Robben praat media bij over plan voor rentree bij FC Groningen
GRONINGEN (ANP) - Arjen Robben gaat zondagmiddag uitgebreid in op zijn plannen om volgend seizoen in het shirt van FC Groningen terug te keren in het betaald voetbal. De 36-jarige aanvaller geeft een persconferentie in het stadion van de club waar hij op 16-jarige leeftijd in het eerste elftal debuteerde.
Robben nam vorig jaar als speler van Bayern München afscheid van een prachtige loopbaan. Hij dacht afgelopen winter al even aan een rentree, maar hij genoot ook wel van zijn vrije tijd en skiën ging hem steeds beter af. De 96-voudig international van het Nederlands elftal trainde de afgelopen weken fanatiek. Hij hoopt dat zijn lichaam over een paar maanden klaar is voor nog een jaar in de eredivisie.
"Of dat gaat lukken, weet ik nog niet", sprak Robben de gelukkige supporters van FC Groningen zaterdag al toe. "Wat ik wel weet, is dat het aan mijn inzet en motivatie niet zal liggen. Het is fysiek gezien een pittige uitdaging, maar ik ga er vol voor. Als alles klopt, sluit ik aan bij de eerste training van het nieuwe seizoen."
De boodschap van Robben zorgde zaterdagavond voor een run op seizoenkaarten bij FC Groningen, dat financieel zwaar is getroffen door de coronacrisis.
Meer uit Sport
SUZUKA (ANP) - Teambaas Laurent Mekies van Red Bull zegt dat het team vooral moet leren voor het verbeteren van de auto's van Max Verstappen en Isack Hadjar. Met Verstappen op de elfde plaats bij de startopstelling en Hadjar op plek 8 lijkt het team niet mee te doen om de winst.
14 uur geledenBERGA (ANP) - Wielrenner Tom Pidcock gaat niet meer van start in de Ronde van Catalonië na zijn val in een ravijn in de vijfde etappe. Zijn ploeg Pinarello-Q36.5 meldt dat ze de Brit uit de wedstrijd halen.
16 uur geledenSUZUKA (ANP) - Max Verstappen reageert gelaten op het neerzetten van de elfde tijd in de kwalificatie van de Grote Prijs van Japan. "Het erge is, ik ben niet boos, ik ben daar allang voorbij en dat is niet goed", aldus de Limburger bij Viaplay.
19 uur geledenSUZUKA (ANP) - Max Verstappen is er bij de kwalificatie van de Grote Prijs van Japan niet in geslaagd de derde kwalificatiesessie te halen. De Red Bull-coureur kwam in Q2 tot de elfde tijd en was daarmee uitgeschakeld. Verstappen was 1,214 seconde langzamer dan de Italiaan Kimi Antonelli die met 1.29,048 de beste tijd had neergezet. Mercedes-coureur Antonelli veroverde in Q3 ook de poleposition met 1.28,778.
20 uur geledenMIAMI (ANP) - Tennisser Jannik Sinner staat voor de vierde keer in de finale van het Miami Open. De als tweede geplaatste Italiaan rekende in de halve finale in twee sets af met Duitser Alexander Zverev, de nummer 3 van de plaatsingslijst: 6-3 7-6 (4). In de finale treft hij de Tsjech Jiri Lehecka.
21 uur geledenSUZUKA (ANP) - Max Verstappen (28) heeft op het circuit van Suzuka de achtste tijd gereden bij de derde vrije training voor de Grote Prijs van Japan. De coureur van Red Bull klokte 1.30,910. De 19-jarige Italiaan Kimi Antonelli van Mercedes reed de snelste tijd.
1 dag geledenAMSTERDAM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman is tevreden over het niveau van de oefenwedstrijd tussen het Nederlands elftal en Noorwegen (2-1). "Het was gewoon een goede wedstrijd tegen een sterk Noorwegen", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "Dat moeten we ook niet vergeten. Het is een beetje Nederlands om altijd te denken dat je hier makkelijk van moet winnen. De Noren hebben gewoon een heel sterk nationaal team en daar spelen wij een hele goede wedstrijd tegen."
1 dag geleden