Roda-coach Sibum geloofde er niet meer in na tweede treffer NAC
KERKRADE (ANP) - Trainer Bas Sibum wist bij de 2-0 van NAC Breda aan het begin van de tweede helft dat het klaar was in de play-offs voor promotie naar de Eredivisie. "Als zij die 2-0 binnenschieten is dat een behoorlijke tik", zei de coach na de 5-0-nederlaag bij ESPN. "Toen geloofde ik er niet meer in dat we nog konden winnen."
De trainer vond dat zijn spelers in de eerste helft voetbalden zoals ze graag wilden, met veel druk vooruit. "Ze stonden met veel passie en strijd op het veld. Dat is voor mij een compliment, maar deze ploeg loopt niet over van vertrouwen na de tik die de spelers hebben gehad."
De wedstrijd in Kerkrade werd twee keer stilgelegd omdat er bekers op het veld werden gegooid. "Daarmee werd het een trieste avond", vond Sibum. "Maar ik wil het meer over de supporters op de lange zijde hebben en wat die deden", verwees hij naar de fans die de ploeg in de slotfase toezongen.
Roda JC miste net directe promotie naar de Eredivisie en werd vervolgens in de eerste ronde van de play-offs gekoppeld aan NAC Breda. Na een 3-1-verlies in Brabant ging het vrijdag in Kerkrade weer mis.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - De KNVB heeft het competitieduel tussen Go Ahead Eagles en sc Heerenveen van zondag 25 januari uitgesteld. Dat gebeurde op verzoek van de club uit Deventer, die enkele dagen daarvoor en daarna moet spelen in de Europa League. De wedstrijd wordt op woensdag 11 februari ingehaald in de Adelaarshorst.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot verwacht spits Alexander Isak "een paar maanden" te moeten missen na zijn enkeloperatie en kuitbeenbreuk. De 26-jarige Zweed liep de blessure op bij een volgens Slot "roekeloze tackle" van Tottenham Hotspur-verdediger Micky van de Ven afgelopen weekend.
6 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Alexander Isak is aan een enkel geopereerd. Tijdens de ingreep bleek dat de spits van Liverpool zaterdag in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur ook een breuk in zijn kuitbeen had opgelopen. Liverpool kan nog niet zeggen hoelang hij uit de roulatie is.
19 uur geledenRIYAD (ANP) - Dankzij David Neres heeft Napoli de Italiaanse Supercup veroverd. De oud-aanvaller van Ajax maakte beide doelpunten in de finale tegen Bologna (2-0) die werd gespeeld in Riyad, de hoofdstad van Saudi-Arabiƫ.
19 uur geledenBRUGGE (ANP) - Nicky Hayen is de nieuwe trainer van KRC Genk. Hij is de opvolger van Thorsten Fink, die vorige week werd ontslagen.
22 uur geledenSAO PAULO (ANP) - Neymar is succesvol aan zijn linkerknie geopereerd. Dat heeft zijn club Santos bekendgemaakt.
22 uur geledenMONACO (ANP/AFP) - De Japanse middenvelder Takumi Minamino heeft tijdens de bekerwedstrijd van afgelopen zondag bij zijn club AS Monaco een gescheurde kruisband opgelopen. Dat meldt de Monegaskische club die uitkomt in de Franse competitie op X. Het is onduidelijk welke gevolgen de blessure heeft voor zijn deelname aan het WK voetbal van komende zomer.
1 dag geleden