Robben na korte invalbeurt: voortaan schiet ik zelf weer
GRONINGEN (ANP) - In het kwartiertje dat hij in de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht (0-0) mocht meedoen, was één keer een flits van de 'oude Robben' te zien. De 36-jarige vleugelspeler van FC Groningen dribbelde vanaf de rechterflank met de bal aan de voet naar binnen en waar bijna iedereen een doeltreffend afstandsschot verwachtte, besloot hij een ploeggenoot in de breedte aan te spelen. Daar had de voormalige smaakmaker van PSV, Chelsea, Real Madrid en Bayern München achteraf een beetje spijt van.
"Op de training schoot ik er de afgelopen dagen een paar op die manier binnen, maar ik had nu het idee dat ik nog te ver van het doel was", blikte Robben bij FOX Sports terug op zijn net niet kenmerkende actie. "Ik mis nu nog wat ritme en het juiste gevoel op het veld voor de spelsituaties. Daarom dacht ik dat het beter was om de bal breed te leggen en af te geven. Dat doe ik normaal nooit, maar dat gaan we nu ook niet meer doen. Voortaan schiet ik zelf weer", sprak de oud-international met een brede grijns.
Robben deed in de eerste competitiewedstrijd tegen PSV (1-3) als basisspeler een half uurtje mee voordat hij zich verstapte en geblesseerd uitviel. Sindsdien werkte hij hard aan zijn herstel. "Na PSV was het even vloeken en schelden, maar ik heb vrij snel de knop weer omgezet. Het was het slechtst denkbare scenario, maar dan moet je opstaan en weer doorgaan."
Robben kijkt uit naar de komende duels tot aan de winterstop. "Dit was mijn eerste kwartiertje weer, een mooie herstart. Ik was blij dat ik mijn rentree kon maken, alleen ging de klok veel te snel wat mij betreft. Ik wilde nog wel even doorspelen, ik kwam er net een beetje in. Het is nu een kwestie van doorbouwen en stabiel worden. Op de training merk ik dat de bewegingen er weer zijn en de snelheid er nog is, dus het komt goed."
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).
3 uur geledenRABAT (ANP) - Azzedine Ounahi komt niet meer in actie voor Marokko op de Afrika Cup. De spelmaker van Girona heeft een kuitblessure en moet volgens zijn bondscoach Walid Regragui minimaal vijf weken rust houden.
4 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in blessuretijd een voorsprong op Chelsea verspeeld. Enzo Fernández maakte in de 94e minuut de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen: 1-1.
5 uur geledenLEEDS (ANP) - Een toeschouwer in het stadion van Leeds United is kort voor de aftrap van het duel met Manchester United overleden. Dat meldt de thuisploeg in een statement dat op eigen kanalen is verschenen.
7 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko staat in de kwartfinales van de Afrika Cup. Het gastland won zondag in Rabat met 1-0 van Tanzania. Kameroen is na een zege op Zuid-Afrika (2-1) de volgende tegenstander van Marokko. Junior Tchamadeu en Christian Kofane maakten de doelpunten voor de 'Ontembare Leeuwen.' Evidence Makgopa maakte het duel in de 88e minuut namens Zuid-Afrika nog even spannend.
7 uur geledenMADRID (ANP) - Gonzalo García heeft Real Madrid aan een thuiszege op Real Betis geholpen. De 21-jarige Spaanse vervanger van de geblesseerde spits Kylian Mbappé maakte drie van de vijf doelpunten voor zijn ploeg (5-1).
7 uur geleden