Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

'Robben is een liefhebber die heel gewoon is gebleven'

'Robben is een liefhebber die heel gewoon is gebleven'

GRONINGEN (ANP) - Wouter Gudde en Mark-Jan Fledderus, de algemeen en technisch directeur van FC Groningen, konden bijna niet geloven dat Arjen Robben bereid was om terug te keren bij de club waar hij op zijn twaalfde jaar met voetbal begon. "Dat zegt zo veel over hem", vertelde Fledderus zondag tijdens de presentatie van de aanvaller. "Hij is gewoon gebleven en ook nog een een liefhebber. Hij is nog steeds die jongen uit Bedum."

Fledderus zat op 9 mei vorig jaar al met Robben in München om de tafel. "Na dat bewuste gesprek heb ik hem gevraagd of hij alsjeblieft voor FC Groningen wil komen voetballen", vertelt hij. "Helaas ging dat niet door. Hij wilde stoppen en een jaar met zijn familie in München blijven wonen. Gelukkig zijn we daarna contact blijven houden en toen merkten we dat het bij hem ging kriebelen."

"In die vervelende coronatijd, die FC Groningen ook pijn heeft gedaan, vroeg Arjen hoe hij ons kon helpen. Toen hebben Wouter en ik de stoute schoenen aangetrokken en een afspraak met zijn vrouw Bernadien gemaakt. Arjen wist van niets maar wij zijn om half vijf in de ochtend in de auto gestapt. Arjen reageerde verbaasd toen we arriveerden maar bestelde meteen heerlijke sushi. Daarna hebben we hem een compilatie van de documentaire The Ĺast Dance van Michael Jordan laten zien. Alleen Jordan was bij ons Robben. Hij heeft natuurlijk dezelfde mentaliteit. Daarna hebben we benadrukt dat de beste manier om Groningen te helpen is om bij ons te komen voetballen. Hij heeft alles gewonnen en komt op ons niveau spelen. Daar zijn we hem dankbaar voor."

Meer uit Voetbal

NEC verslaat PSV en bereikt voor zesde keer bekerfinale

NIJMEGEN (ANP) - NEC staat op 19 april in de bekerfinale in De Kuip. De club uit Nijmegen won voor eigen publiek een spektakelstuk met PSV (3-2). De andere halve eindstrijd gaat woensdag tussen AZ en Telstar.

2 uur geleden
PSV begint met Obispo en Boadu aan bekerduel met NEC

NIJMEGEN (ANP) - Armando Obispo begint met PSV aan de uitwedstrijd tegen NEC in de halve finale van de KNVB-beker. De verdediger werd zaterdag ziek na het uitduel met Heracles Almelo, maar is op tijd hersteld.

5 uur geleden
Veurink kiest voor Kop in doel van Oranjevrouwen tegen Polen

GDANSK (ANP) - Lize Kop is de keeper van het Nederlands elftal in het WK-kwalificatieduel in Gdansk met Polen. Bondscoach Arjan Veurink heeft Daphne van Domselaar naast zich op de bank gezet. Het is de eerste kwalificatiewedstrijd van Oranje in aanloop naar het WK voetbal van 2027 in Brazilië.

6 uur geleden
Braziliaan Rodrygo mist WK door kruisbandblessure

MADRID (ANP) - De Braziliaanse aanvaller Rodrygo mist mogelijk het wereldkampioenschap voetbal van komende zomer vanwege een kruisbandblessure. In de thuiswedstrijd van zijn club Real Madrid tegen Getafe (0-1) raakte hij maandagavond na een invalbeurt geblesseerd. Real Madrid meldt dat hij de voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd en een scheur heeft in zijn meniscus. Het herstel daarvan duurt doorgaans minstens negen maanden.

7 uur geleden
AZ wil revanche voor verloren bekerfinale van vorig seizoen

ALKMAAR (ANP) - Leeroy Echteld wil zich met de spelers van AZ revancheren voor de verloren bekerfinale van vorig seizoen. De Alkmaarse club speelt op woensdagavond de halve finale thuis tegen Telstar. Volgens de trainer zijn "focus, discipline en lef" van cruciaal belang.

10 uur geleden
Oranje oefent vlak voor WK tegen Algerije

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal oefent vlak voor het WK tegen Algerije. Beide landen treffen elkaar op 3 juni voor de eerste keer in De Kuip, de thuishaven van Algerijns international Anis Hadj Moussa van Feyenoord.

1 dag geleden
Duel van Ronaldo en Al Nassr afgelast na aanvallen van Iran

DUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.

1 dag geleden