Roda JC haalt in eerste divisie uit tegen ADO Den Haag
KERKRADE (ANP) - Roda JC heeft in de eerste divisie met opvallende cijfers uitgehaald tegen ADO Den Haag. De Limburgers wonnen op eigen veld met maar liefst 5-0. Roda naderde de nummer 5 van de ranglijst daardoor tot op een punt en houdt uitzicht op in elk geval de tweede plaats, die ook goed is voor rechtstreekse promotie.
Voor de rust scoorde in Kerkrade alleen Benjamin Bouchouari. Na de hervatting waren Xian Emmers, Dylan Vente, Patrick Pflücke en Jamie Mpie nog succesvol voor de formatie van trainer Jurgen Streppel.
Volendam maakte geen fout. De koploper won met beperkte cijfers bij MVV Maastricht, 0-1. Walid Ould-Chikh werd de matchwinner. Hij profiteerde van slecht uitverdedigen aan Maastrichtse kant.
De formatie van coach Wim Jonk liep daardoor verder uit op Excelsior. De nummer 2 ging onderuit bij Jong PSV, dat op eigen veld met 3-0 won. Hier kwamen de doelpunten op naam van Fedde Leysen, Johan Bakayoko en Mohamed Nassoh.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.
52 minuten geledenISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García denkt bij Ajax op korte termijn voor verandering te kunnen zorgen. Dat zegt de 52-jarige Spanjaard in een interview op de website van de Amsterdammers. García werd zondag aangesteld als vervanger van de aan de kant gezette Fred Grim.
2 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.
4 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.
5 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft toestemming gekregen om de noordtribune van stadion Camp Nou te openen. Daarmee zijn voortaan bijna 63.000 toeschouwers welkom bij de wedstrijden, meldt de Catalaanse club.
6 uur geledenALKMAAR (ANP) - Niels van Duinen (30) is vanaf 1 juni technisch directeur van AZ. Hij volgt Max Huiberts op, die de functie na elf seizoenen neerlegt. Van Duinen komt over van Excelsior, waar hij de afgelopen vier seizoenen als technisch manager werkzaam was. Hij is de jongere broer van voetballer Mike van Duinen.
6 uur geleden