Roda en Willem II verspelen punten in Keuken Kampioen Divisie
EINDHOVEN (ANP) - Koploper Roda JC is in de Keuken Kampioen Divisie blijven steken op een 1-1-gelijkspel bij FC Eindhoven. Naaste belager Willem II wist niet te profiteren en verloor met 1-0 bij hekkensluiter Jong Ajax. ADO Den Haag, de nummer 3, won op de valreep bij Jong PSV (1-2).
Met het gelijkspel komt Roda op 27 punten, 1 punt meer dan Willem II. ADO heeft eveneens 26 punten.
Bij Roda, dat slechts twee van de laatste zes duels in alle competities had gewonnen, begon de jarige Walid Ould-Chikh op de bank. Trainer Bas Sibum besloot tot de disciplinaire maatregel omdat de gedeeld topscorer van de ploeg te laat was gekomen.
Roda keek in het Jan Louwers Stadion al na 12 minuten tegen een 1-0-achterstand aan. Boyd Reith maakte een overtreding op August Priske, waarna Mawouna Amevor de penalty benutte. Matisse Didden was daarna dicht bij de 1-1 namens Roda. Wesley Spieringhs tekende na een uur voor de gelijkmaker met een fraai schot in de bovenhoek.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery kon vlak na het laatste fluitsignaal van de bekerfinale nauwelijks geloven dat NEC met ruime cijfers van AZ had verloren (5-1). "Ik had gisteren maar ook vandaag het gevoel dat het bijna onmogelijk was dat we hier zouden verliezen", stamelde de aanvoerder van de club uit Nijmegen in de catacomben van De Kuip.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft met een sterk optreden tegen NEC de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar zegevierde met 5-1 in De Kuip en nam zo een beetje revanche voor de pijnlijke nederlaag na strafschoppen in de eindstrijd van vorig jaar tegen Go Ahead Eagles.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft voor de vijfde keer de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar versloeg NEC in de uitverkochte Kuip (5-1).
6 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - FC Bayern München is voor de 35e keer kampioen van Duitsland. Het elftal van coach Vincent Kompany won zondag in de Allianz Arena met 4-2 van VfB Stuttgart. FCB heeft na dertig wedstrijden 79 punten. Dat zijn 15 punten meer dan nummer 2 Borussia Dortmund.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De bekerfinale tussen AZ en NEC is een paar minuten later begonnen. Scheidsrechter Danny Makkelie kon om 18.00 uur beide doelen niet zien in De Kuip omdat fans van de club uit Alkmaar veel vuurwerk afstaken. Vijf minuten later floot hij alsnog voor de aftrap.
8 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de Merseyside-derby tegen Everton gewonnen. De ploeg van trainer Arne Slot won met 2-1 in het Hill Dickinson Stadium tegen de rivaal uit dezelfde stad. Virgil van Dijk maakte in de blessuretijd het winnende doelpunt.
9 uur geledenDENVER (ANP) - Lionel Messi heeft zijn nieuwe trainer Guillermo Hoyos een zege bezorgd tijdens zijn debuut als eindverantwoordelijke van Inter Miami. De 38-jarige sterspeler maakte twee doelpunten tijdens een 3-2-overwinning bij Colorado Rapids.
18 uur geleden