Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

'Robben is een liefhebber die heel gewoon is gebleven'

'Robben is een liefhebber die heel gewoon is gebleven'

GRONINGEN (ANP) - Wouter Gudde en Mark-Jan Fledderus, de algemeen en technisch directeur van FC Groningen, konden bijna niet geloven dat Arjen Robben bereid was om terug te keren bij de club waar hij op zijn twaalfde jaar met voetbal begon. "Dat zegt zo veel over hem", vertelde Fledderus zondag tijdens de presentatie van de aanvaller. "Hij is gewoon gebleven en ook nog een een liefhebber. Hij is nog steeds die jongen uit Bedum."

Fledderus zat op 9 mei vorig jaar al met Robben in München om de tafel. "Na dat bewuste gesprek heb ik hem gevraagd of hij alsjeblieft voor FC Groningen wil komen voetballen", vertelt hij. "Helaas ging dat niet door. Hij wilde stoppen en een jaar met zijn familie in München blijven wonen. Gelukkig zijn we daarna contact blijven houden en toen merkten we dat het bij hem ging kriebelen."

"In die vervelende coronatijd, die FC Groningen ook pijn heeft gedaan, vroeg Arjen hoe hij ons kon helpen. Toen hebben Wouter en ik de stoute schoenen aangetrokken en een afspraak met zijn vrouw Bernadien gemaakt. Arjen wist van niets maar wij zijn om half vijf in de ochtend in de auto gestapt. Arjen reageerde verbaasd toen we arriveerden maar bestelde meteen heerlijke sushi. Daarna hebben we hem een compilatie van de documentaire The Ĺast Dance van Michael Jordan laten zien. Alleen Jordan was bij ons Robben. Hij heeft natuurlijk dezelfde mentaliteit. Daarna hebben we benadrukt dat de beste manier om Groningen te helpen is om bij ons te komen voetballen. Hij heeft alles gewonnen en komt op ons niveau spelen. Daar zijn we hem dankbaar voor."

Meer uit Voetbal

Grasmat ligt in stadion New Jersey voor finale WK voetbal

NEW JERSEY (ANP/AFP) - Het MetLife Stadium in New Jersey, waar op 19 juli de finale van het WK voetbal wordt gespeeld, heeft zijn grasmat gekregen. In het stadion in East Rutherford, nabij New York, worden acht WK-wedstrijden gespeeld.

45 minuten geleden
Voetbalbond Curaçao voelt niets voor terugkeer coach Advocaat

DEN HAAG (ANP) - De voetbalbond van Curaçao voelt vlak voor het WK niets voor een terugkeer van Dick Advocaat als bondscoach. "Fred Rutten zal Curaçao als bondscoach vertegenwoordigen tijdens het WK", laat voorzitter Gilbert Martina weten aan De Telegraaf.

1 uur geleden
Duel in Copa Libertadores afgelast na wangedrag supporters

MEDELLÍN (ANP/AFP) - Een wedstrijd in de Copa Libertadores tussen Independiente Medellín uit Colombia en titelverdediger Flamengo uit Brazilië is donderdag afgelast na wangedrag van supporters. Die staken vuurwerk af en stichtten brand op de tribunes.

2 uur geleden
Real Madrid onderzoekt incident tussen Valverde en Tchouameni

MADRID (ANP) - Real Madrid gaat een "disciplinaire procedure" in gang zetten naar aanleiding van het incident tussen spelers Federico Valverde en Aurélien Tchouameni. Dat meldt de club donderdag op de eigen site. Eerder op donderdag berichtten Spaanse media over een opstootje op de training tussen de twee middenvelders, waarna Valverde naar het ziekenhuis zou zijn gebracht voor hechtingen.

14 uur geleden
Te Kloese na vertrek bij Feyenoord naar Mexicaanse club Monterrey

MONTERREY (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat na zijn vertrek als algemeen- en technisch directeur bij Feyenoord aan de slag bij Monterrey, waar hij sportief directeur wordt. Dat heeft de Mexicaanse voetbalclub donderdag bekendgemaakt. Te Kloese treedt aan per 1 juli.

16 uur geleden
Real Madrid-middenvelder Valverde gehecht na ruzie met Tchouaméni

MADRID (ANP/RTR/AFP) - Real Madrid-aanvoerder Federico Valverde (27) is donderdag naar het ziekenhuis gebracht na een confrontatie met zijn teamgenoot Aurélien Tchouaméni. Dat melden diverse Spaanse media. In het ziekenhuis is volgens de berichten een snijwond in Valverdes gezicht gehecht.

16 uur geleden
Coach Enrique: PSG klaar om titel Champions League te verdedigen

MÜNCHEN (ANP) - Paris Saint-Germain is klaar voor de finale van de Champions League, waarin het de titel verdedigt. Dat zei coach Luis Enrique nadat zijn ploeg Bayern München had uitgeschakeld in de halve finale. "We hebben iedereen laten zien dat we mooi voetbal kunnen spelen, maar ook kunnen vechten en afzien", zei de Spaanse trainer na de 1-1 in München, die volgde op de 5-4-overwinning een week eerder in Parijs.

1 dag geleden