Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Robben in de basis bij Groningen voor duel met PSV

Robben in de basis bij Groningen voor duel met PSV

GRONINGEN (ANP) - Arjen Robben staat op het punt zijn rentree in de eredivisie te maken. De aanvaller verschijnt in de basis van FC Groningen bij het duel van zondagmiddag met PSV (aftrap 16.45 uur). Robben, vooralsnog oud-international, stopte ruim een jaar geleden bij Bayern München en beëindigde zijn loopbaan. Enkele maanden geleden kwam hij op die beslissing terug.

Bij PSV zit onder anderen Nick Viergever op de bank. De nieuwe trainer Roger Schmidt kiest voor het centrale verdedigingsduo Jordan Teze en Olivier Boscagli, die in de voorbereiding een goede indruk op de Duitser maakten. De nieuwe doelman Yvon Mvogo is vooralsnog de eerste keus, voor Lars Unnerstall.

Mohamed Ihattaren blijft opvallend genoeg ook buiten de basis. Mauro Junior krijgt rechts op het middenveld de voorkeur. Cody Gakpo start aan de linkerkant. Pablo Rosario en Ryan Thomas spelen als controleurs.

Sam Lammers en Donyell Malen vormen de voorhoede. Lammers staat nadrukkelijk in de belangstelling van Atalanta Bergamo. De Italianen en PSV bereikten vooralsnog geen akkoord.

Opstelling PSV: Mvogo; Dumfries, Teze, Boscagli en Max; Mauro Junior, Rosario, Thomas en Gakpo; Malen en Lammers.

Meer uit Voetbal

Ronaldo mist oefeninterlands Portugal door hamstringblessure

LISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.

1 uur geleden
Feyenoorder Nieuwkoop mist door blessure rest van het seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.

1 uur geleden
NAC wil onderzoek KNVB naar niet-speelgerechtigde speler Go Ahead

BREDA (ANP) - NAC Breda wil dat de KNVB onderzoek doet naar een mogelijk niet-speelgerechtigde speler van Go Ahead Eagles. Om wie het gaat, is niet bekend. De Brabanders verloren het onderlinge duel in de Eredivisie zondag met 6-0.

1 uur geleden
Til lijkt na maand afwezigheid tegen Telstar rentree te maken

EINDHOVEN (ANP) - PSV'er Guus Til lijkt zondag in de uitwedstrijd tegen Telstar zijn rentree te kunnen maken. De aanvallende middenvelder liep een maand geleden een blessure op en kwam sindsdien niet meer in actie. Trainer Peter Bosz zei vrijdag op een persconferentie goede hoop te hebben dat Til weer van de partij is.

1 uur geleden
Trainer Valverde verlaat Athletic Club na tien seizoenen

BILBAO (ANP/RTR) - Ernesto Valverde vertrekt na dit seizoen bij Athletic Club. De 62-jarige trainer heeft de Spaanse club dan tien jaar, verdeeld over drie periodes, onder zijn hoede gehad. Valverde is daarmee de langstzittende trainer van Athletic Club.

1 uur geleden
Ajax-coach García wil zijn elftal in De Kuip met moed zien spelen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Óscar García wil dat zijn elftal zondag in De Kuip tegen Feyenoord met moed speelt. "Het zal een bijzondere sfeer zijn, gericht tegen ons. Daar moeten we mee dealen. Wij zijn Ajax en moeten uitgaan van eigen kracht, of we nou thuis of uit spelen", zei hij op een persconferentie.

2 uur geleden
Liverpool tegen Brighton zonder geblesseerde aanvaller Salah

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot heeft zaterdag in de uitwedstrijd tegen Brighton & Hove Albion in de Premier League niet de beschikking over Mohamed Salah. De Egyptische aanvaller is geblesseerd en mist daardoor ook de oefenwedstrijd met zijn land tegen Spanje.

3 uur geleden