Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Robben ontbreekt in Sittard toch weer bij FC Groningen

Robben ontbreekt in Sittard toch weer bij FC Groningen

SITTARD (ANP) - Arjen Robben schittert bij FC Groningen toch weer door afwezigheid in de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard (aanvang: 12.15 uur). De 36-jarige aanvaller behoort niet tot de wedstrijdselectie van trainer Danny Buijs.

"We missen iemand en dat is wel iemand, ja", beaamde Buijs bij FOX Sports. "Hij heeft vorige week weer zijn eerste minuten gemaakt en afgelopen week een aantal trainingen meegedraaid, maar had zaterdag toch nog wat lichte klachten. In overleg met de medische en fysieke staf en Arjen zelf is besloten om deze wedstrijd te laten lopen en maandag weer te gaan kijken hoe het ervoor staat."

De oud-international deed vorige week zondag als invaller een kwartiertje mee in de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht (0-0). Robben sprak na afloop opgetogen over een mooie herstart. "Het is nu een kwestie van doorbouwen en stabiel worden. Op de training merk ik dat de bewegingen er weer zijn en de snelheid er nog is, dus het komt goed", liet hij weten.

Geblesseerd

Robben begon in de eerste competitiewedstrijd tegen PSV (1-3) als basisspeler. Na een half uurtje verstapte hij zich waarna hij geblesseerd uitviel. Sindsdien werkt hij hard aan zijn volledige herstel.

Robben nam in 2019 afscheid bij Bayern München. Na een rustjaar besloot hij afgelopen zomer bij zijn vroegere club FC Groningen een verrassende rentree te maken.

Meer uit Voetbal

FC Groningen en NAC Breda beginnen 2026 met gelijkspel

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.

9 uur geleden
PSV-spits Pepi breekt onderarm en wordt zondag geopereerd

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.

9 uur geleden
Egypte ten koste van Ivoorkust naar halve finales Afrika Cup

AGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.

10 uur geleden
PSV begint jaar goed en boekt twaalfde zege op rij in Eredivisie

EINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.

10 uur geleden
FC Twente moet genoegen nemen met punt tegen PEC Zwolle

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.

11 uur geleden
PSV-spits Pepi valt na maken doelpunt uit met blessure

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.

11 uur geleden
Bayer Leverkusen thuis hard onderuit tegen VfB Stuttgart

LEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.

12 uur geleden