger liet Coventry City, dat na 25 jaar is teruggekeerd op het hoogste niveau in Engeland, met 3-0 kansloos. Oranje-international Jurriën Timber ontbrak bij Arsenal, omdat hij nog niet hersteld is van een liesblessure.

13 uur geleden
FC Emmen en MVV winnen ook derde wedstrijd in eerste divisie

EMMEN (ANP) - FC Emmen en MVV Maastricht hebben ook hun derde competitiewedstrijd van dit seizoen in de eerste divisie gewonnen. Emmen rekende voor eigen publiek af met Jong AZ (3-1) en MVV was in Limburg met 1-0 te sterk voor FC Volendam.

14 uur geleden
Jones verlaat Liverpool na zestien jaar en gaat naar Inter

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Curtis Jones vertrekt na zestien jaar bij Liverpool. De 25-jarige middenvelder ondertekent een contract voor vijf jaar bij de Italiaanse kampioen Internazionale, dat volgens media 35 miljoen euro betaalt.

14 uur geleden
Sjachtar Donetsk speelt Champions League-duels in stadion Chelsea

LONDEN (ANP/AFP) - Sjachtar Donetsk speelt dit seizoen de thuiswedstrijden in het hoofdtoernooi van de Champions League in stadion Stamford Bridge van Chelsea. Dat zijn beide clubs vrijdag overeengekomen.

17 uur geleden
Arsenal neemt Engelse international Konsa over van Aston Villa

LONDEN (ANP/RTR) - Arsenal neemt verdediger Ezri Konsa over van Aston Villa. De 28-jarige international, die deze zomer met Engeland meedeed aan het wereldkampioenschap, ondertekent een meerjarig contract bij de regerend landskampioen uit Londen.

17 uur geleden