Robben na klein half uur spelen met blessure naar de kant
GRONINGEN (ANP) - Arjen Robben heeft zondag niet lang kunnen genieten van zijn rentree in de eredivisie. De 36-jarige aanvaller viel in de thuiswedstrijd tegen PSV na een klein half uur spelen uit.
Het is niet duidelijk wat Robben precies mankeert. De voormalig international maakte het gebaar dat hij gewisseld moest worden, deed boos zijn shirt uit en liep teleurgesteld de catacomben in. Robben, die de aanvoerdersband droeg, werd vervangen door de Slowaak Tomas Suslov.
De voorbereiding op het nieuwe seizoen verliep al niet soepel voor Robben, die na een jaar geleden te zijn gestopt met voetballen toch weer zijn rentree maakte. In oefenwedstrijden deed hij af en toe mee, maar de oud-PSV'er wilde zich vooral richten op de competitiestart.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord krijgt versterking van de in Amerika geboren Italiaanse voetbalster Victoria 'Tori' DellaPeruta. De 21-jarige aanvalster wordt voor de rest van het seizoen gehuurd van het Italiaanse ACF Fiorentina, maakte Feyenoord bekend. De nieuwe aanwinst is het jongere zusje van Feyenoorder Talia DellaPeruta.
15 minuten geledenMIAMI (ANP/RTR) - Lionel Messi wil na zijn voetballoopbaan geen coach, maar clubeigenaar worden. Dat vertelde de 38-jarige Argentijnse voetballegende in een interview met de Argentijnse streamingzender Luzu TV.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Alle wedstrijden in het amateurvoetbal die voor zaterdag 10 en zondag 11 januari op het programma stonden zijn afgelast. Dat heeft de KNVB vanwege de winterse omstandigheden besloten. Eerder werden alle wedstrijden in het betaald voetbal van vrijdag afgelast.
5 uur geledenZEIST (ANP) - De eredivisiewedstrijd tussen NEC en FC Utrecht en de vijf duels uit de eerste divisie van vrijdag gaan niet door. Dat heeft de KNVB besloten om het verwachte winterse weer.
5 uur geledenESTEPONA (ANP) - Go Ahead Eagles verlengt vanwege het winterweer in Nederland zijn trainingskamp in het Zuid-Spaanse Estepona tot en met vrijdag. De club uit Deventer zou eigenlijk woensdag terugkeren uit Spanje. Door de aanhoudende sneeuwval in ons land worden veel vluchten geschrapt.
8 uur geledenSASSUOLO (ANP) - Juventus is in de Italiaanse voetbalcompetitie naar de vierde plaats gestegen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti won ruim bij Sassuolo: 0-3.
20 uur geledenMARRAKESH (ANP) - Ivoorkust heeft zich als achtste en laatste land geplaatst voor de kwartfinales van de Afrika Cup. De titelverdediger won in Marrakesh met 3-0 van Burkina Faso.
20 uur geleden