Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Robertson mist seizoensstart Liverpool door enkelblessure

Robertson mist seizoensstart Liverpool door enkelblessure

LIVERPOOL (ANP) - Verdediger Andy Robertson zal de seizoensstart van Liverpool door een enkelblessure moeten missen. De aanvoerder van het Schotse nationale voetbalelftal liet na onderzoek in het ziekenhuis weten dat het "niet al te ernstig is, maar dat de schade aan zijn enkelbanden even moet helen".

Robertson raakte afgelopen zondag geblesseerd in een oefenwedstrijd tegen Athletic Bilbao. Hij moest ondersteund worden om het veld te verlaten.

"Ik denk dat we geluk hebben gehad met Andy. Het had veel erger kunnen zijn", zei trainer Jürgen Klopp. De Duitse coach verwacht de verdediger terug voor de onderbreking van de interlands begin september of vlak erna.

Robertson zal naar verwachting de wedstrijden tegen Norwich, Burnley en Chelsea in de Premier League moeten missen. Ook is het onzeker of hij volgende maand kan meespelen in de interlands van Schotland tegen Denemarken, Moldavië en Oostenrijk.

Meer uit Voetbal

Bekerfinale tussen vrouwen van FC Twente en PSV niet uitverkocht

ZEIST (ANP) - De bekerfinale bij de vrouwen tussen FC Twente en PSV wordt zaterdag niet voor een uitverkocht stadion gespeeld. Volgens de KNVB zijn er circa 3500 kaartjes verkocht voor het duel tussen de nummer 1 en 2 van de Vrouwen Eredivisie in Het Kasteel van Sparta. Daar is plaats voor 11.000 toeschouwers. Beide ploegen reizen pas op de dag van de eindstrijd af naar Rotterdam. De aftrap is om 14.00 uur.

26 minuten geleden
Bosz laat zich niet afleiden en focust zich met PSV op topper

EINDHOVEN (ANP) - PSV moet zondag winnen bij Feyenoord om kans te blijven houden op de landstitel. Trainer Peter Bosz kent het belang van de topper in de Eredivisie.

1 uur geleden
Farioli voelt geen extra druk voor mogelijk kampioensduel Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Francesco Farioli voelt geen extra druk nu Ajax zondag voor de 37e keer kampioen van Nederland kan worden. "Ik heb de druk gevoeld om Ajax terug te brengen naar de Champions League", vertelde de 36-jarige Italiaan op een persconferentie op het trainingscomplex De Toekomst van de koploper van de Eredivisie. "Dat is gelukt. Nu willen we ons ook voor de groepsfase van dat toernooi plaatsen en zo hoog mogelijk eindigen."

1 uur geleden
Stengs terug bij Feyenoord voor duel met PSV, Ivanusec valt weg

ROTTERDAM (ANP) - Nummer 3 Feyenoord kan zondag bij winst op nummer 2 PSV het gat op de ranglijst met de Eindhovenaren verkleinen tot 2 punten. Trainer Robin van Persie had op de persconferentie goed nieuws over Calvin Stengs. Hij keert na een enkelblessure terug in de wedstrijdselectie.

1 uur geleden
Edvardsen komt dit seizoen niet meer in actie voor Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Oliver Edvardsen komt dit seizoen niet meer in actie voor Ajax. De linksbuiten heeft een blessure opgelopen op een training en mist de resterende duels met NEC, FC Groningen en FC Twente.

2 uur geleden
Trainer Alonso bevestigt vertrek bij Bayer Leverkusen

LEVERKUSEN (ANP) - Xabi Alonso heeft zijn vertrek bij Bayer Leverkusen bevestigd. De Spaanse oefenmeester deed dat tijdens de persconferentie voor het competitieduel met Borussia Dortmund.

2 uur geleden
AZ en trainer Martens gaan langer met elkaar door

ALKMAAR (ANP) - Eredivisieclub AZ heeft het contract van trainer Maarten Martens opengebroken en verlengd tot de zomer van 2028. De Alkmaarders laten ook weten dat de overige stafleden langer blijven, onder wie assistenten Kenneth Goudmijn, Jan Sierksma en Robert Franssen.

3 uur geleden