Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Robben in de basis bij Groningen voor duel met PSV

Robben in de basis bij Groningen voor duel met PSV

GRONINGEN (ANP) - Arjen Robben staat op het punt zijn rentree in de eredivisie te maken. De aanvaller verschijnt in de basis van FC Groningen bij het duel van zondagmiddag met PSV (aftrap 16.45 uur). Robben, vooralsnog oud-international, stopte ruim een jaar geleden bij Bayern München en beëindigde zijn loopbaan. Enkele maanden geleden kwam hij op die beslissing terug.

Bij PSV zit onder anderen Nick Viergever op de bank. De nieuwe trainer Roger Schmidt kiest voor het centrale verdedigingsduo Jordan Teze en Olivier Boscagli, die in de voorbereiding een goede indruk op de Duitser maakten. De nieuwe doelman Yvon Mvogo is vooralsnog de eerste keus, voor Lars Unnerstall.

Mohamed Ihattaren blijft opvallend genoeg ook buiten de basis. Mauro Junior krijgt rechts op het middenveld de voorkeur. Cody Gakpo start aan de linkerkant. Pablo Rosario en Ryan Thomas spelen als controleurs.

Sam Lammers en Donyell Malen vormen de voorhoede. Lammers staat nadrukkelijk in de belangstelling van Atalanta Bergamo. De Italianen en PSV bereikten vooralsnog geen akkoord.

Opstelling PSV: Mvogo; Dumfries, Teze, Boscagli en Max; Mauro Junior, Rosario, Thomas en Gakpo; Malen en Lammers.

Meer uit Voetbal

Duel NAC Breda - sc Heerenveen tijdelijk stilgelegd door vuurwerk

BREDA (ANP) - De wedstrijd in de Eredivisie tussen NAC Breda en sc Heerenveen is aan het begin van de tweede helft tijdelijk stilgelegd. Supporters van de thuisploeg gooiden vuurwerk op het veld, waarop scheidsrechter Sander van der Eijk de ploegen van het veld stuurde. Na ongeveer tien minuten werd de wedstrijd hervat.

35 minuten geleden
Steijn en Smal nog niet in de basis bij Feyenoord tegen AZ

ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn en Gijs Smal staan zondag nog niet in de basis bij Feyenoord tegen AZ. Beide spelers keerden terug van een blessure en beginnen om 16.45 uur in De Kuip op de bank.

2 uur geleden
Ajax begint met Dolberg en Gloukh tegen FC Utrecht

AMSTERDAM (ANP) - Kasper Dolberg begint om 16.45 uur met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht. De spits krijgt de voorkeur boven Wout Weghorst, die vorige week het duel met PSV miste omdat hij ziek was.

2 uur geleden
Iran: nog geen enkele voetballer heeft visum voor WK

TEHERAN (ANP/DPA) - Nog geen enkele Iraanse voetballer heeft een visum voor de Verenigde Staten om deel te kunnen nemen aan het WK volgende maand. Bondsvoorzitter Mehdi Taj hoopt dat dat de komende weken rondkomt. "Maar het heeft veel vertraging opgelopen", zei Taj tegen een Iraanse tv-zender. Iran begint het WK over ruim een maand tegen Nieuw-Zeeland.

6 uur geleden
Mbappé ontbreekt bij Real Madrid in Clásico

MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid moet het zondagavond in het uitduel met rivaal FC Barcelona toch doen zonder sterspeler Kylian Mbappé. De 27-jarige aanvaller ontbreekt in de wedstrijdselectie die de 'Koninklijke' heeft bekendgemaakt.

6 uur geleden
Stadsderby tussen Slavia en Sparta Praag gestaakt

PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.

19 uur geleden
Almere schakelt De Graafschap uit en treft Willem II in play-offs

DOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).

20 uur geleden