Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Robben na korte invalbeurt: voortaan schiet ik zelf weer

Robben na korte invalbeurt: voortaan schiet ik zelf weer

GRONINGEN (ANP) - In het kwartiertje dat hij in de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht (0-0) mocht meedoen, was één keer een flits van de 'oude Robben' te zien. De 36-jarige vleugelspeler van FC Groningen dribbelde vanaf de rechterflank met de bal aan de voet naar binnen en waar bijna iedereen een doeltreffend afstandsschot verwachtte, besloot hij een ploeggenoot in de breedte aan te spelen. Daar had de voormalige smaakmaker van PSV, Chelsea, Real Madrid en Bayern München achteraf een beetje spijt van.

"Op de training schoot ik er de afgelopen dagen een paar op die manier binnen, maar ik had nu het idee dat ik nog te ver van het doel was", blikte Robben bij FOX Sports terug op zijn net niet kenmerkende actie. "Ik mis nu nog wat ritme en het juiste gevoel op het veld voor de spelsituaties. Daarom dacht ik dat het beter was om de bal breed te leggen en af te geven. Dat doe ik normaal nooit, maar dat gaan we nu ook niet meer doen. Voortaan schiet ik zelf weer", sprak de oud-international met een brede grijns.

Robben deed in de eerste competitiewedstrijd tegen PSV (1-3) als basisspeler een half uurtje mee voordat hij zich verstapte en geblesseerd uitviel. Sindsdien werkte hij hard aan zijn herstel. "Na PSV was het even vloeken en schelden, maar ik heb vrij snel de knop weer omgezet. Het was het slechtst denkbare scenario, maar dan moet je opstaan en weer doorgaan."

Robben kijkt uit naar de komende duels tot aan de winterstop. "Dit was mijn eerste kwartiertje weer, een mooie herstart. Ik was blij dat ik mijn rentree kon maken, alleen ging de klok veel te snel wat mij betreft. Ik wilde nog wel even doorspelen, ik kwam er net een beetje in. Het is nu een kwestie van doorbouwen en stabiel worden. Op de training merk ik dat de bewegingen er weer zijn en de snelheid er nog is, dus het komt goed."

Meer uit Voetbal

Van Bergen verlengt contract bij FC Groningen tot medio 2028

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft het contract met Thom van Bergen verlengd tot medio 2028, meldt de huidige nummer 5 van de Eredivisie op zijn clubsite.

25 minuten geleden
Middenvelder Veerman blijft bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman blijft sowieso tot komende zomer bij PSV. Dat meldt de koploper in de Eredivisie in een persbericht. De club reageert op de verhalen die de laatste weken naar buiten kwamen dat de 27-jarige middenvelder in de winterstop zou vertrekken. Zo zou de Turkse club Fenerbahçe aan de transfersom van meer dan 20 miljoen euro willen voldoen.

52 minuten geleden
Liverpool-coach Slot noemt balans spelhervattingen frustrerend

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot denkt dat zijn ploeg alleen nog maar kan hopen op een top-4-klassering in de Premier League door de slechte balans als het gaat om spelhervattingen. De titelverdediger in Engeland scoorde zelf dit seizoen slechts drie keer uit een standaardsituatie, maar kreeg liefst elf doelpunten tegen uit spelhervattingen. "Het is frustrerend. Halverwege vorig seizoen hadden we nog geen enkel doelpunt uit een spelhervatting tegen gekregen", vertelde Slot op een persconferentie.

3 uur geleden
Eredivisie begroet weer meer voetbalfans in stadions

ZEIST (ANP) - De belangstelling voor voetbalduels in de Eredivisie is weer toegenomen. In de eerste seizoenshelft waren de stadions van de achttien clubs gemiddeld voor 96 procent gevuld. Dat is de hoogste bezettingsgraad van de afgelopen tien seizoenen.

7 uur geleden
Arsenal wint in League Cup na strafschoppen van Crystal Palace

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de halve finales van de League Cup bereikt. The Gunners wonnen in eigen huis na strafschoppen van Crystal Palace. Arsenal-doelman Kepa Arrizabalaga was de gevierde man nadat hij de strafschop van Maxence Lacroix stopte.

17 uur geleden
Nigeria wint moeizaam van Tanzania in eerste wedstrijd Afrika Cup

FÈS (ANP) - Nigeria heeft in de eerste wedstrijd van groep C in de Afrika Cup de favorietenrol met moeite waargemaakt. Het elftal van bondscoach Eric Chelle was in de stromende regen in het Marokkaanse Fès met 2-1 te sterk voor Tanzania. Tunesië en Oeganda zijn de andere landen in de groep. Die spelen dinsdagavond tegen elkaar.

20 uur geleden
Algemeen directeur Brands blijft tot medio 2029 bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Marcel Brands (63) blijft tot medio 2029 algemeen directeur van PSV. Dat heeft de Eindhovense voetbalclub in een persbericht bekendgemaakt. Brands heeft zijn contract met twee jaar verlengd. "Ik voel me fit, heb veel plezier in mijn werk en PSV voelt als mijn club. Samen met het directieteam en alle medewerkers wil ik verder bouwen aan een sterke toekomst", stelt hij.

21 uur geleden