Robinho opgepakt en vastgezet in Brazilië
SANTOS (ANP/AFP) - Oud-voetballer Robinho is donderdagavond in Brazilië aangehouden en vastgezet. De voormalig speler van onder meer Real Madrid, Manchester City en AC Milan werd eerder veroordeeld tot een celstraf van negen jaar voor zijn aandeel in een groepsverkrachting in Italië.
Eerder donderdag probeerden de advocaten van de Braziliaanse oud-voetballer zijn celstraf nog uit te stellen. In het hooggerechtshof van Brazilië beargumenteerden zij dat alle vormen van beroep moesten zijn afgerond voordat de 40-jarige kon worden opgepakt. Dat verzoek werd afgewezen. Enkele uren later kwam de federale politie in de plaats Santos met een verklaring over de arrestatie van Robson de Souza, de officiële naam van de speler.
De voormalig voetballer heeft de verkrachting, die in 2013 plaatsvond in een nachtclub in Milaan, altijd ontkend. Hij vertelde zondag op de Braziliaanse televisie dat de seks "met wederzijdse toestemming" was.
Meer uit Voetbal
FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
8 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
8 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
12 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
15 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
15 uur geleden