Robben traint weer voorzichtig mee bij FC Groningen
GRONINGEN (ANP) - Arjen Robben heeft de groepstraining bij FC Groningen weer voorzichtig opgepakt. Dat zei zijn trainer Danny Buijs een dag voor de uitwedstrijd tegen RKC Waalwijk.
"Arjen heeft weer een paar momentjes meegedaan", zei Buijs op het clubkanaal van de Groningers. "De selectie raakt weer completer. Een aantal jongens is de afgelopen week weer aangesloten. De enige twee die deze week niet hebben meegedaan zijn Jørgen Strand Larsen en Ramon Pascal Lundqvist."
De 37-jarige Robben deed op 18 oktober van vorig jaar voor het laatst mee bij de Groningers. In december, na blessures aan zijn lies en kuit, dacht de aanvaller een paar keer aan stoppen, zo bekende hij destijds. Sindsdien werkt hij hard aan zijn herstel.
Robben is er zaterdag tegen RKC nog niet bij. Ook voor clubtopscorer Strand Larsen komt dat duel te vroeg. De Noor kwam sinds 13 februari niet meer in actie.
FC Groningen is de nummer 6 van de Eredivisie.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Manchester City blijft na een 3-0-overwinning bij Chelsea in de race om het landskampioenschap in Engeland. Het elftal van Pep Guardiola staat na 31 wedstrijden op de tweede plaats met 64 punten. City heeft 6 punten minder dan koploper Arsenal, maar heeft nog wel een wedstrijd minder gespeeld dan The Gunners. Chelsea is zesde met 48 punten uit 32 duels.
6 minuten geledenALKMAAR (ANP) - AZ blijft op koers voor de play-offs om een plek in de voorrondes van de Conference League. De ploeg van coach Leeroy Echteld won zondag voor eigen publiek met 3-0 van sc Heerenveen.
50 minuten geledenNIJMEGEN (ANP) - Feyenoord heeft diep in blessuretijd van het uitduel met NEC een voorsprong uit handen gegeven. Invaller Danilo maakte in de 97e minuut de gelijkmaker tegen zijn oude club (1-1).
2 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle is zo goed als zeker van een vervolg in de Eredivisie. Het elftal van coach Henry van der Vegt speelde zondag in eigen huis met 2-2 gelijk tegen Excelsior. PEC Zwolle staat na dertig wedstrijden met 34 punten op de dertiende plaats. Excelsior is de nummer 16 van de Eredivisie met 7 punten minder dan PEC Zwolle. Er staan nog vier speelronden op het programma.
3 uur geledenDORDRECHT (ANP) - ADO Den Haag heeft zondag voor de zevende keer dit seizoen een wedstrijd in de eerste divisie verloren. De kampioen ging met 1-0 onderuit bij FC Dordrecht. De van Feyenoord gehuurde Jan Plug maakte in de tweede helft het doelpunt voor de thuisclub.
5 uur geledenSITTARD (ANP) - NAC Breda heeft zondag onderin de Eredivisie een nederlaag bij Fortuna Sittard ternauwernood voorkomen. Invaller Mohamed Nassoh schoot in de blessuretijd van de tweede helft van grote afstand raak: 1-1. Fortuna was na een klein uur spelen op voorsprong gekomen dankzij Kristoffer Peterson.
5 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Luciano Valente, Jakub Moder en Anis Hadj Moussa beginnen met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen NEC. Het drietal is op tijd fit voor het duel om de tweede plaats in de Eredivisie.
5 uur geleden