Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Robertson mist seizoensstart Liverpool door enkelblessure

Robertson mist seizoensstart Liverpool door enkelblessure

LIVERPOOL (ANP) - Verdediger Andy Robertson zal de seizoensstart van Liverpool door een enkelblessure moeten missen. De aanvoerder van het Schotse nationale voetbalelftal liet na onderzoek in het ziekenhuis weten dat het "niet al te ernstig is, maar dat de schade aan zijn enkelbanden even moet helen".

Robertson raakte afgelopen zondag geblesseerd in een oefenwedstrijd tegen Athletic Bilbao. Hij moest ondersteund worden om het veld te verlaten.

"Ik denk dat we geluk hebben gehad met Andy. Het had veel erger kunnen zijn", zei trainer Jürgen Klopp. De Duitse coach verwacht de verdediger terug voor de onderbreking van de interlands begin september of vlak erna.

Robertson zal naar verwachting de wedstrijden tegen Norwich, Burnley en Chelsea in de Premier League moeten missen. Ook is het onzeker of hij volgende maand kan meespelen in de interlands van Schotland tegen Denemarken, Moldavië en Oostenrijk.

Meer uit Voetbal

Valverde schiet Real Madrid naar late zege op Athletic

MADRID (ANP) - Real Madrid blijft in het spoor van FC Barcelona in de Spaanse titelstrijd. De 'Koninklijke' had bijna twintig doelpogingen nodig om in het eigen stadion Santiago Bernabéu met 1-0 te winnen van Athletic. Een snoeiharde volley in de kruising van Federico Valverde in blessuretijd leverde Real de drie punten op.

3 uur geleden
Bayer Leverkusen ziet gat met koploper Bayern verder groeien

HAMBURG (ANP) - Bayer Leverkusen lijkt prolongatie van de landstitel te kunnen vergeten. De nummer 2 van de Bundesliga wist voor de tweede competitiewedstrijd op rij niet te winnen. Na de 0-0 tegen Union Berlin bleef de ploeg van trainer Xabi Alonso zondag op 1-1 steken bij Sankt Pauli.

5 uur geleden
Brugts boekt met Barcelona ruime zege op Chelsea in CL

BARCELONA (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben een ruime overwinning geboekt op Chelsea in het eerste duel van de halve finale van de Champions League. De formatie van Oranje-international Esmee Brugts won met 4-1 van de ploeg van Wieke Kaptein. De returnwedstrijd is volgende week in Engeland.

6 uur geleden
Inter verspeelt dure punten na late nederlaag bij Bologna

BOLOGNA (ANP) - Internazionale heeft dure punten verspeeld in de titelrace. De koploper van de Serie A verloor op de valreep de uitwedstrijd bij Bologna met 1-0. Riccardo Orsolini maakte op acrobatische wijze in de laatste minuut van de blessuretijd de enige treffer.

6 uur geleden
Liverpool maakt degradatie Leicester en Van Nistelrooij officieel

LEICESTER (ANP) - Liverpool is weer een stap dichter bij de Engelse landstitel na een moeizame overwinning bij Leicester City. Het duel tussen de Nederlandse trainers Arne Slot en Ruud van Nistelrooij eindigde in een 1-0-zege voor de koploper. Leicester is officieel gedegradeerd na de nederlaag.

7 uur geleden
Sanches Fernandes voorkomt met hattrick kampioensfeest Volendam

VOLENDAM (ANP) - FC Volendam is al zeker van promotie naar de Eredivisie, maar de koploper in de eerste divisie kon Pasen niet opfleuren met een kampioenschapsfeest. De Noord-Hollanders blameerden zich in eigen huis door de topper tegen Excelsior met 4-1 te verliezen. De club uit het vissersdorp moet nu minstens een week langer wachten op de titel.

8 uur geleden
Arsenal stelt kampioenschap Liverpool uit met zege bij Ipswich

IPSWICH (ANP) - Arsenal heeft het naderende kampioenschap van Liverpool met minimaal een week uitgesteld. De nummer 2 van de ranglijst won uit met 4-0 tegen tien man van degradatiekandidaat Ipswich Town.

10 uur geleden