Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Robben in de basis bij Groningen voor duel met PSV

Robben in de basis bij Groningen voor duel met PSV

GRONINGEN (ANP) - Arjen Robben staat op het punt zijn rentree in de eredivisie te maken. De aanvaller verschijnt in de basis van FC Groningen bij het duel van zondagmiddag met PSV (aftrap 16.45 uur). Robben, vooralsnog oud-international, stopte ruim een jaar geleden bij Bayern München en beëindigde zijn loopbaan. Enkele maanden geleden kwam hij op die beslissing terug.

Bij PSV zit onder anderen Nick Viergever op de bank. De nieuwe trainer Roger Schmidt kiest voor het centrale verdedigingsduo Jordan Teze en Olivier Boscagli, die in de voorbereiding een goede indruk op de Duitser maakten. De nieuwe doelman Yvon Mvogo is vooralsnog de eerste keus, voor Lars Unnerstall.

Mohamed Ihattaren blijft opvallend genoeg ook buiten de basis. Mauro Junior krijgt rechts op het middenveld de voorkeur. Cody Gakpo start aan de linkerkant. Pablo Rosario en Ryan Thomas spelen als controleurs.

Sam Lammers en Donyell Malen vormen de voorhoede. Lammers staat nadrukkelijk in de belangstelling van Atalanta Bergamo. De Italianen en PSV bereikten vooralsnog geen akkoord.

Opstelling PSV: Mvogo; Dumfries, Teze, Boscagli en Max; Mauro Junior, Rosario, Thomas en Gakpo; Malen en Lammers.

Meer uit Voetbal

Doelman Padt (36) na vijf jaar weg bij Bulgaarse club Ludogorets

RAZGRAD (ANP) - Doelman Sergio Padt vertrekt na vijf jaar bij de Bulgaarse voetbalclub Ludogorets. De 36-jarige Nederlander heeft in overleg met de clubleiding zijn contract laten ontbinden, zodat hij ergens anders aan de slag kan gaan.

28 minuten geleden
Utrecht-trainer Correia vindt gooien vuurwerk 'extreem ver' gaan

UTRECHT (ANP) - Anthony Correia vindt dat het gooien van een vuurwerkbom door de aanhang van FC Utrecht "extreem ver" gaat. De trainer van de club wil zich echter zo min mogelijk "met randzaken" bezighouden, zo zei hij dinsdag na afloop van het restant van de zaterdagavond gestaakte wedstrijd tussen FC Utrecht en Go Ahead Eagles. "Wij moeten het op het veld laten zien", aldus Correia.

56 minuten geleden
Trainer Oosting zoekt geen excuses na 3-3 in restant bij Utrecht

UTRECHT (ANP) - Go Ahead Eagles-trainer Joseph Oosting zocht na afloop van het 3-3-gelijkspel tegen FC Utrecht geen excuses. "Ik vind dat we naar onszelf moeten kijken. Er was niet veel aan de hand. We hebben 2 punten weggegeven", verzuchtte Oosting in Utrecht na afloop van het restant van het duel dat zaterdag werd gestaakt na het gooien van vuurwerk en bekers.

1 uur geleden
McTominay mist duel met Arsenal na succesvolle hartoperatie

NAPELS (ANP/RTR) - Napoli kan woensdag in de thuiswedstrijd tegen Arsenal in de Champions League niet beschikken over Scott McTominay. De 29-jarige Schotse international heeft een succesvolle ingreep ondergaan om een hartritmestoornis te verhelpen en zal naar verwachting over ongeveer twee weken de training hervatten, meldde de Italiaanse club dinsdag.

2 uur geleden
FC Utrecht is na spelen restant tegen Go Ahead punt rijker

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft dinsdag 1 punt overgehouden aan het restant van de zaterdagavond gestaakte wedstrijd tegen Go Ahead Eagles, waaraan de ploeg met een 3-1-achterstand begon. FC Utrecht wist in een vrijwel leeg Galgenwaard twee keer te scoren tegen de bezoekers uit Deventer. FC Utrecht heeft 2 punten uit vijf duels. Go Ahead heeft 8 punten.

2 uur geleden
Yamal en Flick praten niet over Feyenoord maar over eindzege CL

BARCELONA (ANP) - Lamine Yamal hoopt dat de thuiswedstrijd van FC Barcelona tegen Feyenoord de eerste hindernis is op weg naar het grote doel: de eindzege van de Champions League. "Ik heb dit toernooi nog nooit gewonnen", zei hij op een persconferentie voor het thuisduel van woensdag met de club uit Rotterdam. "Dit is zo'n speciaal toernooi. Dit seizoen moet het ons lukken met aanwinsten als Anthony Gordon, Rodri, Karim Adeyemi en João Cancelo."

2 uur geleden
Trainer Flick hoopt dat De Jong snel terugkeert bij FC Barcelona

BARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick hoopt dat Frenkie de Jong zo snel mogelijk weer aansluit bij zijn selectie van FC Barcelona. "Hij is een geweldige speler van hoog niveau die goed herstelt van zijn blessure en volgens plan werkt. Ik hoop dat hij snel weer inzetbaar is, misschien na de interlandperiode. Dan moeten we kijken hoe het met hem gaat."

2 uur geleden