Roda en Willem II verspelen punten in Keuken Kampioen Divisie
EINDHOVEN (ANP) - Koploper Roda JC is in de Keuken Kampioen Divisie blijven steken op een 1-1-gelijkspel bij FC Eindhoven. Naaste belager Willem II wist niet te profiteren en verloor met 1-0 bij hekkensluiter Jong Ajax. ADO Den Haag, de nummer 3, won op de valreep bij Jong PSV (1-2).
Met het gelijkspel komt Roda op 27 punten, 1 punt meer dan Willem II. ADO heeft eveneens 26 punten.
Bij Roda, dat slechts twee van de laatste zes duels in alle competities had gewonnen, begon de jarige Walid Ould-Chikh op de bank. Trainer Bas Sibum besloot tot de disciplinaire maatregel omdat de gedeeld topscorer van de ploeg te laat was gekomen.
Roda keek in het Jan Louwers Stadion al na 12 minuten tegen een 1-0-achterstand aan. Boyd Reith maakte een overtreding op August Priske, waarna Mawouna Amevor de penalty benutte. Matisse Didden was daarna dicht bij de 1-1 namens Roda. Wesley Spieringhs tekende na een uur voor de gelijkmaker met een fraai schot in de bovenhoek.
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag ziet dat er steeds sneller beslissingen uit emotie worden genomen in het voetbal. "Als je mijn cv ziet, is het lang vrij aardig gegaan", zei de nieuwe technisch directeur van FC Twente tijdens zijn presentatie. "Maar ik werd aan de kant gezet, zonder dat ik een kans heb gehad", doelde hij op zijn ontslag na twee competitieduels dit seizoen als trainer van Bayer Leverkusen. "Kijk naar Alonso. Een toptrainer in Europa. Hem overkomt het bij Real Madrid."
1 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer Erik ten Hag heeft altijd gedacht dat hij ooit eens als technisch directeur van FC Twente aan de slag zou gaan. "Dit heeft altijd ergens in mijn achterhoofd gezeten", zei hij tijdens zijn presentatie in het stadion van de club uit Enschede. "Ik heb wel gesproken met andere clubs, maar op dit moment past dit het beste bij mijn leven. Ik voel me heel erg verbonden met deze regio, deze club en de supporters. Ik wil ze trots maken."
1 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente sluit niet helemaal uit dat Erik ten Hag zijn contract van 2,5 jaar als technisch directeur niet uitdient, mocht de KNVB in hem een nieuwe bondscoach zien. "Voor elke trainer is het bondscoachschap een eer", zei algemeen directeur Dominique Scholten van de club uit Enschede tijdens de presentatie van de 55-jarige Tukker. "Als het zover komt, gaan we met elkaar om de tafel zitten. We zijn hier nuchter."
2 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag neemt de tijd voor de beslissing over wie volgend seizoen de hoofdtrainer van FC Twente is. "We gaan eerst rustig observeren", zei de nieuwe technisch directeur van de club uit Enschede tijdens zijn presentatie. "We willen winnen. Wij zijn geen Ajax, PSV of Feyenoord, maar we willen wel elke dag een stap verder komen."
2 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.
15 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.
15 uur geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.
16 uur geleden