Robben traint weer voorzichtig mee bij FC Groningen
GRONINGEN (ANP) - Arjen Robben heeft de groepstraining bij FC Groningen weer voorzichtig opgepakt. Dat zei zijn trainer Danny Buijs een dag voor de uitwedstrijd tegen RKC Waalwijk.
"Arjen heeft weer een paar momentjes meegedaan", zei Buijs op het clubkanaal van de Groningers. "De selectie raakt weer completer. Een aantal jongens is de afgelopen week weer aangesloten. De enige twee die deze week niet hebben meegedaan zijn Jørgen Strand Larsen en Ramon Pascal Lundqvist."
De 37-jarige Robben deed op 18 oktober van vorig jaar voor het laatst mee bij de Groningers. In december, na blessures aan zijn lies en kuit, dacht de aanvaller een paar keer aan stoppen, zo bekende hij destijds. Sindsdien werkt hij hard aan zijn herstel.
Robben is er zaterdag tegen RKC nog niet bij. Ook voor clubtopscorer Strand Larsen komt dat duel te vroeg. De Noor kwam sinds 13 februari niet meer in actie.
FC Groningen is de nummer 6 van de Eredivisie.
Meer uit Voetbal
ISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.
9 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García denkt bij Ajax op korte termijn voor verandering te kunnen zorgen. Dat zegt de 52-jarige Spanjaard in een interview op de website van de Amsterdammers. García werd zondag aangesteld als vervanger van de aan de kant gezette Fred Grim.
1 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.
3 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.
3 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft toestemming gekregen om de noordtribune van stadion Camp Nou te openen. Daarmee zijn voortaan bijna 63.000 toeschouwers welkom bij de wedstrijden, meldt de Catalaanse club.
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - Niels van Duinen (30) is vanaf 1 juni technisch directeur van AZ. Hij volgt Max Huiberts op, die de functie na elf seizoenen neerlegt. Van Duinen komt over van Excelsior, waar hij de afgelopen vier seizoenen als technisch manager werkzaam was. Hij is de jongere broer van voetballer Mike van Duinen.
5 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid mist sterspeler Kylian Mbappé woensdag in de heenwedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. De Franse aanvaller is niet voldoende hersteld van een knieblessure. Dat zei coach Álvaro Arbeloa in aanloop naar de confrontatie in Bernabéu.
5 uur geleden