
Roda JC en FC Groningen strijden op laatste speeldag om promotie
KERKRADE (ANP) - Roda JC is door een 2-0-zege op SC Cambuur nog niet zeker van promotie naar de Eredivisie. Omdat FC Groningen bij Telstar diep in blessuretijd met 1-1 gelijkspeelde, valt de beslissing volgende week.
Dan treffen FC Groningen en Roda JC elkaar op de laatste speeldag. Groningen heeft 3 punten minder, maar een beter doelsaldo.
De fans van Roda JC kwamen na afloop van het duel met SC Cambuur het veld op om feest te vieren, maar het duel van Groningen was nog niet afgelopen. Thom van Bergen maakte vervolgens in Velsen-Noord in de extra tijd de belangrijke 1-1.
Sami Ouaissa en Václav Sejk scoorden in Kerkrade in de tweede helft en leken Roda JC naar de Eredivisie te helpen. Dat liep echter anders, tot teleurstelling van de eerder nog feestvierende supporters.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Voetbalclub Liverpool FC laat weten "verslagen" te zijn na het tragische overlijden van de Portugese aanvaller Diogo Jota. De 28-jarige international overleed door een verkeersongeval in het noordwesten van Spanje.
26 minuten geledenMADRID (ANP) - Voetballer Diogo Jota van Liverpool is omgekomen bij een verkeersongeval in Spanje. Dat meldt persbureau Reuters op basis van het Spaanse persbureau EFE.
1 uur geledenSANTA CLARA/SAINT-LOUIS (ANP) - Titelverdediger Mexico en gastland Verenigde Staten nemen het tegen elkaar op in de finale van de Gold Cup. Die is zondag in Houston.
3 uur geledenARNHEM (ANP) - Peter Bosz heeft net als een jaar eerder de Rinus Michels Award voor beste coach van het seizoen gewonnen. De coach van PSV werd gekozen boven Paul Simonis (Go Ahead Eagles), Francesco Farioli (Ajax) en Ron Jans (FC Utrecht).
16 uur geledenTHUN (ANP) - Finland heeft de eerste wedstrijd op het EK voetbal in Zwitserland met 1-0 gewonnen van IJsland. In de Stockhorn Arena van Thun maakte de Finse Saara Kosola het enige doelpunt.
16 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Olivier Boscagli heeft een contract voor vijf jaar getekend bij Brighton & Hove Albion. De 27-jarige in Monaco geboren verdediger had al bekendgemaakt PSV na zes seizoenen transfervrij te verlaten.
16 uur geledenSPIEZ (ANP) - Oranje-verdedigster Veerle Buurman verwacht zaterdag tijdens haar waarschijnlijke EK-debuut tegen Wales iets meer spanning dan tijdens haar vorige zes interlands. "Dat is ook niet gek en ik weet hoe ik daarmee om moet gaan: gewoon op me af laten komen en mijn ding doen. Het team steunt me daarbij", zegt het snel opgeklommen talent tijdens een mediamoment in het Zwitserse Spiez.
19 uur geleden