Roda en Willem II verspelen punten in Keuken Kampioen Divisie
EINDHOVEN (ANP) - Koploper Roda JC is in de Keuken Kampioen Divisie blijven steken op een 1-1-gelijkspel bij FC Eindhoven. Naaste belager Willem II wist niet te profiteren en verloor met 1-0 bij hekkensluiter Jong Ajax. ADO Den Haag, de nummer 3, won op de valreep bij Jong PSV (1-2).
Met het gelijkspel komt Roda op 27 punten, 1 punt meer dan Willem II. ADO heeft eveneens 26 punten.
Bij Roda, dat slechts twee van de laatste zes duels in alle competities had gewonnen, begon de jarige Walid Ould-Chikh op de bank. Trainer Bas Sibum besloot tot de disciplinaire maatregel omdat de gedeeld topscorer van de ploeg te laat was gekomen.
Roda keek in het Jan Louwers Stadion al na 12 minuten tegen een 1-0-achterstand aan. Boyd Reith maakte een overtreding op August Priske, waarna Mawouna Amevor de penalty benutte. Matisse Didden was daarna dicht bij de 1-1 namens Roda. Wesley Spieringhs tekende na een uur voor de gelijkmaker met een fraai schot in de bovenhoek.
Meer uit Voetbal
FRANKFURT (ANP) - Borussia Dortmund heeft bij de hervatting van de Duitse voetbalcompetitie direct punten verspeeld. Het elftal van trainer Niko Kovac kwam in de uitwedstrijd tegen Eintracht Frankfurt niet verder dan een gelijkspel: 3-3. Koploper Bayern München kan de voorsprong op nummer 2 Borussia Dortmund zondag met een thuiszege op VfL Wolfsburg tot 11 punten vergroten.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax verhuurt Gastón Ávila opnieuw. De 24-jarige linkervleugelverdediger keert terug naar de Argentijnse club Rosario Central, waar hij zijn profloopbaan begon. De verhuurperiode loopt tot het einde van het kalenderjaar. Vorig jaar verhuurde Ajax Ávila al aan de Braziliaanse club Fortaleza.
2 uur geledenRABAT (ANP) - De Marokkaanse voetballers zijn in eigen land doorgedrongen tot de halve finale van de Afrika Cup. Het elftal van bondscoach Walid Regragui was in Rabat met 2-0 te sterk voor Kameroen, dat het toernooi vijf keer won. Alleen Egypte is met zeven eindzeges succesvoller dan Kameroen. Ismael Saibari maakte ruim een kwartier voor tijd de tweede treffer.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax en Lazio hebben de transfer van Kenneth Taylor naar de Italiaanse club afgerond. De Amsterdammers ontvangen een vaste transfersom van 16,85 miljoen euro voor de 23-jarige middenvelder. Dat meldt Ajax in een persbericht.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie zit op één lijn met algemeen directeur Dennis te Kloese en commissarissen Toon van Bodegom en Sjaak Troost. Dat gevoel heeft de trainer gekregen tijdens een evaluatiegesprek waarover hij geen details kwijt wil.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie verwacht dat Quinten Timber aan het einde van het seizoen transfervrij bij Feyenoord vertrekt. "Ze zijn volgens mij al anderhalf jaar in gesprek over een contractverlenging", zei hij op een persmoment in De Kuip. "Ik spreek nu op persoonlijke titel, maar mij lijkt de kans klein dat hij verlengt. Dat is zijn goed recht, maar het is wel jammer. Ik denk dat hij niet verlengt, maar wel blijft tot het einde van het seizoen."
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn en Givairo Read kunnen zondag voor Feyenoord in actie komen tijdens de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen. Het duo is in de korte winterstop weer fit geworden. "Ze zijn er weer bij", zei trainer Robin van Persie op een persmoment in De Kuip.
9 uur geleden