Robben praat media bij over plan voor rentree bij FC Groningen
GRONINGEN (ANP) - Arjen Robben gaat zondagmiddag uitgebreid in op zijn plannen om volgend seizoen in het shirt van FC Groningen terug te keren in het betaald voetbal. De 36-jarige aanvaller geeft een persconferentie in het stadion van de club waar hij op 16-jarige leeftijd in het eerste elftal debuteerde.
Robben nam vorig jaar als speler van Bayern München afscheid van een prachtige loopbaan. Hij dacht afgelopen winter al even aan een rentree, maar hij genoot ook wel van zijn vrije tijd en skiën ging hem steeds beter af. De 96-voudig international van het Nederlands elftal trainde de afgelopen weken fanatiek. Hij hoopt dat zijn lichaam over een paar maanden klaar is voor nog een jaar in de eredivisie.
"Of dat gaat lukken, weet ik nog niet", sprak Robben de gelukkige supporters van FC Groningen zaterdag al toe. "Wat ik wel weet, is dat het aan mijn inzet en motivatie niet zal liggen. Het is fysiek gezien een pittige uitdaging, maar ik ga er vol voor. Als alles klopt, sluit ik aan bij de eerste training van het nieuwe seizoen."
De boodschap van Robben zorgde zaterdagavond voor een run op seizoenkaarten bij FC Groningen, dat financieel zwaar is getroffen door de coronacrisis.
Meer uit Sport
PARIJS (ANP) - Aryna Sabalenka is verrassend uitgeschakeld in de kwartfinales van Roland Garros. De 28-jarige Belarussische gaf een ruime voorsprong weg en verloor onder winderige omstandigheden in drie sets van de Russische Diana Sjnajder: 6-3 5-7 0-6. De nummer 1 van de wereld won het grandslamtoernooi in Parijs nog nooit.
2 uur geledenPARIJS (ANP) - Maja Chwalińska heeft gezorgd voor een nieuwe stunt op Roland Garros. De 24-jarige Poolse, die begon als qualifier aan het grandslamtoernooi in de Franse hoofdstad, versloeg in de kwartfinale de Russische Anna Kalinskaja in twee sets: 7-6 (3) 6-3.
4 uur geledenMARANELLO (ANP) - Formule 1-coureur Charles Leclerc heeft zijn contract bij Ferrari verlengd. Daardoor blijft de huidige nummer 3 van de WK-stand ook de komende seizoenen voor het Italiaanse team rijden. De 28-jarige Monegask debuteerde in 2018 in de hoogste raceklasse en heeft sinds 2019 een vast stoeltje bij Ferrari, waar hij nu zevenvoudig wereldkampioen Lewis Hamilton als teamgenoot heeft.
9 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Jakub Menšík heeft zich op Roland Garros voor het eerst geplaatst voor de halve finales van een grandslamtoernooi. De mondiale nummer 27 uit Tsjechië was in Parijs met 6-4 6-3 7-6 (3) te sterk voor de Braziliaan João Fonseca. Hij speelt tegen de Duitser Alexander Zverev om een plaats in de finale.
17 uur geledenROSMALEN (ANP) - Oud-winnaar Alex de Minaur doet volgende week opnieuw mee aan het tennistoernooi in Rosmalen. De organisatie van het Libéma Open heeft de nummer 7 van de wereld een wildcard gegeven, waardoor het aantal top 10-spelers op drie uitkomt. Eerder zegden de Canadees Félix Auger-Aliassime en de Rus Daniil Medvedev hun deelname al toe aan het grastoernooi op het Autotron.
1 dag geledenDEN BOSCH (ANP) - Sportief directeur Grischa Niermann vertrekt bij Visma - Lease a Bike, bevestigt de Nederlandse wielerploeg. Ploegleider Marc Reef neemt zijn functie per 1 september over.
1 dag geledenHEERENVEEN (ANP) - Shorttracker Itzhak de Laat beëindigt zijn loopbaan. Dat meldt schaatsbond KNSB. De 31-jarige De Laat nam deel aan de Olympische Winterspelen van 2018, 2022 en 2026.
1 dag geleden