Robben ontbreekt in Sittard toch weer bij FC Groningen
SITTARD (ANP) - Arjen Robben schittert bij FC Groningen toch weer door afwezigheid in de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard (aanvang: 12.15 uur). De 36-jarige aanvaller behoort niet tot de wedstrijdselectie van trainer Danny Buijs.
"We missen iemand en dat is wel iemand, ja", beaamde Buijs bij FOX Sports. "Hij heeft vorige week weer zijn eerste minuten gemaakt en afgelopen week een aantal trainingen meegedraaid, maar had zaterdag toch nog wat lichte klachten. In overleg met de medische en fysieke staf en Arjen zelf is besloten om deze wedstrijd te laten lopen en maandag weer te gaan kijken hoe het ervoor staat."
De oud-international deed vorige week zondag als invaller een kwartiertje mee in de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht (0-0). Robben sprak na afloop opgetogen over een mooie herstart. "Het is nu een kwestie van doorbouwen en stabiel worden. Op de training merk ik dat de bewegingen er weer zijn en de snelheid er nog is, dus het komt goed", liet hij weten.
Geblesseerd
Robben begon in de eerste competitiewedstrijd tegen PSV (1-3) als basisspeler. Na een half uurtje verstapte hij zich waarna hij geblesseerd uitviel. Sindsdien werkt hij hard aan zijn volledige herstel.
Robben nam in 2019 afscheid bij Bayern München. Na een rustjaar besloot hij afgelopen zomer bij zijn vroegere club FC Groningen een verrassende rentree te maken.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - AS Roma heeft de aansluiting gehouden bij de top 3 in de Serie A. De club uit Rome won met 1-0 van Como door een treffer van Wesley Franca.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft met Aaron Bouwman overeenstemming bereikt over een contractverlenging. De Amsterdammers hebben de 18-jarige verdediger vastgelegd tot en met 30 juni 2030. Het vorige contract van Bouwman liep tot medio 2027.
8 uur geledenMIAMI (ANP) - Sergio Reguilón wordt ploeggenoot van Lionel Messi bij Inter Miami. De linksback is volgens zijn nieuwe Amerikaanse club een tweejarig contract overeengekomen. Hij is de opvolger van Jordi Alba, die zijn loopbaan heeft beëindigd.
12 uur geledenDÜSSELDORF (ANP) - Sven Mislintat is gepresenteerd als nieuwe sportief directeur van Fortuna Düsseldorf. De oud-directeur voetbalzaken van Ajax moet de Duitse club behoeden voor degradatie uit de Tweede Bundesliga.
13 uur geledenBARCELONA (ANP) - Doelman Marc-André ter Stegen maakt dinsdag mogelijk na een half jaar zijn rentree bij FC Barcelona. De Duitser is een kandidaat voor een basisplaats voor het bekerduel met CD Guadalajara.
14 uur geledenGENK (ANP/BELGA) - De Belgische voetbalclub KRC Genk heeft maandag de samenwerking met trainer Thorsten Fink beëindigd. Het ontslag van de 58-jarige Duitser volgt een dag na het late gelijkspel tegen Westerlo (1-1). Assistenten Domenico Olivieri en Michel Ribeiro nemen voorlopig de taken over.
16 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Nick Olij verdedigt dinsdagavond het doel van PSV in het thuisduel met GVVV in de tweede ronde van de KNVB-beker. Dat vertelde trainer Peter Bosz op een persconferentie in Eindhoven.
16 uur geleden