Robben in wedstrijdselectie voor laatste oefenduel FC Groningen
GRONINGEN (ANP) - Arjen Robben behoort tot de selectie van FC Groningen voor de laatste oefenwedstrijd in de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Groningers nemen het zondag thuis op tegen Arminia Bielefeld. Vorige week ontbrak Robben nog in de selectie voor het duel met Werder Bremen.
De 36-jarige Robben reisde vorige week niet met zijn ploeg mee af naar Duitsland. Hij bleef in Groningen om verder te werken aan zijn fitheid. Een week eerder deed de teruggekeerde aanvaller wel een half uur mee in de vriendschappelijke wedstrijd tegen Almere City (1-1).
Het duel met Arminia Bielefeld betekent een weerzien met Ritsu Doan, die door de Duitsers wordt gehuurd van PSV. De Japanner stond van 2017 tot 2019 onder contract bij FC Groningen. Trainer Danny Buijs begrijpt dat Doan ervoor kiest te worden uitgeleend. "Het verrast me niet dat hij daar gaat spelen", zei Buijs tegen FC Groningen TV. "Hij gaf zelf aan dat hij op dit moment bij PSV op weinig speeltijd kan rekenen. Op zijn leeftijd is het belangrijk om veel aan voetballen toe te komen. En als je dan onder contract blijft staan bij PSV, dan denk ik dat dat goed is voor zijn ontwikkeling."
FC Groningen opent het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen PSV.
Meer uit Voetbal
ANTWERPEN (ANP/BELGA) - Oud-profvoetballer Glen De Boeck is in de nacht van zondag op maandag op 54-jarige leeftijd overleden. De Belg kreeg vrijdag een zware hersenbloeding en lag sindsdien in coma. Dat meldt zijn familie.
3 uur geledenSEOUL (ANP/AFP) - Een vrouw is in Zuid-Korea veroordeeld tot vier jaar cel voor het afpersen van de bekende voetballer Son Heung-min. Ze beweerde zwanger te zijn van zijn kind en maakte hem zo 300 miljoen won, omgerekend zo'n 175.000 euro, afhandig. Een medeverdachte kreeg een celstraf van twee jaar voor poging tot afpersing.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft in de strijd om de Spaanse landstitel een dure nederlaag geleden. De ploeg van coach Xabi Alonso verloor op eigen veld met 2-0 van Celta, de nummer 14 in La Liga. Real beëindigde het duel met negen man.
13 uur geledenNAPELS (ANP) - Napoli heeft de koppositie in de Italiaanse Serie A heroverd. De club versloeg met Noa Lang en Sam Beukema in de basis Juventus met 2-1. Het was de derde zege op rij voor de Napolitanen, die op 31 punten komen. Inter heeft er 30. AC Milan kan op gelijke hoogte komen als het maandag bij Torino wint.
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben zich hersteld van de ruime nederlaag (7-1) die de ploeg twee weken geleden leed bij PEC Zwolle. Het team van coach Anouk Bruil won ditmaal zelf met grote cijfers van FC Utrecht: 8-0.
17 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is door een thuisoverwinning tegen NAC Breda naar de negende plaats van de Eredivisie geklommen. De Rotterdammers wonnen op Het Kasteel met 1-0 door een doelpunt van Shunsuke Mito. Sparta heeft na vijftien wedstrijden 20 punten. NAC staat zeventiende met 12 punten.
17 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Trainer Rick Kruys (40) heeft zijn aflopende contract bij FC Volendam verlengd tot medio 2028. Dat heeft de club zondag bekendgemaakt. Eerder op de dag verloor het elftal van Kruys thuis met 3-2 van NEC. FC Volendam staat op de vijftiende plaats.
18 uur geleden