Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Robben in de basis bij Groningen voor duel met PSV

Robben in de basis bij Groningen voor duel met PSV

GRONINGEN (ANP) - Arjen Robben staat op het punt zijn rentree in de eredivisie te maken. De aanvaller verschijnt in de basis van FC Groningen bij het duel van zondagmiddag met PSV (aftrap 16.45 uur). Robben, vooralsnog oud-international, stopte ruim een jaar geleden bij Bayern München en beëindigde zijn loopbaan. Enkele maanden geleden kwam hij op die beslissing terug.

Bij PSV zit onder anderen Nick Viergever op de bank. De nieuwe trainer Roger Schmidt kiest voor het centrale verdedigingsduo Jordan Teze en Olivier Boscagli, die in de voorbereiding een goede indruk op de Duitser maakten. De nieuwe doelman Yvon Mvogo is vooralsnog de eerste keus, voor Lars Unnerstall.

Mohamed Ihattaren blijft opvallend genoeg ook buiten de basis. Mauro Junior krijgt rechts op het middenveld de voorkeur. Cody Gakpo start aan de linkerkant. Pablo Rosario en Ryan Thomas spelen als controleurs.

Sam Lammers en Donyell Malen vormen de voorhoede. Lammers staat nadrukkelijk in de belangstelling van Atalanta Bergamo. De Italianen en PSV bereikten vooralsnog geen akkoord.

Opstelling PSV: Mvogo; Dumfries, Teze, Boscagli en Max; Mauro Junior, Rosario, Thomas en Gakpo; Malen en Lammers.

Meer uit Voetbal

Oud-international Van Ginkel (33) beëindigt voetbalcarrière

ARNHEM (ANP) - Marco van Ginkel heeft zijn voetbalcarrière beëindigd. De 33-jarige middenvelder speelde in mei zijn laatste wedstrijd voor het Portugese Boavista en gaat niet meer op zoek naar een nieuwe club. "Het was een reis vol hoogte- en dieptepunten, goede lessen en herinneringen die ik voor altijd koester", meldt Van Ginkel via Instagram.

1 uur geleden
Geblesseerde keeper Ter Stegen kent 'zware uitdaging' richting WK

GIRONA (ANP/DPA) - De Duitse doelman Marc-André ter Stegen moet vrezen voor deelname aan het WK voetbal. De 33-jarige keeper van het Spaanse Girona ondergaat vrijdag een operatie aan zijn bovenbeen en is voor "meerdere maanden" uitgeschakeld, maakt Ter Stegen bekend via sociale media.

3 uur geleden
PSV na eenvoudige zege op Heerenveen in halve finale beker

EINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.

16 uur geleden
Bosz verkiest Gasiorowski boven Obispo centraal achterin

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.

19 uur geleden
Meer voetbaltransfers dan vorige winterperiode in betaald voetbal

ZEIST (ANP) - In de transferperiode deze winter zijn in het Nederlandse betaald voetbal 228 voetballers van club gewisseld. Dat is 27 keer meer dan in de winterse transferperiode halverwege het vorige seizoen, meldt voetbalbond KNVB.

21 uur geleden
Boete voor Inter en zonder fans naar uitduels na vuurwerkbom

MILAAN (ANP) - Een sportrechter heeft Internazionale een boete van 50.000 euro opgelegd voor de vuurwerkbom die zondag in de buurt van doelman Emil Audero van tegenstander Cremonese ontplofte. De club mag ook tot 23 maart van de Italiaanse voetbalbond geen supporters meenemen naar uitduels in de Serie A.

21 uur geleden
Oud-Oranjespeelster Van Lunteren verlengt voetbalcarrière weer

ALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.

1 dag geleden