Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Roda JC na ontslag trainer afgestraft door FC Den Bosch

Roda JC na ontslag trainer afgestraft door FC Den Bosch

KERKRADE (ANP) - Twee dagen na het ontslag van trainer Jean-Paul de Jong is Roda JC in de Keuken Kampioen Divisie voor eigen publiek fors afgestraft door FC Den Bosch. De Brabanders wonnen in Limburg met maar liefst 5-1. Maurice Verberne zat als coach ad interim op de bank bij de formatie uit Kerkrade.

Na 18 minuten leidde Den Bosch al met 3-0, door treffers van Pedro Marques (2) en Junior van der Velden. Ike Ugbo deed iets terug voor Roda, maar Rúben Rodrigues herstelde de marge van drie treffers. Op dat moment speelde de thuisclub al met een man minder, na de rode kaart voor Pepijn Schlösser.

Alexander Laukart maakte het vervolgens nog erger voor de club uit Kerkrade.

Peter Hyballa

NAC Breda boekte ook nog geen grote successen onder de nieuwe trainer. Met de Duitser Peter Hyballa voor de eerste keer op de bank speelde de club thuis gelijk tegen TOP Oss, 1-1.

Cambuur, dat in Leeuwarden won (2-1) van MVV, blijft koploper. Robert Mühren scoorde twee keer voor de Friezen. De achtervolgers Jong Ajax, Volendam en De Graafschap komen maandag in actie.

Opvallend was de zege van NEC, dat Telstar met maar liefst 7-1 versloeg. In Velsen scoorde Zian Flemming twee keer. Excelsior haalde met 4-1 aardig uit bij Helmond Sport. Hier maakte Elías Már Ómarsson twee doelpunten.

Meer uit Voetbal

Benfica-coach Mourinho zag zijn ploeg het plan goed uitvoeren

AMSTERDAM (ANP) - José Mourinho zag "een niet perfect team" zijn tactisch plan goed uitvoeren. Dat zei de 62-jarige coach van Benfica na afloop van de gewonnen Champions League-wedstrijd tegen Ajax (0-2).

8 uur geleden
Bounida voelt zich na duel met Benfica basisspeler van Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Rayane Bounida heeft het idee dat hij zijn interim-trainer Fred Grim heeft overtuigd in het verloren duel met Benfica (0-2) in de Champions League. "Ik denk dat ik nu basisspeler ben", zei hij met veel bravoure in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "Ik denk dat ik lekker ga slapen."

8 uur geleden
Coach Grim zag dat spelers van Ajax zich aan afspraken hielden

AMSTERDAM (ANP) - Interim-trainer Fred Grim baalde van de uitslag van het duel tussen Ajax en Benfica (0-2) in de Champions League. "Maar ik heb wel een team gezien", zei hij. "Ze stonden er voor elkaar en hebben zich aan de afspraken gehouden. Ik zie zeker aanknopingspunten voor de komende duels."

9 uur geleden
Mourinho vindt Sneijder geschikt voor alle functies binnen Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Benfica-trainer José Mourinho vindt oud-Ajacied Wesley Sneijder geschikt voor alle mogelijke functies binnen Ajax. Dat zei de Portugees bij de persconferentie in Amsterdam na afloop van het Champions League-duel met Ajax dat eindigde in 0-2.

9 uur geleden
Klaassen zag een beter Ajax dan in de afgelopen weken

AMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen probeerde positief te blijven na de nederlaag van Ajax tegen Benfica (0-2) in de Champions League. "Ik zag wel een ploeg die beter heeft gespeeld dan in de afgelopen weken", zei de aanvoerder in een flashinterview vlak na de wedstrijd. "Daar moeten we op voortbouwen, stap voor stap. Dan gaan de resultaten ook komen."

9 uur geleden
Ajax verliest van Benfica en blijft puntloos in Champions League

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is er niet in geslaagd tegen Benfica de eerste punten in de Champions League te pakken en blijft na vijf wedstrijden puntloos laatste. In de Johan Cruijff ArenA ging de ploeg van interim-trainer Fred Grim met 0-2 onderuit tegen het Benfica van José Mourinho.

10 uur geleden
Aanvoerder Schouten denkt dat PSV nog 5 punten nodig heeft in CL

EINDHOVEN (ANP) - Aanvoerder Jerdy Schouten denkt dat PSV nog 5 punten nodig heeft om de volgende ronde van de Champions League te bereiken. De landskampioen staat na vier van de acht speelronden op 5 punten en wacht woensdagavond om 21.00 uur een uitduel met de Engelse kampioen Liverpool.

10 uur geleden