Robben in de basis bij Groningen voor duel met PSV
GRONINGEN (ANP) - Arjen Robben staat op het punt zijn rentree in de eredivisie te maken. De aanvaller verschijnt in de basis van FC Groningen bij het duel van zondagmiddag met PSV (aftrap 16.45 uur). Robben, vooralsnog oud-international, stopte ruim een jaar geleden bij Bayern München en beëindigde zijn loopbaan. Enkele maanden geleden kwam hij op die beslissing terug.
Bij PSV zit onder anderen Nick Viergever op de bank. De nieuwe trainer Roger Schmidt kiest voor het centrale verdedigingsduo Jordan Teze en Olivier Boscagli, die in de voorbereiding een goede indruk op de Duitser maakten. De nieuwe doelman Yvon Mvogo is vooralsnog de eerste keus, voor Lars Unnerstall.
Mohamed Ihattaren blijft opvallend genoeg ook buiten de basis. Mauro Junior krijgt rechts op het middenveld de voorkeur. Cody Gakpo start aan de linkerkant. Pablo Rosario en Ryan Thomas spelen als controleurs.
Sam Lammers en Donyell Malen vormen de voorhoede. Lammers staat nadrukkelijk in de belangstelling van Atalanta Bergamo. De Italianen en PSV bereikten vooralsnog geen akkoord.
Opstelling PSV: Mvogo; Dumfries, Teze, Boscagli en Max; Mauro Junior, Rosario, Thomas en Gakpo; Malen en Lammers.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/DPA) - Galatasaray-aanvaller Noa Lang heeft woensdagavond in het verloren Champions League-duel bij Liverpool (4-0) een diepe snijwond in een duim opgelopen. De 26-jarige international van Oranje ondergaat donderdagochtend in Liverpool een operatie, meldt de Turkse club.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.
14 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.
15 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.
17 uur geledenBRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.
18 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.
18 uur geleden